Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

jak to co? 2 podbicia, 2 przemieszczenia(pull i push) więc wyobraź sobie że jesteś na środku lini i nagle lądujesz pod turetem. Ali cię podbija, wybija w zasięg blizza, ten cię łapie, wciąga pod turret i wycisza a sekundę potem podbija. - efektem czego stoisz sobie w blasku turrecika przez 3-4 sekundy, oklepywany dość niemiłosiernie. A nie daj bozia jak Bliz i Ali full AP...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz w poście Avana - normalny, normalnie grany. W niskich ligach grę ADC można sobie darować, bo albo ludzie nie umieją grać ADC, albo nie umieją ich bronić. I tam Ali/Blitz faktycznie może mieć rację bytu - a nawet tam w late tak czy inaczej przegrają, bo to będą 2 wałęsające się bez celu po mapie supporty.

Dość picknąć Sivir, Tristanę albo Eza na takiego Ali/Blitza i oni mają pograne na linii, bo nie uniknąć tymi championami graba to jest naprawdę sztuka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Jak teraz jest z Rngor'em? Pamiętam jak kotek był przez chwile OP, potem znerf'ili go masakrycznie, a teraz? Dobrze się nim jungle'uje, czy nijako?

Jungluje się nim bardzo wygodnie.

Doskonałe leczenie z W, attackspeed, skoki, łatwe ganki z E i redem(albo bez reda - i tak łatwo zgankować). Już od mida - początkiem late'a może 3/4 HP ściągnąć ADC/APC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rengar wpada, zabija carry, umiera - chyba że jest mocno nafeedowany, wtedy zabija kolejnego carry i dopiero umiera. Taki niedorobiony Kha'zix bez resetów, chociaż trochę nadrabia brakiem many. Sam gry nie uciągnie.

Edytowano przez Syrenka Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Co nie zmienia faktu, że na Twisted Treeline jest totalnie broken i w early pożera inne postacie, jak standardowy Amerykanin Hamburgery, przez co z lacie ma overfeed i bez tony cc jest nie do tknięcia w walkach 3v3.

 

+1, zgadzam się w pełni.

Oficjalnie stwierdzam po doświadczeniach z ostatnich dni, że do następnego sezonu po prostu nie da się grać. Trolle i flamerzy dosłownie w każdej grze...

Też możesz na sam koniec sezonu zostać flamerem i trollem. A na te dwa czy trzy dni niech Ci się spodoba wyzywanie od żydów, polaczków, tetrisów etc.

 

Albo inaczej, śmiej się z takich flamerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOTA w porównaniu z LoLem to jak stary Golf do jakiegoś porządnej, kilkuletniej Toyoty. :rainderp:

Dzisiaj sobie przypomniałem o tej wypowiedzi i odpowiedź sama mi się nasunęła. Lepszy stary, ale działający Golf, niż kilkuletnia Toyota, która co chwila się psuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5dtLi.png

 

Fak ju rajot.

 

5dtLi.png

 

Fak ju rajot.

Mój dobry znajomy miał tak samo w Bronzie I. Dostał zero punktów mając już 99. Dopiero dwa mecze potem dostał tego punkcika. Miał promocję do Silvera, którą przegrał, po czym spadł do Bronzu II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie przypomniałem o tej wypowiedzi i odpowiedź sama mi się nasunęła. Lepszy stary, ale działający Golf, niż kilkuletnia Toyota, która co chwila się psuje.

Bo w tej Toyocie silnik szwankuje. Wystarczy go wymienić, a pewnie niedługo to zrobią, i już Golf nie będzie miał dosłownie żadnej przewagi. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...