Skocz do zawartości

[Pojedynek] Jacob vs. Willow


Gość

Recommended Posts

Hello. I want to play a game.
Dołączona grafika
Tak oto rozpoczynam już trzeci pojedynek w sekcji Epic, w którym udział wezmą kolejne postacie wymyślone przez użytkowników: Jacob - postać jacob.zvierz'a(?) który na obecną chwilę nie zajmuje żadnego stanowiska i jest wielkim fanem Rainbow Dash, oraz Willow - Postać Luny - Willow, która także nie otrzymała uprawnień do władania jakimś działem. Przypominam o zasadach, a chętnych zapraszam do zapisów. Rozpocznijmy.

Pojedynek uważam za rozpoczęty!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na arenę. Patrze na przeciwnika i uśmiecham się złowieszczo. Powiedziałem (Wreszcie spotkaliśmy Willow.) Ha ha ha ha ha (złowieszczy śmiech). Następnie powiedziałem: (Czas użyć mój ulubiony czar oraz początkowy)

Przemiana

I zmieniłem się w moją prawdziwą naturę o której dowiedziałem się 3 lata temu. Zmieniłem się w Cień nocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyskawica!? Au! Au! Au! (Moje kopyto zdrętwiało na sekundę) Łaskocze, łaskocze...! Ha ha ha ha...! Uff, przestało...

Zniszczyłaś mi lekko fryzurę, ale to nic w porównaniu do tych łaskotek. Czas na moje 3 ruchy, plus 1 na poprawienie fryzury.

Najpierw użyję Uziemienia żebyś się nie ruszała. Następnie Słoneczna Tarcza żeby mnie chroniła przed czarem: Błyskawica. I na koniec atak czyli Noże Bólu (Jak ja lubię noże!!).

Twój ruch!!

PS: Użyj 3 czarów, bo ja jestem w innych godzinach niż ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, uziemienie nic mi nie zrobi. Jedna mała błyskawica i po twoim czarze. A teraz patrz.

-Miksturka + 50 do ataku!

Chwila i po miksturze. No co? W zasadach nie było, że ma być bez mikstur! A teraz:

-Ściana ognia! Razem z miksturką zada Ci to dodatkowe obrażenia!

Z mojej różdżki lecą iskry podpalające otoczenie wokoło Jacoba.

-Ach, miały być trzy czary? No to Powietrzna tarcza, by nie dosięgły mnie te twoje nożyki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie buty? Ogień nic mi nie zrobi. Przecież jestem cieniem. Jeśli chodzi o miksturę to mnie przez nią boli lewe kopytko. A teraz ja.

Najpierw użyję Wir Zniszczenia do tego włożę Cierniste krzewy, a na ochronę przed twoją magią Magiczna tarcza która zada ci dodatkowe obrażenia w zetknięciu z nią i nie możesz jej ominąć, bo ma system automatycznego naprowadzania oraz odbija całą magię w którą nią strzelisz. W sumie jest niezniszczalna magicznie. ( I w tym czasie uśmiecham się złowieszczo)

Twój ruch

Jeszcze jedno pytanie: Jaka różdzka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...