Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Obejrzałem ten gameplay (a zaraz potem inny, bo ten Władca Szynszyl przynudza) i widzę, że Jinx ma mieć wszystko oprócz E pod AD...

Good. Ciekaw jestem, czy Runaan's Hurricane działałby z jej Q. Wydaje mi się, że z minigunem tak, ale z rakietami niekoniecznie... :unsuresb: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba jest bardzo dobrym carry, żeby budować ją normalnie. Duży range, buff do AS, pewnie mocne skalowanie z AD - więcej nie można chcieć.

W przeciwieństwie do ostatnich AD carry, czyli Luciana i Quinn, Jinx wydaje się być podobną do "normalnych" carry jak Cait, Ashe czy MFka.

Z innej beczki, jakie obstawiacie wyniki w meczu Fnatic vs. Royal Club? Ja stawiam 1:3, ale biorąc pod uwagę, jak idzie ta pierwsza gra, Fnatic może nie wygrać nawet jednej gry. :ming:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To co mam kupić za 4800?

 

Xeratha. Po wydaniu Jinx stanieje akurat do 4800.

 

Chociaż nie wiem, po co pytasz o takie rzeczy. Na Jinx oszczędzaj, a nie IP wydajesz :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, nie słyszałem. Jeżeli tak będzie, to trochę szkoda, bo lubię Xeratha w obecnej formie i liczyłem na buffa, a nie na spory rework... :grumpytwi:

Jakbyś dał linka to tych informacji, to byłbym wdzięczny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję.

Po przeczytaniu tego stwierdzam, że jednoznacznie nie jest napisane, że jego obecne W będzie ultem, lecz jedynie, że będzie miało baaaaaaardzo długi czas odnowienia. Może zrobią to tak, jak z E Ashe. Ma czas odnowienia 60 sekund, a nie jest ultem. Przynajmniej taką mam nadzieję, że tak to zrobią, chociaż brzmi to nierealnie. No i +2000 zasięgu (nawet kosztem pożerania many) to byłoby strasznie dużo jak na skill, który nie jest ultimatem. :rainderp:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyuważ że napisali tylko o 3 poziomach tego skila. Wniosek - 3 lvl zwykle ma tylko ulty i nie ma tu wyjątków.  No, może są i champy które rozwijają R na 4-5 poziom, ale to raczej nie zmienia faktu że nie mają ograniczenia 3 na QWE xD

Wniosek - to pewnie będzie jego nowe R.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę, ale zauważyliście (w sumie osoby poniżej platyny musiały), że ostatnio stała się strasznie modna zasada "order pick"? Dostaje epilepsji za każdym razem gdy ktoś mi pisze "sry, order pick, respect for players better than you" (wiecie, tego typu ingliszańskie glify). Piszą mi, że Riot wymyślił tą zasadę, a te brązy wyznają jakiś kult tego "prawa". Ostatnio nawet pół teamu chciało mnie zreportować za to, że nazwałem order pick zasadą brązu. Próbują mi jeszcze wmówić, że jest to zasada, która obowiązuje w diamencie, co jest oczywiście ***** prawdą (mam kontakty w diamencie ;d). Jak się tak słuchają Riotu, to niech jadą full-polecane, bo przecież Riot ustala metę.

Edytowano przez Lucpon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...