Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Ale proszę nie kierować oskarżeń w moim kierunku. Nie zaniżajmy poziomu.

To jungler ma mieć dobre ganki, a nie top/bot/mid cc, żeby jungler dawał radę. Jungle Master jest dużo słabszy od tradycyjnych picków, dajmy na to Udyra. 

 

Twoja opinia, ale nie zmienia to faktu że albo nie doczytałeś tego co pisałem, albo po prostu sobie to przekręcasz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zmieniając temat. Tylko ja uważam backstory Luciana za maksymalnie oklepane pójście po najmniejszej linii oporu?

Arcywróg (Thresh) - jest.

Stracona miłość - jest.

Łowca spaczenia - jest.

Samotnik, który nigdy się nie uśmiecha - jest.

Zrzynka z Blade'a czy innego Van Helsinga - jest.

Mega nierealny cel - jest.

Starożytna broń będąca wytworem plot magic - jest.

 

To, że dostaniemy łowcę stworów z Shadow Isles było wiadomo od dawna, ale mogli się bardziej postarać, bo pod względem backstory ta postać w mojej opinii ssie na całego >_>

 

Choć muszę mu przyznać, fajny tekst do Hecarima:

 

 

 

I tak, zdaję sobie sprawę, że jestem jedynym, kto w Lolu patrzy na backstory i fabułę. xD

Troche przykro mi to mówić, ale czego się spodziewałeś?

Riot od dawna tworzy tak oklepane lore dla postaci że aż głowa boli. Brakuje historii takich jak u Nocturne'a, Maokai'a, Fiddle'a.

W kółko tylko zemsta, honor, zemsta, honor.

Blah...

 

By the way. Pamiętacie może gazetkę znaną jako "Journal of Justice" ? Starsi gracze zapewne kojarzą, można było poczytać co nieco o historii Valoran, konfliktach etc. Nie chciało im się prowadzić więc ją po prostu zdjęli, podobnie jest z lore bohaterów którzy wprowadzani są od dłuższego czasu. Zero pomysłu byle żeby szybciej zgarnąć profity. 

 

PS. Nie, nie jesteś jedyny. Kiedy jeszcze grałem znałem każde lore, bardzo lubię takie "smaczki" zwłaszcza w grach tego typu gdzie fabuła jest po prostu zbędna.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyne w Lore co mnie zabolało to zmiana u Trundla. Z postaci która poświeciła się dla dobra swojego ludu Riot zrobił Trola kozaka Inteligenta(sic!). No jak tak można...

Mi też się nie podobała zmiana w lore, za to zmiana wyglądu trolla bardzo fajnie wyszła imo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem zaszczyt grać w PentaTeam

Mid - Ja Karthus

Bot - Penta Sona & Penta Yorick

Jungle - Penta Olaf

Top - Penta Morde

 

Notabene nasza drużyna w trakcie gry zdobyła 3 Penty, ja dwie, raz z R drugi raz bez(so pro xDD) a 3 zdobyła Sona xD

 

No i raz byłem w Void Brotherhood.

Supp - Kassadin

Adc - Kog

Top - Cho

Mid - Malzahar

Jungle - Kha'Zix

 

i I wbrew ogólnej opinii( przeciwnicy śmiali się jak to planuj złożyć mresa) wgnietliśmy oponenta 56 do 12, gdzie skład był u nich silny:

Darius, Morgana, Fizz, Lee i Vayne.

 

Takie lekko trolowe drużyny jakoś mnie nie denerwują a wręcz przeciwnie pozwalają się wyluzować O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze interesowałem się lore LoLa. Bez przesady, że lore wszystkich nowych championów jest złe. Jedynym championem, którego historia jest NAPRAWDĘ ZŁA, jest Zac. Myślałem, że się porzygam, jak to czytałem. Wygląda, jakby pisał to słabo rozgarnięty 12-latek.

Fakt, że ostatnio połowa championów to wtórne HURR DURR ZEMSTA, ale są takie wyjątki, jak syrenka, Vi, Draven czy Lulu, którzy są po prostu śmiechowymi championami.

SUPP - Anivia

:wat:

A na supporta prędzej od Anivii Volibeara bym dał.

:wat: :wat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agresywny support? xd Polecam GP z cała stroną run na Crit DMG - zaczynasz kamykami na filozofa i wardami, musisz tez mieć rozdane punkty tak by w utility za każde Q leciało 5g. I tak sobie siedzisz w krzakach i sporadycznie bijesz Q po champach, wracasz do bazy dopiero jak możesz kupić za jednym zamachem resztę filozofa, mieczyk na crit+gold i wardy, potem wracasz po buty i od tej chwili jesteś już upierdliwy. A jak ci wejdzie na 4 lvl w champa Parrley za 300 to naprawdę boli xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze interesowałem się lore LoLa. Bez przesady, że lore wszystkich nowych championów jest złe. Jedynym championem, którego historia jest NAPRAWDĘ ZŁA, jest Zac. Myślałem, że się porzygam, jak to czytałem. Wygląda, jakby pisał to słabo rozgarnięty 12-latek.

Fakt, że ostatnio połowa championów to wtórne HURR DURR ZEMSTA, ale są takie wyjątki, jak syrenka, Vi, Draven czy Lulu, którzy są po prostu śmiechowymi championami.

:wat:

:wat: :wat:

Nie napisałem że wszystkie są złe, trafiają się naprawdę dobre lore które potrafią zaintrygować.

 

 

 

 

Agresywny support? xd Polecam GP z cała stroną run na Crit DMG - zaczynasz kamykami na filozofa i wardami, musisz tez mieć rozdane punkty tak by w utility za każde Q leciało 5g. I tak sobie siedzisz w krzakach i sporadycznie bijesz Q po champach, wracasz do bazy dopiero jak możesz kupić za jednym zamachem resztę filozofa, mieczyk na crit+gold i wardy, potem wracasz po buty i od tej chwili jesteś już upierdliwy. A jak ci wejdzie na 4 lvl w champa Parrley za 300 to naprawdę boli xD

 

Jeśli już rozmawiamy o nietypowych bottom lane'ach to co powiesz na setup Ashe/Vayne(Od Vayne wymagałoby to idealnego positioning aby wsadzic stuna z Condemn'a) + Cho? Na 6 poziomie mamy stunlocka oraz całkiem ciekawe combo od Cho który maxując Q ma bardzo dobry bazowy dmg oraz najlepszego silence w grze. 

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wygraliście nie znaczy że to jest dobre :D Raz sobie trollowałem troszkę i kosiłem grając poppy ap na midzie..

Co do nietypowych supportów, to jak ktoś ma runy pod critic damage, może spróbować ashy :D Jej pasyw co ileś tam sekund daje jej 100% szans na cryta, tylko nie wiem teraz ile.. Do tego slowy, stun, E prawie jak cv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voli support? Świetna sprawa, niestety tylko early kiedy to można wyciągnąć przeciwnika z pod towera na 1lvl, w mid game zanim w kogoś biegnie to padnie. Z Ashą odwrotna sprawa, co z tego jak w early walnie kryta kiedy przeciwny ad odda jej za tyle samo bez kryta, ale jak się już wytrzyma do late to mamy 2adc w teamie. Co do Anivii to nie wiem, nigdy nie widziałem jej na supporcie, ale nie sądzę żeby się sprawdziła, szkoda marnować takiej postaci na supporcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie, że nikt nie wymienia Mantheona z nietypowych supportów. Ja pickuję go jak tylko mogę, zwłaszcza na Vayne, i ZAWSZE kończy się poważnym stompem na linii. I to nie jest jakieś trash elo czy normale, tylko platyna. No, fakt faktem, że platyna teraz znaczy tyle co niski gold w S1, ale to już offtopic.

http://i.imgur.com/YM9nAtc.png

Jedyna przegrana to w jungli. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Airlick Pantheon jest nietypowym supportem? Nawet nie wiedziałem. U mnie jest normalnie pickowanym suppem.

A co do Anivii czy innych nietypowych supportów... Samą Anivię widziałem tylko raz w tej roli i nie wyszło to jakoś extra, ale sam Volibear dobrze zbudowany (co nie oznacza, że jest lepszy niż w jungli, bo tam niszczy) naprawdę ładnie sobie radzi na tej lini.

BTW: Lux na jungli FTW ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantheon jest nietypowym supportem? Nawet nie wiedziałem. U mnie jest normalnie pickowanym suppem.

Ja widziałem go tylko raz na supporcie poza moimi grami. Zresztą, prawie wcale się go nie widuje, a szkoda. Właściwie widywałem go tylko na początku S3... Czy to było S2... - w każdym razie, zaraz po reworku Black Cleavera, kiedy zdejmował praktycznie każdego od 100 do 0 na 1 combo, tak jak i Talon robił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już byłem o 1 grę do serii na plat 1, ale parę gier z trollami i tyle widziałem serię. :ming:

Btw. Ile masz rozegranych rankedów?

Chyba trochę ponad 500 w 3 sezonie. A dostaje różnie, bo im wyżej w rankingu dywizji jesteś, tym mniej punktów za wygraną dostajesz. Jeszcze 2 dni temu dostawałem i traciłem nawet do 27, dzisiaj miałem jedną grę, w której zyskałem tylko 10, ale też mniej traciłem. To wszystko zależy od średniego MMR twojego i przeciwnego teamu. Tylko przez około pierwszych 20 gier na koncie jest bonus do zdobywanych i traconych punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

   Dla tych, którzy nie znają streamera o nicku SivHD, wrzucam tutaj jego filmik z akcji charytatywnej, którą ostatnio prowadził. Mnie osobiście całkiem poruszył, ale sami oceńcie:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EVDN_G3u3dU&feature=c4-overview&list=UU3FG_gOPjOiHo1iWLtD1qDw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten steam - "Za każdą osobę zabitą z Ulty Ezreala ludzie na steamie zadotują 1 dolara. Jeśli zabiję ich 15 - każdy da 15 dolarów." i tym podobne rzeczy. On grał dla samego grania - kilka razy przegrał bo wykonywał ustalone wcześniej zadania typu LeBlanc za każdym razem jak zrobię ich w konia klonem itp...

 

Ale co jak co - podobało mi się :D Żałuję tylko że moja wypłata przyszła tak późno...też bym się dorzucił T_T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...