Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Suaba ta postać. Jeśli nie będzie miała bursta przegiętego do granic możliwości, to nikt nią nie będzie grał. Wybitnie mały zasięg w połączeniu z wolnymi i wyraźnie trudnymi do wycelowania skillshotami (starczy spojrzeć na jego Q, te miniony leciały do celu około sekundy, a nawet jeśli trafią, to tylko slowują) to recepta na bezużytecznego championa. Taki nowy Viktor, przekombinowana postać, którą zagra się parę razy i odstawi. Może najwyżej mieć dobre ganki z tym ulti, zakładając, że wyjdzie na taką pozycję, żeby dobrze użyć ulti.

Widzę jedną jego zaletę - jeśli jego ulti faktycznie będzie blokować dashe, to można się spodziewać, że ulti Jarmana zostanie w końcu naprawione i też nie będzie można z niego wyskakiwać zwykłymi dashami (poza Flashem).

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Riotowi kończą się pomysły, bo po prostu wzięli Nasusa i zmienili jego psi łeb na dziób jastrzębia.

 

Q wygląda jak Q Lulu. Przynajmniej ma taką samą mechanikę. E wygląda trochę jak ten dash Yasuo, tylko że ten cały Azir dashuje do swojej jednostki. Bieda trochę, Riot już chyba nie potrafi nic więcej wymyślić.

Edytowano przez Rainbow Wave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sam pomysł na umiejętności mi się podoba (bo mag, który używa minionów zamiast energii/magicznych kulek/laserków itp. jest miłą odmianą), o tyle wykonanie...

No, na midzie tym ciężko grać (bo mały zasięg), a na topa jako tankowaty AP... można, aczkolwiek jego ult jest strasznie defensywny i w 90% przypadków po prostu nie będzie po co go użyć :kappa:

 

A, i podobno ma się skalować 1 cooldown reduction => 2 attack speed, więc jak zbuduje się na nim itemy pod 40% CDR, zyska 80% AS. To jest DZIKIE. Banner of Command to będzie core item (bo AP, bo zwiększa damage minionów, bo CDR).

 

A z przyjemniejszych rzeczy - fajnie, że Rito poprawia wygląd klienta :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na niego psioczecie, a nie znacie liczb.

 

Po pierwsze pasyw - własna wieża na miejscu zniszczonej daje więcej możliwości niż wam się zdaje plus on może się do nich teleportować bez jakiejkolwiek wizji (czytaj wardów). Obrażenia są większe niż normalnej wieży plus to się regeneruje co jakiś czas. Plus to z CDRem daje nam 80% ASPD przy 40% CD, co u niego to mus.

 

Q to skillshot, który może wydawać się słaby, ale pamiętajcie, że każdy żołnierz naklada te 20% slowa, a że może mieć ich 2, to 40% nie jest aż tak źle, plus przy CDR można nimi spamować całkiem raźnie.

 

W to ichniejsza wersja Zedowskich cieni, ale jednak one potrafią niszczyć wieże, nawet przez ściany. Chwilę sobie tak siedzisz i przywołujesz, by się pozbyć budowli i zastąpić ją swoją, Minusem jest to, że Azir nie może atakować, ale scaling jego jest całkiem przyjemny, plus pamiętajcie, że oni atakują tak szybko, jak duże ASPD ma Azir.

 

E - Dash po smyczy, co daje Shielda. Typowe utility spell o małym przeliczniku, ale da się uciekać na dość odległe miejsca z tym. Do Barona i z powrotem - no problem, ba, nawet da się do krzaków za Nashorem się dostać

 

R - Cóż, dziwny to Ult. Odbija luda, zadaje obrażenia i ta ściana jest nieprzepuszczalna dla przeciwnika. Dashe nie działają, więc idealna to możliwość do ucieczki bądź gonienia (chociaż nie sprawdziłem, czy to działa w obie strony) plus dodaje MVSP dla każdego sojusznika w wysokości 20% na 1 sec. 

 

Sama postać nie jest kalką Nasusa, jak ktoś tu już strzelił jak łysy grzywką o kant koła. To jest całkiem nowa i dość świeża postać, nieuzależniona od farmy (Stary Nasus farmę miał), a typowa zabawa we władcę. Nie będę go mainował, bo wolę postacie ze spamowanymi skillami (Ziggs, Xerath, Ezreal, Yorick czy Braum), a co do Gnara, to powiem jedno - fajnie fajnie, ale wkurza.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Jeden z powodów dlaczego dałem sobie przerwę od tej gry.

Powinni utrudnić dostęp głupim dzieciom do lol'a i zwiększyć długość bana za flame(za wielokrotny flame powinien być ban na miesiąc) bo to w końcu niesportowe zachowanie a w sumie ta gra to e-sport.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie gra rankedów, podczas których większości zależy, by awansować w dywizji, to nie ma takich zachowań. Ja nie gram, bo jestem słaby i nie chce mi się z powodu takich ludzi stresować, a nowa skórka Victorious i tak będzie najpewniej dla Morgany, więc i na tym mi nie zależy :kappa:

 

Co do Azira podobnego do Nasusa... no, po pierwsze to obaj są z Shurimy, a po drugie to obaj są wzorowani na egipskich bogach, więc...

 

A nowa skórka do Kha'zixa jest ładna, ale nie tego się spodziewałem :unsuresb:

 

(za to Arcade Hecarim to najlepiej wydane 675 RP ever :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Lige jakieś 2,5 roku. Mój main to Fizz (ogólnie Assassyni) :> nick: LordWaiderCola (dlaczego Cola? bo tak xd). Grywam czasem rankedy, ale głowa mnie od nich boli jak niektórzy może grają dobrze ale mózgu nie używają ;_;  Jak ktos mo chęci grać to pisać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

#JustAnotherDayInSilvur

 

http://puu.sh/bcpjw/d475d162ca.jpg

Za każdym razem jak chcę wbić serię do golda, pojawiają się tacy weseli ziomeczkowie, którzy najwięcej do powiedzenia mają o innych, ba, nawet o twojej mamusi wiedzą więcej niż o grze ^^

Zaraz... Masz w teamie Ryze'a oraz Blitza i budujesz Golema na Vi? Zależy od dalszej części planu, ale moim zdaniem są lepsze championy na ten item. Tak naprawdę, to na nią się nadaje tylko Lizard Elder.

 

Zaraz... Przeciwny team ma w cholerę obrażeń magicznych, a Ty kupiłeś Randuin's Omen i Ninja Tabi? Buty jeszcze rozumiem, ale w tej sytuacji wystarczy sam Chain Vest i Buty i masz dość armora na czas budowy Solari lub Banshee's Veila.

 

<?edit

Możesz mieć i 3K HP, lecz spotkanie z Anką (i jej DFG) przy 57 Magic resista (-15 buty, -8 runy, -6% masterki) nie skończy się dobrze...

?>

 

Buty też można zakwestionować, stun Annie, slow Mundo, fear Hecarima i stun Alistara to bardzo poważny argument, przemawiający raczej za Mercury's Treads.

 

W dodatku warto jest wziąć kilka Marków na Attack Speed, 10% jest optymalne. Na pierwszych poziomach znacznie poprawia to szybkość animacji autoataku.

 

Możesz też brać 5% CDR zamiast 5% Attack Speed. Mając Lizard Eldera/Locketa i Black Cleavera, CDR wynosi 35%. Masz ulta na każdą okazję.

 

Vi sama wbija golda, ale trochę theorycraftu trzeba znać

:badass:

 

 

(za to Arcade Hecarim to najlepiej wydane 675 RP ever :x

Moim zdaniem, ta skórka jest strasznie słaba.

Edytowano przez Anekito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pobudzam temat.

 

Grał ktoś już azirem?

 

Po moich kilku grach mówię...w early jest najgorszm syfem jakim grałem,w midegame słaby,za to late to czysta poezja...1 żołnierz 3 hity nie ma adc,2 żołnierzy 5 hitów nie ma połowy teamu,jeszcze ten ult <3.

Ale nashor na nim to jest core item i nie ma dyskusji,tak samo RoA..

Jego 1 pasywa jest całkiem niezła,as za cd to niezły pomysł,co jednak mocno uzależnia od nashora.

Druga natomiast dobrze nadaje się do zniechęcenia enemy teamu do TF lub do ucieczki (nikt nie lubi gonić przeciwnika pod wieżą).

 

WNIOSEK: 

Jak nie będziesz feedował i dotrwasz do late,to enemy team może pisać już tylko ,,GG,Why no ban Azir?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej zrobią ten Ultimate skin a nie sie z nowym championem teraz męczą. Osobiścnie nie grałem Azirem po pierwsze i tak teraz nie gram bo samemu mi sie niechce i po drugi jeszcze mnie nie stać na Azira i uważam że raczej strasznego eatly nie ma bo przedewszystkim range :> 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiśnie na Azirze pierwszy item to Liandry, ew, Graal. Nashor nie jest core itemem, wręcz useless, ponieważ żołnieże nie nakładają jego specjalności. Ale masz rację, w early nic nie robi. Choć jest dobrą kontrąna Timona i Katarinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to denerwuje ten rework Soraki.... silence obszarowe, które poźniej sneruje, no kurde ;_;

 

No i inne takie jak pasywa czyli AP z Armora i Res'ów. Jednym słowem bedzie to teraz tanky Soraka która bedzie leczyć cały team za milion, więc teraz ni soraki nie zabijesz ni teamu bo jest healany :<

Edytowano przez ApulDżak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po półrocznej przerwie wróciłem do MOBA'y z świetną mechaniką i okropnym community, mimo iż wciąż obserwowałem zmiany. Jednak gracze pozostali tacy sami, cóż, trzeba będzie się w końcu przebić prze promote'a z „kulturalnymi, merytorycznymi" rozmowami. Nick w grze to Makkspol, jakby kogoś to interesowało.

 

Co sądzicie o zreworkowanym Sionie? W mojej opinii jest teraz słabszą postacią, mimo że ciekawszą. Brakuje mi w nim starego dobrego „q", czyli stuna niemalże nie do uniknięcia, zamiast channelowanego skilla. Na plus zdecydowanie nowy pasyw, o wiele mocniejszy od ignorowaniu parunastu punktów obrażeń. Problemem jest tylko to, że nie chcemy ginąć. I czy mi się tak tylko wydaje, czy Sion AP umarł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trzeba będzie się w końcu przebić prze promote'a

Daj se na luz, to tylko nic nie znaczące cyferki. Graj 4fun


Co sądzicie o zreworkowanym Sionie

1. Kiedyś miał zarąbiste early ganki, teraz przed 6 tylko bicie campów 30px-Robo-Baby_Icon.png

2. Tarcza już nie zadaje dymydźa

3. Po 6tym kozackie ganki

4. Kontroluje go zhonyia

5. Pasyw jest usseles. Wcześniejszy był przydatny w jungli, ten obecy jest bezużyteczny. Za nim "wzmartwychstaniesz" przeciwnik już dawno zdążył spierdaszyć. Ewentualnie dostaniesz randomowe cc na ryj od suppa i pa pa zemsto.

Tak naprawdę nie wiem co o nim myśleć. Kiedyś wyfeedowany ad sion robił rozpiernicz totalny, ale bez feeda był kupskiem. Nowemu sionowi wykarmienie się średni pomaga. Jest teraz bardziej średni.


czy Sion AP umarł?

Bez dwóch zdań, APsion umarł i nie żyje. 32px-The_Relic_Icon.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tarcza już nie zadaje dymydźa

 

Aż tak źle jest? Na przyszłość trzeba dokładniej patrzeć na patch notes. Na moje szczęście na rankach grany nie jest, a na normalach i tak mnie nie obchodzi czy wygram, czy nie. Wcześniej chodziłem nim na topa lub mida, dżungla to nie dla mnie. Albo na TT (jeszcze tym starym) pod AD. Z ultem i stackami był nie do zabicia (chyba, że przeciwnicy mieli 9767878679678 CC). Teraz jednak raczej nie będę nim już chodził nigdzie. Przynajmniej wciąż jest mocniejszy od Azira i Zaca.

 


Graj 4fun

Cieszę się, że są tacy ludzie. Szkoda, że jest ich tak mało, większość woli spinać tyłki jakby im za to płacono. I rzeczywiście, o wiele bardziej wolę grać normale. Na nich przynajmniej można się pobawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...