Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Gość Littlebart

Jak trybunał może być sprawiedliwy gdy siedzą w nim same dzieciaki łase na 5 ip, gdzie nie czytają spraw i klikają tylko punish byle by dostać coś za darmo? Jedynie co mogę pochwalić w tej grze to support, który z łatwością potrafi odzyskać szybko konto gdy zapomniało się maila/hasła, bo trzeba im podać tylko swoje ip i tego zazdroszczę, taki pomocny support powinien być w każdych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trybunał może być sprawiedliwy gdy siedzą w nim same dzieciaki łase na 5 ip,

Szkoda tylko, że w Tribunalu już od dobrego roku nie ma żadnych nagród za udział, właśnie dlatego, że na początku 95% spraw było automatycznie punishowanych. :lol:

foto_f6c92b756bd5ec75fa92eb286d903fa6.gi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Bo Ty tak chcesz? :rainderp: Wiesz, w każdej grze znajdziesz debili, a w LoLu jest ich dużo, bo gra w niego w cholerę ludzi, a im więcej ludzi, tym większa szansa, że trafisz na głupka.

 

 

 

 

Patrzcie pan, jaki znawca. To może zagraj z nimi i poucz trochę, zamiast się śmiać? Zaimponowałbyś im chociaż :v

 

 

 

 

Niektórych to pewnie irytowało i zgłaszali za spam. Nie wiem co i ile musiałeś pisać, skoro byłeś za to banowany i to więcej niż raz... :dunno:

 

Nie pomogę im bo już w tą grę na szczęscie nie gram lecz oglądam wszelakie rozgrywki m.i.n LCS i inne i jestem na bieżąco, bo jednak milej się to ogląda niż gra.

Uwierz mi, kiedyś wychodziłem ludziom z bronzu (jak jeszcze lig nie było czyt 900elo) za darmo na wyższy poziom, ale jaki to ma sens, gdy i tak zaraz by spadli i psuli jakoś rozgrywki? Takie carrowanie nie ma sensu, sami się muszą nauczyć grać.

 

Uwierz mi że w żadnej praktycznie grze nie spotkam już ludzi na tak niskim poziomie niż lol. Powinni tą grę utrudniać wraz z każdym dodatkiem, by na wyższych ligach gry nie były tak jak teraz, czyli wygrywane TOTALNĄ dominacją jednej z drużyn. Sam Alex Ich ostatnio w jednym wywiadzie się o tym wypowiadał, że nie ma w ogóle poziomu, bo albo wygrywa jedna drużyna tak zesnowballowa, albo przeciwna a wyrównana gra trafia się raz na 20 meczy.

 

Najlepiej byłoby usunięcie lig i powrócenie do sterego systemu rankingowego.

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Littlebart, pod zarzutem "cały czas o tym gadają" można by wszystko usunąć. Chociaż przyznam, że mnie też takie osoby straszliwie wkur***ją, bo mam takich trzech w klasie. Ale tak samo denerwuje mnie gość, który cały czas pieprzy "oglądałeś wczorajszy mecz?", a jak mu odpowiesz, że nie to ci powie żeś pedał. Albo inni, na przykład fanatycy w naszym fandomie. Cały czas tylko kuce i kuce, ale jak ktoś zacznie inny temat na forum/meecie to od razu hejt. 

 

Sam jestem gimbusem (jeśli przyjmiemy, że gimnazjalista = gimbus) - często mam bóle dupy, jestem niewyżyty i myślę tylko o jednym. A jakoś nie drę się w LoL'u na każdego w teamie i gram po to, by mieć z tego fun i być coraz lepszym. Jednakże w każdej, ale to każdej grze spotkasz idiotów - w LoLu jest ich tak dużo, bo po prostu w tą grę gra setki ludzi. A osobny serwer dla Polaków byłby najlepszym rozwiązaniem - chociaż ja bym został na EUNE, by móc dalej grać wśród osób, które zachowują resztki kultury. 

I na koniec dodam, że jeśli po złym meczu myślicie "matko, większych idiotów nie widziałem", to radzę poczytać komentarze Polaków pod newsem z nowym patchem oraz "Miecz bez pochwy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi ściany tekstu: http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/patch/opis-patcha-314

 

TL;DR: Złoto, złoto i jeszcze więcej złota dla junglerów i supportów. Mocniejsze potwory, słabsze itemy do dżungli. Zmiany supportowych itemów. Poważne zmiany w supportach, bo Riot chyba uważa, że to tak fajnie budować na nich AP. I co mi po tym całym złocie, jak będę słabiej wspierał mojego ADC?

 

Naprawdę mam nadzieję, że Riot wie, co robi, wprowadzając te zmiany, bo jak na razie to wygląda źle. I ciekawe, ile czasu zajmie ludziom zorientowanie się, że jako support naprawdę nie będę mógł postawić więcej niż trzech green wardów/jednego pink warda i to nie moja wina, że nie było wizji na Baronie... :grumpytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Support teraz będzie kimś więcej niż tylko dostarczycielem wizji mapy.

 

Piękne słowa, ale zanim ludzie się nauczą, że oni też będą musieli kupić wardy, bo support naprawdę, ale to naprawdę nie będzie mógł postawić ich więcej niż 3, minie sporo czasu. Pomyśleć, że w sezonie 4. chciałem w końcu zacząć grać jakieś rankedy jako support... :ming:

 


W końcu będzie można złożyć jakiś item na supporcie, ewentualnie nawet 2.

 

To ja nie wiem, jak Ty grasz, że dotychczas ledwo co dwa przedmioty składałeś :rainderp: Chyba, że chodzi Ci o itemy na AP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem, jak Ty grasz, że dotychczas ledwo co dwa przedmioty składałeś :rainderp: Chyba, że chodzi Ci o itemy na AP.

 

Pewnie grał w miarę normalnie i kupował wardy tak, by było ich z 7-8 na planszy, latał z oracle, kupił shurelyę i ewentualnie Twin Shadowsy. Do tego oczywiście butki i... Jeśli gra trwała z 50 minut, to zdążył złożyć coś jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze supportuje "dziwnymi" postaciami typu Gol D. Plank czy Nunu, albo ostatnio to nawet Full AP Teemo. Quinty i Masterki na golda, reszta w AP/AD, składasz itemy normalnie, Efektem czego mamy postać która nie tylko robi za tarczę i wizję na mapie, ale też może boleć przeciwnika. Support ma wspierać linię, nie tylko wizją ale też umiejkami. Miło że ich Sona leczy ADC, kiedy ja mu jako Nunu prawie 2 razy więcej biję jak ona leczy w czasie kiedy mój ADC zbiera sobie miniony.

Nie wiem kiedy przyjęto ten odgórnie narzucany idiotyzm że Support to chodzący worek z wardami.

Poza tym, to sprawdza się też w otartych walkach.

Przykład:

Napadasz 1v1 na supporta, ma on szanse uciec i nic ponad to.

Inny przykład.

Napadasz na takiego "supporta" Nunu z 2 itemati na AP - to będzie boleć bo on sobie poradzi.

Zakładając oczywiście że w obu przykładach atakujący i atakowany są ogarnięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: chodzisz jako worek z wardami, bo dobrze jest mieć wizję. Jeśli zrobisz sobie na początku takiego AP suppa jak mówisz (runy i masterki pod AP), to sam też będziesz miał kijowy pancerz. I przeciwnik może cię ścisnąć szybciej, niż ty o tym pomyślisz. Pytanie, czy o tym pomyśli.

 

Na początkowych dwóch czy trzech poziomach wypłacasz zauważalnie więcej dmg, ale później z każdym kolejnym poziomem twoje bonusowe AP stoi praktycznie w miejscu, a większość dmg jest wypłacana z wysokości poziomu danego skilla, a nie z wartości dodatkowej. No i oczywiście przeciwnik ma też większe resisty i więcej hp.

 

Wrócisz do bazy, kupisz sobie przedmiot na AP, da ci to z jakiś tam bonus do dmg. W tym samym czasie supp przeciwnika wraca z trzema pinkami, przedmiotem dającym resisty bądź hp i gotowością, do ściągnięcia ci wizji z mapy. A to oznacza ciągłe ganki na dupę.

 

Oczywiście sam lubię grać Dzidą czy Lux na suppie, nawet nie trollując, ale tego typu postacie są zbyt uzależnione od wczesnych fragów. Jeśli nikogo nie zabijesz (albo nie zabijesz w wystarczającej ilości) to potem będziesz łatwym do ściągnięcia celem, wypłacającym (i tak) śmiesznie małe dmg.

 

Choć to oczywiście tylko moje zdanie. Gram jedynie na silverze i mówię po własnych doświadczeniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tutaj gadu-gadu, złoto, maść na ból dupy i te sprawy, a tutaj wychodzi Yasuo!

 

Pewnie o nim czytaliście, tutaj macie coś "z gry":

 

Animacje i skillset:

High Noon Yasou Skin:

Clear jungli:

Top:

Mid:

http://www.youtube.com/watch?v=TKjfxxiSDL8Ju

Jungle:

Full-tank ( xD ):

AP-Mid:

Bug Dragona:

 

A prócz niego, kolejne zmiany w jungli!

 

I nowy model Anivki! Szkoda tylko, że sam model, na razie umiejętności zostają te same, ale z drugiej strony nikt tym nie gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój, nie bój, i tak go znerfią. A co to będzie, jak trzy tygodnie po wydaniu rzucą go w rotacji... te wyniki 0/milion, bo nikt nie będzie wiedział, jak nim grać i jak ulta używać :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie, jak wraz ze wprowadzeniem jednego z patchy wdrożono blokadę w sklepie, by nie można było kupować tylko butów i trollować?

 

a5fe3fa558.png

 

Działa świetnie. Dobra robota, Riot :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że Riot próbuje się ratować przed spadkiem popularności swojej produkcji wobec takich tytułów jak chociażby (dużo lepsza swoją drogą, ale to subiektywna opinia) Dota 2. Nie będę porównywał LoLa z grami Blizzarda gdyż to po prostu nie ma sensu, zwłaszcza że Heroes of the Storm jeszcze nie wyszło. 

Btw. Dla mnie LoL skończył się wraz z sezonem 2.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimuk, jak tylko wyjdzie, przechodzimy do Heroes of the Storm, Riot stał zbyt dupkowaty. To nawet nie jest śmieszne, to jest po prostu... Sukinsyńskie. Riot tak bardzo się skomercjalizował. Wyznaję zasadę "Wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego" - a to stanowczo tę zasadę narusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...