Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Gość Anekito

Tak, a niektóre akcje RIOTu są dość chamskie. Sam czuję się poszkodowany. W maju dali wykaz wszystkich Skin & Champion Sales na ten miesiąc, zakupiłem Mecha Kha'Zixa, a tydzień potem... zrobili z niego warda.

Zastanawiam się, czy go nie zwrócić. Jak sądzicie, dostanie buffy jakieś?

 

Nie ma co owijać w bawełnę, RIOT interesuje się naszymi portfelami.

 

Trinkety, timery... Ciągłe ułatwienia. Niektórych to może złościć.

Edytowano przez Anekito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak sądzicie, dostanie buffy jakieś?

 

Na PBE dostał malutki wzrost obrażeń z Q, ale to na razie tyle. Może w przyszłości, ale nie sądzę, bo coś ostatnio Rito ma okres debilnych zmian, takich jak dodawanie attack speed do Muramany zamiast jej obecnego aktywa. Albo podwyższenie ceny Essence Reavera do 3200.

 

Oni chyba chcą uśmiercić Jayce'a... :sad: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Na PBE dostał malutki wzrost obrażeń z Q, ale to na razie tyle. Może w przyszłości, ale nie sądzę, bo coś ostatnio Rito ma okres debilnych zmian, takich jak dodawanie attack speed do Muramany zamiast jej obecnego aktywa. Albo podwyższenie ceny Essence Reavera do 3200.

 

Oni chyba chcą uśmiercić Jayce'a... :sad:

Z tą Muramaną rzeczywiście jakieś dziwne zmiany robią. True damage w mecie na 4k+ HP.

 

Essence Reaver i tak był zbyt bardzo cost effective, BEZ wliczania w to pasywki.

 

Statistical Efficiency

  • Essence_Reaver_item.png Essence Reaver is 114.2% statistically efficient without its passive.

Szkoda tylko, że odali mu to dodatkowe AD, ten przedmiot tego nie potrzebował. W late game, przy full buildach to będzie świetne, ale w early/mid game znacznie opóźni zbudowanie jakiegoś przedmiotu defensywnego.

Edytowano przez Anekito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. W komentarzach ludzie pisali, że nawet te 3400 za ER dałoby się przeboleć, jeśli tylko budowałoby się go podobnie jak Blade of the Ruined King, czyli za np. 1200 złota kupić jakiś pomniejszy item, który będzie miał pasywkę regenerującą manę. Coś, co będzie dla Reavera tym, czym jest Cutlass dla BotRKa.

 

Ale Riot chyba jest za głupi, by wpaść na coś tak prostego, a zarazem mądrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No filmik wyszedł im naprawdę świetnie.

 

Jednak chyba mam coś trochę ciekawszego od filmiku, chyba bo nie mogę tego sprawdzić bo wychodzi Error 404.

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/champions-skins/champion-preview/odkrywajac-brakujace-ogniwo-0

Wie ktoś może co tam jest, bo po adresie wygląda na jakiegoś nowego bohatera ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za słabo szukasz przyjacielu.

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=694035

Wystarczy odpowiednio pogrzebać i potłumaczyć. Jedyny "Missing link" na ich forum :D

 

 

 

Wróć... po mocniejszym przeszukaniu - to chyba będzie nie tyle nowy champ co skórka do jakiegoś już istniejącego.

Edytowano przez Zegarmistrz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest skórka, tylko nowy Yordle toplaner, o którym krążą plotki już od miesiąca. Nazywa się Gnar.

 

 

Ma mieć pasek wściekłości zwany Tantrum o trzech stanach/kolorach:

 

bbb.pngredd.pngbar_par_tantrum_warning_full.usm_snapsho

 

 

Mam nadzieję, że będzie dobry w dżungli :x

Edytowano przez Ślimak Parówa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem co napisać więc wklejam nowy filmik Riotu promujący grę. Trzeba przyznać, że naprawdę dobrze im to wyszło.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vzHrjOMfHPY&index=2&list=UU2t5bjwHdUX4vM2g8TRDq5g

Strasznie mi się spodobał ten filmik. Aż chyba odstawię Thresha, Nami, Lulu i Morganę i znów zacznę Leoną grać (support rządzi) ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh meh. Gracze mnie dobijają. Nie dość, że w każdym normalu flamer (rozumiałbym, gdyby to były rankedy), to jeszcze po prostu w 99% przypadkach nie da się pójść na linię, na którą iść się chce. Rzadko dołączam do kolejki w pomysłem, czym by tu zagrać, no ale...! Wczoraj chciałem sobie zagrać jedną gierkę Udyrem na dżungli, no to pickuję go sobie, biorę smite'a. Shaco z ignitem przez pół czasu w lobby siedzi sobie spokojnie, nic nie robi i nagle "JUNGLE", po czym też bierze smite'a i lockuje. *westchnienie w tle* No dobra, zmieniam Udyra na Gragasa, który był w rotacji, a słyszałem, że jest świetny na Topie, a że w drużynie mieliśmy Teemo, to mogliśmy się jeszcze wymieniać liniami. NOPE! Nagle Kog'Maw zmienia się w Trundle'a. *lock in*

 

A potem się ludzie dziwią, że gram w Tibię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To nie jest skórka, tylko nowy Yordle toplaner, o którym krążą plotki już od miesiąca. Nazywa się Gnar.

 

 Toż to CZŁOWIEKO - NIEDŹWIEDZIO - ŚWINIA!

 

Od dawna czekałem na kolejnego junglera. I nie chodzi tylko o to, aby się nadawał do jungli. Marzyła mi się bestia, łowca z prawdziwego zdarzenia, drapieżnik wśród drzew, buszujący w krzakach itp. coś jak Warwick, albo Rengar.

Ogólny designe tego champa bardzo mi się spodobał, więc jeżeli będzie mieć fajne skille, to najprawdopodobniej bardzo go polubię.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zebranie całej na Team Builderze zajmuje przynajmniej z pół godziny

 

E tam, średnio z 5 minut. Team Builder nie jest taki zły.

 

9d117ab693.png

 

Nie, to nie jest gra z botami :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, średnio z 5 minut. Team Builder nie jest taki zły.

To zalezy na gdzie grasz i kiedy. Najdluzej czeka sie zwykle na junglera, albo supporta, ale mysle, ze na junglera trzeba czekac troche dluzej bo ludzie pickuja na jungle Ashki, Malzahary czy inne Twister Fate'y. Tak samo różnice w oczekiwaniu są o 20 w sobote, a o 15 w piątek. 

Co myślicie o patchu 4.13 ? 

Mi podoba sie, ze moj ulubiony Olaf dostał buffa  :pbft:  Troche ulepszylli moj main na mida, Lissandre, co mnie bardzo cieszy, ale nerf niektorych przedmiotow mi sie nie podoba. Teraz zanim wejdziemy w TF trzeba dluzej czekac na odnowienie Banshee czy Objęcia Ognia. Moze to słabe podejcie, ale gdy gram LeBlanc czy Fizzem to wole przed teamfightem zabic przynajmniej jednego przeciwnika, a Banshee i Objecie Ognia mi w tym bardzo pomagały :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

"Mini...Boss... IS THAT A SHORT JOKE?!"

 

Tak, moi państwo - odkopuję lekko nieświeżego trupa, jakim jest ten temat i oznajmiam, że wychodzi pierwsza Legendarna Skórka, na którą rzeczywiście wydam swoje uciułane pieniądze - Final Boss Veigar. Kto nie wie, o co chodzi, niech wpisze w YTa i przekona się, że ta skórka po prostu... rozsadza kod źródłowy ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórka jest całkiem fajowa, ale cieszyłbym się, gdyby nie była to skórka dla Veigara - nudnego Nasusa mid lane'a.

 

stack stack stack stack stack stack stack stack

 

Nie wspominając, że na przykład taka LeBlanc czy taki Malzahar ostatnią skórkę dostali TRZY LATA TEMU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro grasz Veigarem na midzie i się nudzisz...well..

Ja preferuję go jako supporta - fajna kontra na niektórych cwaniaków jak wymaksujesz stuna. No i obrażenia z R są imponujące nawet jak nie masz itemów więc jak tylko wbijesz 6 to ludziki stają się ostrożniejsze w podchodzeniu ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając, że na przykład taka LeBlanc czy taki Malzahar ostatnią skórkę dostali TRZY LATA TEMU.

Wciąż wierzę w Malzahara. Oby go żaden koreaniec nagle "nie odkrył", bo będzie OP i dostanie nerfy.

 

Nudne jest pierwsze osiem minut, potem to jechanka :kappa:

 

 

Skoro grasz Veigarem na midzie i się nudzisz...well..

Ja preferuję go jako supporta - fajna kontra na niektórych cwaniaków jak wymaksujesz stuna. No i obrażenia z R są imponujące nawet jak nie masz itemów więc jak tylko wbijesz 6 to ludziki stają się ostrożniejsze w podchodzeniu ;>

Veigar jako support to raczej ciekawostka na jedną, dwie gry. Puszczasz klatkę, a Vayne wbija w nią przeciwnika. Poza tym nic specjalnie ciekawego. Tu pada na hita, tu przydałyby się stacki na Q, tam nie jest zbyt mobilny i prócz stuna i kilkuset obrażeń magicznych nie wnosi za wiele do drużyny.

Edytowano przez Anekito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...