Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

DotA 2? Również świetna gra, ale jej największym urokiem jest to, że tam wszystko jest przesadzone. 

Co do tych punktów - masakra, znam ten ból. 99 i 0 punktów mi się zdarzyło, 98 i 0 punktów przy drugim podejściu...

W Docie jedna rzecz mi się nie podoba.

Mnóstwo Rusów!

Wejdzie Ci taki do gry, zacznie coś mruczeć pod nosem, pisze coś cyrylicą, wydziera się... Szkoda czasu i nerwów na taką grę.

I w sumie za to dziękuję też Docie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad challengerem 5 vs 5 i założeniem poważniejszej drużyny ale pewnie jak zawsze mi się nie będzie chciało grać :ming:

 

Jakbym był większym no-lifem to na 100% by coś z tego wyszło ale tak to zobaczymy.

 

Na razie diament na YOLOQ a potem się zobaczy :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie plany na sezon czwarty misiaczki?

 

Nauczyć się wreszcie grać w tę przeklętą grę. Chociażby i supportami, jak nie zepsują itemów w 4. sezonie. Może nawet popróbować zdobyć jakąś dywizję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supporty wygrywają gry, o ile nie mają ziemniaka za partnera (co się często zdarza).

 

U mnie niemal zawsze, gdy pickuję supporta, dzieje się tak:

Ja: OK, picknę supporta!

ADC: To ja wezmę adc :3.

*gra się rozpoczyna*

ADC: Summoner has disconnected.

 

:ming:

Klimuk może potwierdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyżej też nie da się wygrać supportem gry. Tak, w early to support decyduje o wygranej na linii, ale później jest chodzącą kupą łajna i free fragiem dla każdego z przeciwnego teamu, poza oczywiście drugim supportem. I nie, na wyższym poziomie nie potrzeba tak dużo wardów, więc i wardowaniem nie da się wygrać gry supportem. Ja dopóki grałem głównie supportami na yoloq, siedziałem w plat5 i 0 punktów, a potem, kiedy już mi się znudziło przegrywanie przez idiotów i zacząłem grać junglę i mid, w miesiąc niezbyt intensywnej gry wbiłem plat1. Symptomatyczne, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy widzieli, ale może przynajmniej jakaś dyskusja się rozpocznie:

 

 

Buff supportowych itemów - bardzo fajnie. Skalowanie potworów w dżungli - świetnie, brzmi ciekawie. Nowy potworek - na razie tak sobie wygląda, ale podobno mają mu zrobić obóz, żeby tak nie stał przy ścianie jak derp. Trinkety - fajny pomysł, ale jak znam życie, to na początku mało kto będzie tego używał, a szkoda, bo wydają się być przydatne.

 

Najgłupsza rzecz, jaką wprowadzą, to zmniejszenie krzaków. Gdyby jeszcze podali jakiś sensowny powód, a nie, jak sami mówią na filmiku - "bo gracze nie wiedzą, gdzie stawiać wardy". Serio, Riot? :forgiveme:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy nie zmieni to zupełnie sytuacji grania supportem.

Póki co np. bardzo lubię supportować Vi. Całkiem jest w tym śmieszna, tylko im dalej w grę, tym bardziej cierpi z powodu braku kasy. Dzięki nowemu systemowi powinienem tej kasy mieć sporo więcej.

 

Pewnie nie, ale może odblokuje to drogę do większej ilości mięśniakowatych "supportów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Jak można bardziej ułatwić taką casualową i banalną grę jeszcze bardziej? Easy to play hard to master była od początku.

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsza rzecz, jaką wprowadzą, to zmniejszenie krzaków. Gdyby jeszcze podali jakiś sensowny powód, a nie, jak sami mówią na filmiku - "bo gracze nie wiedzą, gdzie stawiać wardy". Serio, Riot?

Bo jest pełno krzaków, w których wystarczy postawić warda o milimetr w złą stronę, żeby nie mieć wizji tam, gdzie być powinna. Zmieniają tylko to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Easy to play hard to master była od początku.

 

LoL nigdy nie był łatwy. Poczynając od ogarniania roli w drużynie (ADC, jungler itp.) po kontrolowanie mapy poprzez wardy, pushowanie w odpowiednim momencie, gankowanie linii, obracanie teamfightów na swoją korzyść i miliona innych rzeczy, których niektórzy ludzie kompletnie nie ogarniają.

I potem masz w drużynie ADC, co nie umie lasthitować, junglera, co robi tak świetne ganki, że w 10 minucie ma 0/5, supporta, który przez 50 minut nie umiał nikogo zestunować albo drużynę, która w walce 5 na 3 focusuje tanka, a nie ADC i potem się dziwią, że ADC robi triple kill, kiedy oni nikogo nie zabili.

 

Może Riot zamiast walczyć, by potencjalny nowy gracz miał łatwiej, zadba o to, by tym parunastu milionom graczy, którzy już grają w ich grę grało się lepiej, a przynajmniej tak samo dobrze. Bo nerfowanie przedmiotów do dżungli, a zarazem sprawianie, że potwory będą trudniejsze do zabicia, to nie jest ułatwianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

LoL nigdy nie był łatwy. Poczynając od ogarniania roli w drużynie (ADC, jungler itp.) po kontrolowanie mapy poprzez wardy, pushowanie w odpowiednim momencie, gankowanie linii, obracanie teamfightów na swoją korzyść i miliona innych rzeczy, których niektórzy ludzie kompletnie nie ogarniają.

I potem masz w drużynie ADC, co nie umie lasthitować, junglera, co robi tak świetne ganki, że w 10 minucie ma 0/5, supporta, który przez 50 minut nie umiał nikogo zestunować albo drużynę, która w walce 5 na 3 focusuje tanka, a nie ADC i potem się dziwią, że ADC robi triple kill, kiedy oni nikogo nie zabili.

Może Riot zamiast walczyć, by potencjalny nowy gracz miał łatwiej, zadba o to, by tym parunastu milionom graczy, którzy już grają w ich grę grało się lepiej, a przynajmniej tak samo dobrze. Bo nerfowanie przedmiotów do dżungli, a zarazem sprawianie, że potwory będą trudniejsze do zabicia, to nie jest ułatwianie.

 

 

Nie zgodzę się z tym. Lol jest jak napisałem easy to play hard to master. Grałem w lola od 1 sezonu, więc wiem o czym mówię, grałem też w inne gry moba przynajmniej testowałem. Gdyby dać nowicjuszowi dote 2, hona i lola na tydzien, to największe efekty byłyby w lolu, później w docie a na końcu w honie. Możesz się ze mną nie zgodzić ale lol jest naprawdę grą prostą i dlatego też zdobył sławę :) Świadczy też o tym że jest tam największa wylegarnia bachorów.

 

Powiedz mi teraz, dlaczego w docie, honie nie odczuwa się dzieciarni? Bo są trudnymi grami.

W ogóle w lolu jest tak toksycznie że odechciewa się z ludźmi cokolwiek robić :P

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możesz się ze mną nie zgodzić ale lol jest naprawdę grą prostą i dlatego też zdobył sławę

 

Nie jest prosty, jest najprostszy z tych trzech. Z tym się mogę zgodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart


To chyba nie za dużo grałeś w te gry. Gatunek MOBA jako całość jest wylęgarnią gimbazy i toksycznych graczy.

 

No wcale nie grałem długo w te gry. Od S1 do S3 to nic przecież. Ten gatunek powinien zostać usunięty z tej planety, a szczególnie League of legends, większość tylko o tym potrafi rozmwiać naprzykład u mnie w szkole, chociaż ch** z tym że siedzą w bronze V ale są takimi znawcami że jak ich słucham to mi się chce śmiać.

Zrezygnowałem w grania w te gry właśnei z powodu głupich dzieciaków którzy potrafią tylko reportować do tego trybunału gdzie są banowane niewinnie osoby. Jestem osobą która lubi popisać sobie na chacie, często jakieś głupoty i przez to byłem tyle razy banowany, bo ludzie w trybunale jak widzą reporty to tylko punish klikają nic nie czytając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten gatunek powinien zostać usunięty z tej planety, a szczególnie League of legends

 

Bo Ty tak chcesz? :rainderp: Wiesz, w każdej grze znajdziesz debili, a w LoLu jest ich dużo, bo gra w niego w cholerę ludzi, a im więcej ludzi, tym większa szansa, że trafisz na głupka.

 


chociaż ch** z tym że siedzą w bronze V ale są takimi znawcami że jak ich słucham to mi się chce śmiać.

 

Patrzcie pan, jaki znawca. To może zagraj z nimi i poucz trochę, zamiast się śmiać? Zaimponowałbyś im chociaż :v

 


Jestem osobą która lubi popisać sobie na chacie, często jakieś głupoty i przez to byłem tyle razy banowany

 

Niektórych to pewnie irytowało i zgłaszali za spam. Nie wiem co i ile musiałeś pisać, skoro byłeś za to banowany i to więcej niż raz... :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...