Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Em....Nasus i 600 staków na Q w 20 minut? xD

To 'tylko' 150-200 więcej, niż w yolo można zrobić. I liczę tutaj mniej-więcej połowę dwudziestej trzeciej minuty(wtedy fala dochodzi i można ją wystackować).

 

~~~~

 

Niby taki żart prima aprilisowy, ale...

Jeśli ktoś oglądał TSM vs C9 w Ultra Rapid Fire to wie, że casterzy i Phreak mówili o tym trybie(takich trybach) gry jako o przyszłości League. Jestem pewien, że jeszcze gdzieś spotkamy się z U.R.F.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najbardziej OP okazuje się Galio ._.''

Budujesz na tanka - ma mimo to dość sporo AP i grzmoci skilami co 1,8 sekundy. Do tego bańka lecząca i jeszcze bardziej zwiększająca tankowność Gargulca.

Zbudowałem takiego na Mres tanka - LeBlank wpakowała we mnie 12 razy pełne QRWE combo i zjadła mi ledwie 50% Hp xD Lux waląca we mnie z R za 60 DMG przebiła wszystko xD

Ale największy był śmiech na chacie jak GP odpalił swoje R a ja dzięki spamowaniu W leczyłem się jego kulami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oto dziś na PBE wszedł najbardziej męski support, o jakim tylko Draven mógł sobie pomyśleć. Przedstawiam wam Brauma!

BR-SS_thumb.jpg

 

Gra się nim wyjątkowo miło, szczególnie jeśli lubisz styl doskoku do potrzebującego teammate'a i osłonięcie jego przed ciosami. Plus jego Ulti jest super efektowne i równie efektywne! Nic tylko czekać na niego!

 

Więcej info to tu

http://na.leagueoflegends.com/en/news/champions-skins/champion-reveal/braum-heart-freljord-revealed

 

PS. Ma przepiękne interakcje z Porosami i przedmiotami, ale to już sami musielibyście sprawdzić ;3

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo,może wreszcie zacznę grać supportami.

Tak wgl.ładny model postaci,jeszcze zrobią kilka VU do innych postaci i będzie super.

Bardzo miło sobie popatrzeć i porównać jaki LoL bym kiedyś i jak się rozwinął.(Myślę że coś o tym wiem,gram w to od początku 2 sezonu.)

Dobrze że jest kolejna postać z Freljordu,można będzie chyba cały team z tejże krainy zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: ileś miesięcy temu ktoś wymyślił Angusa, najbardziej męskiego supporta.

 

ejGw0.jpg

 

No i Q i W Angusa to jak nic pasywka, W i E Brauma. Ładnie Riot, ładnie. Tylko męskiej brody zapomnieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co oglądają Spuziego, na pewno rozbawi wymowa Brauma. To jest pewniak ;3

 

Też to widziałem, ale trochę inaczej go tu zrobili (jeśli chodzi o charakter). Przypomina on bardziej takiego wesołego rosjanina albo nawet polaka, mimo, że pije kozie mleko. Jest interakcja z Gragasem i przypomina mi to trochę akcję z Asteriks w Brytanii, ale mogę się mylić. Na pewno go kupuję od razu ze skórą, bo jest piękna z tą smoczą mordą jak z WoWa.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chodzi o Brauma to moim zdaniem zapowiada się bardzo sympatyczny champ. Miła odmiana po tych wszystkich psycholach, azjatach i kosmicznych głowonogach.

    Z tego co widzę będzie miał sporo cc( w tym mój ulubiony stun), dobry skill "w" realnie nastawiony na ratowanie innych graczy z drużyny. Będzie pierwszym bohaterem, którego pasywa będzie zależała od sprzymierzeńców - on oznacza wroga, a team dokańcza resztę. Jego ult i "q" pewnie  nie będą zadawać masy obrażeń, ale istotniejszy w nich będzie slow. No i jest jeszcze "e". Właściwie to nie piszą nic, czy oprócz zwykłych ataków, skill będzie blokował też umiejętności tak jak "w" Yasuo. Nie mniej jednak raczej będzie przydatny w ciasnych miejscach np. w dżungli i podczas ucieczek.       

 

Tak z innej beczki ciesze się, że Twitch w końcu dostał reworka. 

 

twitch_vu_splash.jpg?itok=-TrucAKG

 

Riot raczej nie pozostanie obojętny, na błagania graczy i teraz pewnie zrobi aktualizacje Siona( wcale się nie dziwie, wygląda jak chodzący zielony klocek). Obstawiam, że następni będą Taric, Popy i Singed. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Niewiele się pomyliłem, ale myślałem, że będzie wyglądał bardziej... kościotrupowo? Teraz zmienił się jakby w mumię z poszarpaną sukienką. Ale nie powiem, jego efekty są świetne i czekam, by podczas Requiem zaczął śpiewać!

 

Czekam dalej na Ao Shin...

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

I tak Karthus będzie pickiem odsuniętym od mety i wszystkiego. Jedyną alternatywą jest zrobienie DeathFire Karthusa. Wtedy wszyscy kupią tę skórkę i będzie banowany od Brązu V do Silvera IV. Znów będzie grany, ale potem ludzie ogarną, że Karthus jest kiepski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Spuzie ogarnął "Dragonslayers" - Braumtheon + skiny :D

Ogólnie strasznie fajny champion, ciekaw jestem czy będą tym grać poważniejsze mecze (LCS i inne takie).

Rework Nidalee? Nieee! Tylko nie Nidalee, przecież obecnie jest genialną postacią z mechaniką dającą masę radochy.

Edytowano przez Solaire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Badum tss...

 

No, tyle odnośnie Nidalee.

 

Mnie tam bardziej zainteresowały plotki na nocnym chacie o nowej mapie 5v5. Po cichcu modlę się żeby była, ale nie wiem czy nie przeklinać żeby kolejne dominionocośpodobne z tego nie wyszło.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,wreszcie nowe mapy ponad 100 champów a map ile, pięć?

Jakby jakoś sensownie mapę zrobili,nie jak inne to bym grał.

Żeby tylko nie odwołali,jak Magma Chamber.

Ale serio,rework nidalee się przyda,jak jakiś patyk może tyle zadawać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze - już Chińczycy wiedzieli że igła - o wiele mniejsze urządzenie od patyka - potrafi zdziałać cuda w odpowiednim miejscu. A co dopiero taki patyk @_@

 

Kolejny absurd OP Mastera - grałem Threshem - około 140 armora. Wskakiwał master, walił mi 2 kryty i było po mnie. Nawet bez tego jego Q.... flash, dwa aa i po walce, raz nawet mnie zabił tak, że nie zobaczyłem co mnie zabiło, podlazłem do krzaka i padłem w chwili kiedy mrugnąłem... na odczytach zadał mi 2k obrażeń w 0,4 sekundy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny absurd OP Mastera - grałem Threshem - około 140 armora. Wskakiwał master, walił mi 2 kryty i było po mnie. Nawet bez tego jego Q.... flash, dwa aa i po walce, raz nawet mnie zabił tak, że nie zobaczyłem co mnie zabiło, podlazłem do krzaka i padłem w chwili kiedy mrugnąłem... na odczytach zadał mi 2k obrażeń w 0,4 sekundy...

Bo trzeba jeszcze HP budować. :kappa: A poza tym, 140 armora to było wielkie nic, jak jeszcze grałem, wątpię, żeby coś się w tej kwestii zmieniło. Armor zaczynał coś dawać od 200, i to zakładając, że miało się Randuina/Frozen Hearta i solidną ilość HP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie jest tak źle - jak koleś nie ma penetracji, to redukujesz około 60% obrażeń. To nie jest mało, żeby z hita za 1000 zrobić hit za 400 i go przyjąć na klatę.

A tu dupa, Master dwoma hitami wyciągnął ponad 2k obrażeń na takie 140 armora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...