Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Zabawa Tak czy Nie


Piter2224

Recommended Posts

Wielokrotnie, najgorsze były te w jeziorze kilkadziesiąt metrów od brzegu ale chłodna kalkulacja robi swoje.


Czy jakbyś miał możliwość usunąć całą swoją aktywność z tego forum a w zamian dostać ten czas spędzony tutaj do rozdysponowania w swoim życiu realnym - skorzystał(a)byś? :lunaeye:

Edytowano przez Arjen
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreatywne pytanie! :NjdaT: Odpowiem, że NIE, ponieważ poznałem tutaj wielu świetnych ludzi, których nigdy nie miałbym szans poznać w realu, podzieliłem się swoimi przemyśleniami odnośnie serialu i spotkałem się z akceptacją i zrozumieniem, których nie mógłbym oczekiwać od osób w moim środowisku. Uczestniczenie w życiu tego forum było moją świadomą decyzją i nie żałuję tego :trixie:

 

Wypiłeś kiedyś całego Monstera i miałeś palpitację serca? :fswhat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale wypiłem pare w ciągu kilku godzin, to było na paintballu i potrzebowałem mega dużo energii. Jak się domyślasz, parzenie sobie kawki pomiędzy pozytywną ekipą napakowaną testorenem i humorem byłoby po prostu bekowe, niepraktyczne i przede wszystkim - nie pije kawy. Energy też rzuciłem, smaczne ale w kuhwe niezdrowe. Są inne rzeczy do pobudzenia się.

Spodobała mi się odpowiedź, toteż kontynuuje zabawę tutaj, parafrazując klasyk
 :lunasmile: Jesteśmy zachwyceni! 


Czy czujesz sie na tyle pewny by realizować swój następny cel, czymkolwiek on nie jest?

 

Edytowano przez Arjen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arjen

Tak jest :salut: Konsekwentnie wymagam od siebie, aby realizować cele na których mi zależy, ale zawsze biorę pod uwagę fakt, że może się nie udać :rd: Tak czy siak warto do czegoś dążyć i zbierać doświadczenia, także te negatywne, gdyż mogą być dla człowieka rozwijające :fluttershy5:

@Akouu

Mam w mieszkaniu MNÓSTWO obrazów - tata jest artystą i ma przyjaciół artystów, siostra też coś tam bazgrała :pinkie4:

 

Marzyłeś kiedyś, aby wyruszyć w podróż życia, pełną przygód i niebezpieczeństw? :fsscream:

 

 

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...