Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Supporty, jak sam nazwa wskazuje, wspierają team. Nie wiem, czemu ktoś miałby hejtować supporty, chyba że sam ma ból dupy, że kiepsko gra i zrzuca na supporta. 

Dobry support, co to chodzi, leczy, stunuje, a przede wszystkim warduje jest na wagę złota, a kiepski support jest... no cóż, kiepski :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supporty, jak sam nazwa wskazuje, wspierają team. Nie wiem, czemu ktoś miałby hejtować supporty, chyba że sam ma ból dupy, że kiepsko gra i zrzuca na supporta. 

Dobry support, co to chodzi, leczy, stunuje, a przede wszystkim warduje jest na wagę złota, a kiepski support jest... no cóż, kiepski :v

Kiepski support przegrywa grę.

 

Zanim ADC wycarryuje team, to właśnie support musi tego ADC wycarryować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo do LoL'a zawita TEAM BUILDER!

 

Tutaj dwa filmiki tłumaczące wszystko:

 

 

 

Co Wy na to?

 

 

Moim zdaniem zabije to oryginalność w grze. Jungle Corki/Ezreal/Karthus... Tego już raczej nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma nie być? Team Builder będzie tylko dobierać graczy według preferowanych pozycji, nikt nie będzie zmuszał nikogo co do picków bardziej, niż to ma miejsce obecnie. Jeśli ktoś ma zostać sflejmowany za trollpicka to zostanie z czy bez Team Buildera.

A co do samej funkcji można powiedzieć tylko: NARESZCIE. Nareszcie na horyzoncie jest koniec z "hurr durr mid of feed". Co prawda nie spodziewałbym się tego na rankedach w 4 sezonie, ale może pod koniec...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalić to, popioły wyrzucić w kosmos i na wypadek wysłać za tym bombę wodorową. Obecny system jest lepszy, jeśli to wejdzie, to z 50% graczy będzie chciało iść na mida, a na supporta, nie wiem, 5%? Wyobraźcie sobie, że wchodzi nowy champion, ludzie będą musieli czekać godzinami, żeby nim zagrać. Ja mówię temu stanowczo nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie jedynie dodatkowa opcja, to jestem za, jeśli ma coś zastąpić - przeciw.

Btw, widziałem, że w wysokich ligach często bierze się na pierwszy przedmiot dla Zeda czerwonego potiona (tego na attack damage oraz HP). Mógłby mi ktoś wyjaśnić, dlaczego miałoby to działać lepiej o mojego standardowego startowego itema, czyli butów (stara meta tak bardzo :rainderp: )?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, widziałem, że w wysokich ligach często bierze się na pierwszy przedmiot dla Zeda czerwonego potiona (tego na attack damage oraz HP). Mógłby mi ktoś wyjaśnić, dlaczego miałoby to działać lepiej o mojego standardowego startowego itema, czyli butów (stara meta tak bardzo )?

Teraz na większości solo lane ADków tak się robi, z wyżej wymienionych powodów. Riven, Zed, nawet Lee Singer, i tak dalej. Raz widziałem nawet Udyra startującego z elixirem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie siedzę w Bronze II, chcę carry'ować gry Zedem, więc mówcie mi więcej :3.

Kup Talona.

Tak bardzo juzles; wow; mało pickowany; ładne ostrze, uszanowanko; tak bardzo silny; wow.

 

Co do Zeda, to na start kupuj eliksir TYLKO, jeśli masz zamiar grać bardzo ofensywnie.

 

 

EDIT:

 

A dlaczego ma nie być? Team Builder będzie tylko dobierać graczy według preferowanych pozycji, nikt nie będzie zmuszał nikogo co do picków bardziej, niż to ma miejsce obecnie. Jeśli ktoś ma zostać sflejmowany za trollpicka to zostanie z czy bez Team Buildera.

 

Tylko szansa na dostanie się do rozgrywki Ezrealem/Karthusem/Corkim w Jungli będzie nikła.

Edytowano przez Anekito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Talona.

Tak bardzo juzles; wow; mało pickowany; ładne ostrze, uszanowanko; tak bardzo silny; wow.

Co do Zeda, to na start kupuj eliksir TYLKO, jeśli masz zamiar grać bardzo ofensywnie.

Sam mówisz, że postać trudna do ogarnięcia, czyli ja miałbym sobie dać nim radę? Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz, dlaczego nie gram rankedów?

Właśnie nie wiem. Zresztą, nie masz nic do stracenia, to Brąz 2 :ming:

 

 

 

"Talona w sumie powinienem kupić, bo myślę, że kontruje Zeda - silence i łatwy doskok do przeciwnika sprawiają, że Zed nie ma jak użyć swoich skilli."

 

Silence jest 1-sekundowy(słownie: JEDNA sekunda). Owszem, w tym czasie wywalisz przyspieszone combo(bez kilku dodatkowych AA), zanim użyje W/ wyflashuje się z resztką życia/ Kassa ucieknie Ci na Ulcie.

W każdym razie jego kontrowanie Zeda polega na W i ulcie.

 

Zawsze czekasz z ultem, masz go użyć jako drugi. Jak Cię ultuje Żyd, to i Ty się automatycznie ultujesz. Wtedy nie zada Ci zbyt wiele obrażeń z marka.

Warto byłoby, gdybyś też (w miarę możliwości) mógł użyć swojego E, kiedy mark się skończy, a zostanie ci 0.5 albo 0.25 senkudy na ulcie - wtedy Żyd dostaje drugi raz z ulta(pierwszy raz, kiedy on na Ciebie wskoczył z ulta, drugi właśnie po użyciu Twojego E). Dodatkowo, po użyciu E, koleś otrzymuje przez 3 sekundy(spokojnie całe kombo+hydra+ jeden do dwóch AA wywalisz) 15% więcej obrażeń i to jest Super Effective i Żyd musi ratować się ucieczką.

 

Już widzę flejmy "ale przecież Żydek też może używać skilli, opisałeś to tak, że Żyd nic nie robi! Stronniczy pajac!!!1!!111".

 

Może i tak, ale o jest opis całego zajścia. Oczywiście Generalek jest w B2, a tam raczej Oracla nikt nie kupi i Talonek będzie mógł spokojnie przeczekać ulta Żyda.

Dodatkowym plusem jest bardzo krótkie CD na ulcie.

 

 

Talon: 55 sekund na 3 poziomie. Od tego odejmujemy 25%(zakładamy, że jest The Black Cleaver oraz trampki z Ionii) = 41,25 sekundy

 

Żyd: 80 sekund na 3 poziomie. Od tego odejmujemy 10%(zakładamy, że jest the Black Cleaver) = 72 sekundy.

Nawet, jakby były trampki z Ionii zbudowane dodatkowo, to mamy 60 sekund na ulcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja: Uczę się grać Zedem i zaczynam uważać, że idzie mi nim nieźle. Riot: Nope, nerf.

KiddingMe.gif

EDIT

Wymieniłem się właśnie prezentami z kumplem - otrzymałem Dragon Knight Mordekaisera oraz... Lorda Mordekaisera, czyli epic skórkę, którą zawsze chciałem mieć (Morde to jeden z moich ulubionych czempionów) :lunaderp:. Kumpel dostał zaś ode mnie Commando Garen oraz Professor Ryze.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...