Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Nic nie przebije dla mnie Mastera Yi na pozycji ADC (juke all ccs!). Według Klimuka mój poziom jego ogarnięcia to Master :ming:. Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać, bo nienawidzę Yi.

 

Największą frajdę w ostatnich patchach daje chyba AP Malphite. Athene's i spam q w przeciwnika, e do czyszczenia linii, a jak wrogi czempion jest już osłabiony ciągłym harassem, to ult z przelicznikiem 1.0 na dobitkę.

Soraka wraca na supporta przez nerf q i w, dziś lub jutro zacznie się wysyp Kha'Zixów, bo promocja na skin (z której sam chcę skorzystać)... No, jeszcze większy wysyp. Do tego nowa rotacja, czyli mid wiecznie zajęty przez Ahri, a support przez Brauma. Dżungla jest już na wieki zajęta przez Lee Sina, więc o to nie trzeba się martwić. Mnie osobiście interesuje jedynie MF, którą spróbuję pójść w AP i Darius, bo po nerfach moja nienawiść do niego zanikła, a teraz prawie nikt nim nie gra...

 

Still, żadnej zabawy nie ma, jak nie można z kimś zagrać ;-;...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

 

Akurat Summoner's Rift to jedna z tych rzeczy, których nie powinni zmieniać. Ma swój specyficzny klimat, który według mnie kupił właśnie wielu ludzi. Taka jakby... karykaturalność. Do tego działa płynnie nawet na starszych sprzętach. A ta nowa? To nie wygląda jak League of Legends. To wygląda jak jakieś Heroes of the Storm czy Dota albo inna randomowa gra z gatunku MOBA. Nie ma żadnego klimatu. Czym się różni od innych gier? Innym układem stanowisk potworów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to ta aktualizacja wyglądu mapy odjęła mi całą chęć do grania. Wygląda kompletnie jak DotA 2 (też świetne MOBA, ale mam za słaby komputer by to uciągnąć). Więc prędzej zagram w Dotę, niż w LoL'a z nowym Summoner's Rift - mechanika trudniejsza (od czasu gdy zacząłem grać w Dark Souls trudność to dla mnie plus) i Valve o wiele bardziej dba o graczy, niż Riot. 

Ogólnie nie chcę, by zabrzmiało to jak "bul dópy", ale szkoda mi trochę, że LoL próbuje upodobnić się do gry bardziej rozwiniętej. Riot stworzył Lidze unikalny klimat, który teraz chce zastąpić nieudolnie skopiowanym od Valve. Mobki również zmienione, wyglądają nieco jak konstrukty z Darksiders 2 (co nie jest oczywiście minusem, ale ten komiksowy styl nie pasuje do LoL'a).
 

Edytowano przez Solaire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypaliłem się.

 

Gry gram jedynie dla bonusu za pierwszą wygraną dnia. Znajomym mecze jedynie przegrywam.

Gram jedynie na ADC, supportcie i dżungli pod feral flare'a. Dlaczego? Bo to najbardziej pasywne pozycje, na których jedyne, co robię, to farmię. Mam już gdzieś kille, i tak kończę zwykle z dość neutralnymi statami. Jestem zmęczony. Znów zacząłem wściekać się na ludzi za ich akcje i ciągle marudzić, na razie jedynie pod nosem. Rankedy regularnie przegrywam.

 

Rzuciłbym to w cholerę i wszyscy byliby szczęśliwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryzys mida średniego xD

 

Stary - pograj sobie na czymś mniejszym - stwórz sobie nisko levelowe konto, popróbuj czegoś świeżego, buildów których nikt by nie chciał próbować, dla samego próbowania. Baw się grą miast traktować ją jako obowiązek :D Wyskocz na nich AD Anivią, AS Karthisem albo AP Varusem i zwyczajnie się baw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też w tą grę się nie chce już grać. Dota2 lepsza, wszystkie postacie odblokowane od razu, w Lola gram od 3 lat i mam ok. połowę postaci. Poza tym jeszcze od czasu do czasu runy trzeba zaktualizować. W Docie wydana kasa/czas nie daje ci żadnej przewagi oprócz doświadczenia, a nawet możesz zmienić wygląd postaci za darmo (choć do tego by znaleźć coś fajnego trzeba mieć szczęście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryzys mida średniego xD

 

Stary - pograj sobie na czymś mniejszym - stwórz sobie nisko levelowe konto, popróbuj czegoś świeżego, buildów których nikt by nie chciał próbować, dla samego próbowania. Baw się grą miast traktować ją jako obowiązek :D Wyskocz na nich AD Anivią, AS Karthisem albo AP Varusem i zwyczajnie się baw.

O, panie, toć ja mida mainuję ciągle, ale co z tego, lepiej napisać mid or feed. Kiedy ja ostatnio byłem na środku? Jak Gragasem razem z wami grałem?

 

Nad nowym koncie już myślałem, chciałbym zobaczyć, jak się gra na Westcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad Up

West ma wyższy poziom graczy, ale czy rzeczywiście wyższy win-rate? Nie wiem, wiem tylko, że na East nie wracam - jak chcę posłuchać rzucania mięsem - idę na Yta i słucham pierwszego lepszego "wielkiego znawcy" jakiegoś tematu. Poza tym często ma problemy, co akurat normalne, da się przyzwyczaić a jak opanujesz magiczną sztukę grania z Lagami, nawet Koreańczycy cię nie pokonają ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Weście poziom jest wyższy, zarówno jeśli chodzi o poziom graczy, jak i o ich kulturę. Żaden Sebix97PL nie nazwie Cię debilem, żaden Czech nie będzie śmieszkował i żaden Grek nie będzie znowu pisał po grecku.

 

NO BO ILE MOŻNA

 

Co do nowego Summoners' Rift - straszna zrzynka z mapy Doty 2. Niepotrzebnie zmieniają nazwy stworów w dżungli, bo i tak wszyscy będą je nazywać starymi imionami, do których się zdążyli przyzwyczaić. Pozytywną rzeczą jest niewątpliwie fakt, że nowa mapa ma mniej polygonów, przez co LoL będzie chodził nieco płynniej. Mój wooden PC odetchnął z ulgą.

 

Rework Nidalee jest całkiem przyjemny. Nowe itemy są spoko - Essence Reaver to ciekawy wybór na Jayce'ie i ewentualnie Blue Ezrealu.

Jeszcze tylko jeden nerfik dla LeBlanc i będzie cudnie. :x

 

A, jeszcze skórki. Piłkarski Maokai jest ładny. A Primetime Draaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaven to będzie jedna z najlepszych skórek w grze.

Edytowano przez Ślimak Parówa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hiszpański oddział LoLa potwierdził, że nową legendarną skórką jest długo oczekiwany DUNKMASTER DARIUS.

 

Kliknięcie powiększa obrazki:

 

 

1nVmWhh.png

 

IxAZh45.jpg

 

TgIdnUp.jpg

 

u00XW9q.jpg

 

zQu89Si.jpg

 

1S2Hpf6.jpg

 

 

COME ON AND SLAM :x

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu tylko po to, aby powiedzieć, że kończę grać w Lola. Przegrałem 5 rankedów z rzędu, z czego w ostatnim grając supportem miałem staty 6/8, podczas gdy średnia mojego teamu wynosiła 2/10. To wystarczający sygnał dla mnie, że powinienem sobie odpuścić na pewien czas. Tak czy siak, ściągnąłem Dote II. The End.

Dziękuje wszystkim, za przeczytanie tej głębokiej i smutnej historii, o nieudolnej walce jednostki z przeciwnościami losu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...