Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Max Q, ciągle farmić (sfarmiona Jinx to w tej chwili najlepszy adc w late game) Haras przeciwnika na wyrzutni. Jeżeli masz aggro supporta to można coś tam walczyć ale do 6 lvla niezbyt to wychodzi. Farma to podstawa, przy bt i phantomach zaczyna się niezła sieczka. Wymaxowane Q daje nam niesamowitego range'a, wystarczy dobra pozycja i teamfighty wygrane, w razie czego E pod nogi jak ktoś na nas idzie, minigun i ciśniesz. Solo na przeciwnego adc? Nie ma problemu. Minigun i burst z ulta i gościa nie ma w sekundę. Więcej nie powiem bo jestem słaby w kwestiach doradzania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO wystarczy jak jungle/supp + linie na której jest Teeto (bo widuje go coraz częściej na midzie) wyposaży się w trinket od niewidzialnosci (Oracle Lens). Wyłapuje sporo grzybów. Większy problem z niewidką jest raczej u Evelynn niż u Teemo.

 

BTW. Polecam kanał YT Calbel.Uśmiałem sie co niemiara ;D

Ale za to Evelynn potrzebuje przewagi, by zdziałać coś konkretnego.

 

Huragan na Varusie, trzy AA oraz ult i wygraliście teamfight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO huragan fajnie się sprawdza w teorii, w praktyce jest słabym itemem w late game, a na sam AS w mid game jest masa lepszych itemów.

Tu nie chodzi o sam AS. Huragan jest sytuacyjny, ale w kombinacji ze złamasem, Statikiem oraz W wygrywa teamfighty. Pozwala też zaoszczędzić manę, możesz z tym szybko splitpushować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...


BTW. Polecam kanał YT Calbel.Uśmiałem sie co niemiara ;D

 

Dzięki za namiary,też się pośmiałem

 

Ja u Jinx składam Nagolenniki,krwiopijec,widmowy,ostrze nieskończoności,czasami anioła stróża i jakiś jeszcze tam item :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czym są? Ich nazwy nawiązują do Jeźdzców Apokalipsy, więc są tymi wszystkimi zarazami przepowiadanymi w Biblii :v

A ghule krążą wokół Yoricka, bo Yorick jest - tu niespodzianka - grabarzem, tak jak szekspirowski Yorick był.

 

Ten tekst jest całkiem spoko, ale to takie wymyślanie na siłę czegoś, nad czym nawet Riot się aż tak nie zastanawiał... :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło jak miło, ale akurat Yorick jest zapomniany... i to nawet nie przez graczy, a przez sam Riot. Dlatego też nie ma go w rotacji. Ludzie przypomną sobie o nim dopiero po reworku :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry z niego champ - tylko trzeba umieć grać. Na topce tylko Olaf może się równać z jego sustainem.

A jeśli ktoś robi go jako hybryde...

1.0 ratio na W i tyle samo na E, jedno Ap drugie AD, jak ci z ducha AoE przyłoży za 600 to boli, już na 1 lvl z odpowiednimi runkami i masterkami może duchem strzelać za 120 w tłum :D To może się wydawać mało na początek, ale koniec końców w rozliczeniu końcowym boli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry z niego champ - tylko trzeba umieć grać. Na topce tylko Olaf może się równać z jego sustainem.

A jeśli ktoś robi go jako hybryde...

1.0 ratio na W i tyle samo na E, jedno Ap drugie AD, jak ci z ducha AoE przyłoży za 600 to boli, już na 1 lvl z odpowiednimi runkami i masterkami może duchem strzelać za 120 w tłum :D To może się wydawać mało na początek, ale koniec końców w rozliczeniu końcowym boli.

Fakt, Yorick dobry champ.

Dobre runki i masteriesy, z lekkim naciskiem na manę i grabarza z linii można wypędzić tylko przez wyniesienie go w czarnym worku (A i nawet nie tak łatwo, patrz Ultimate)

Edytowano przez Kruczek Van Dort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest zła postać, ba, wręcz przeciwnie - jak ktoś bardziej ogarnięty nim gra, to boli, oj bardzo boli. Przez to Riot obecnie kombinuje jak by mu zmienić umiejętności, by nie rezygnować z ghuli, które są jego znakiem rozpoznawczym przy jednoczesnym balansie obrażeń.

 

Ale wiadomo, jak działa Riot Balance Team... :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Pisał tu ktoś o Garenie pod AD?

Po pragnę wtrącić że przy ogarniętym graczu NISZCZY. :rolleyes:

Wcale nie trzeba go robić pod tanka.

Pewnie, po co Ci W oraz ultimate, przecież można paść od razu bez zrobienia czegokolwiek keepo.png

Garen zawsze jest AD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda, lubiłem tego małego AP Assasyna :P Z drugiej... no nie ma bardziej irytującej postaci na Summoners Rift. 5 umiejętności, 5 ma za zadanie wkurzyć przeciwnika.

U mnie tak samo,dobry teemo to sojuszniczy teemo,wrogi ZAWSZE denerwuję. PS. widziałeś co robi teemo z runami Ap+Armor? Po prostu zniszczenie!

 

Mimo to ja wolę grać na bot lane trudnymi adc typu jinx i draven i robić mordor przeciwnikom.A propo jinx-kiedy kupiłem tą postać od razu poczułem że jest postacią po prostu dla mnie, ach wspomnienia. :) Teraz od niedawna za kasę którą oddał mi kolega mam do niej skina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,mniej noob chapów!

Może wreszcie przestaną adc dedać po paru grzybkach postawionych w jungli ;D

Chłopcze - zbuduj dobrego Teemo, rozegraj nim parę gier przeciwko dobrym graczom, zobaczymy czy dasz sobie radę, nie wspominając o tym, czy będziesz dalej uważał go za noob champa.

Zmniejszyli mu ratio na R?

Super, zawsze się martwiłem czy moje Q,E z prędkością 2,5 AS skasują carry zanim przejdzie mu blind.

Teraz nie muszę, bo zmniejszono ratio na czymś czego i tak w walce bezpośredniej się nie używa.

Nie ma co, nerf jak cholera.

Teraz musisz wejść w 2 a nie w 1 grzyba, którego przy dobrym buildzie Teemo stawia co 16 sekund.

 

Przeciwko Teemo najwięcej krzyczą ci, który są zbyt denni by używać czerwonej latarynki, bo już o tym że jak masz mało HP to szukasz grzybów w krzakach -.-'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

U mnie tak samo,dobry teemo to sojuszniczy teemo,wrogi ZAWSZE denerwuję. PS. widziałeś co robi teemo z runami Ap+Armor? Po prostu zniszczenie!

 

Mimo to ja wolę grać na bot lane trudnymi adc typu jinx i draven i robić mordor przeciwnikom.A propo jinx-kiedy kupiłem tą postać od razu poczułem że jest postacią po prostu dla mnie, ach wspomnienia. :) Teraz od niedawna za kasę którą oddał mi kolega mam do niej skina.

Jinx jest trudna? Cóż w niej takiego?

 

Chłopcze - zbuduj dobrego Teemo, rozegraj nim parę gier przeciwko dobrym graczom, zobaczymy czy dasz sobie radę, nie wspominając o tym, czy będziesz dalej uważał go za noob champa.

Zmniejszyli mu ratio na R?

Super, zawsze się martwiłem czy moje Q,E z prędkością 2,5 AS skasują carry zanim przejdzie mu blind.

Teraz nie muszę, bo zmniejszono ratio na czymś czego i tak w walce bezpośredniej się nie używa.

Nie ma co, nerf jak cholera.

Teraz musisz wejść w 2 a nie w 1 grzyba, którego przy dobrym buildzie Teemo stawia co 16 sekund.

 

Przeciwko Teemo najwięcej krzyczą ci, który są zbyt denni by używać czerwonej latarynki, bo już o tym że jak masz mało HP to szukasz grzybów w krzakach -.-'

W bezpośredniej walce zawsze można postawić grzyba i "niech się durnie trują jadem".

Nerf i tak nie jest jakiś wielki, bowiem nie zawsze gram Teemo, ale jak już gram, to w większości przypadków pod AD.

 

 

~~~~~~

E tam szatan, zmiany dla Miski!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...