Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

Hej ludzie, pytanko mam do was małe! Dołączyłem dzisiaj do gry i po oknie wyboru postaci, zamiast okna ładowania wywaliło mi takie coś: 

1b518691a7.png

Próbowałem zresetować klienta gry, zrestartować łącze i uruchomić ponownie komputer. Efekt za każdym razem był taki sam. Czy wam też to się ostatnio przydarzyło? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jak rozumiem, był to pojedynczy przypadek? Rito niestety ma takie super serwery, że czasami segregują one gracsy na tych z lepszym łączem i gorszym(Ping podczas gry), lub w ogóle nie pozwalają się połączyć. W razie gdyby problem sie powtarzał to spróbuj wyłączyć antywirusy i uruchomić grę jako administrator. Jeżeli nic z tych rzeczy nie zadziała to prawdopodobnie się nie połączysz w danej grze. Z tego co wiem dużo osób ma ostatnio takie problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Pierwszy raz przytrafiło mi się to około 2 tygodni temu, przy czym wówczas gra się nawet nie odbyła. Szukałem na swoim profilu i paru stronach zbierających statystyki i żadnej informacji o niej nie znalazłem.
Dzisiaj to mi się przytrafiło po raz drugi, przy czym tym razem walka normalnie trwała (tym bardziej się cieszę, że Rito przy okazji jakiejś kary mi nie dowaliło).

Ogólnie nie ufam swojemu internetowi, bo lubi robić różne jaja. Z tego też powodu pytam o to, czy komuś jeszcze coś takiego się nie przytrafiło, abym miał wiedzę po której stronie leży problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Mnie to się przytrafiało wielokrotnie, nawet dziś. Wtedy wciskam reconnect póki znów się nie połączę i tyle :rainderp: No ale po 20 próbach jednak może się odechcieć i olewam grę.
Gorzej jakby pokazało błąd z Firewallem.

Zdarzyło ci się dostać po tym jakieś upomnienie, albo karę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło ci się dostać po tym jakieś upomnienie, albo karę?

Jeżeli przed tym nie wychodziłam z gier/nie było serii tych błędów, to nie, raz na jakiś czas może się coś takiego zdarzyć. Ale jak wcześniej ragequitowałam czy coś to dostawałam kolejkę o niższym priorytecie, tyle.

Ja dostałem upomnienie za leavy gdy pojawił się błąd i wyrzucało z gry wszystkich ludzi z UPC. Więc tak, za problemy z serwerami lub dostawcami internetu można dostać kary...

Upomnienie to nie kara, no chyba że jesteś bardzo wrażliwy :twistare:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie, jeśli miałbym jakąś radę dla Rito Gumz to niech już, kurczę, nie robią reworków.

Skarner z 50% wr ma teraz ponad 60% - http://www.lolking.net/champions/skarner#statistics

Garen z 50% ma ponad 55% - http://www.lolking.net/champions/garen#statistics

Fiora również oscyluje w granicach 55% w goldzie i wyżej - http://www.lolking.net/champions/fiora&region=all&map=sr&queue=1x1&league=platinum#statistics

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Kiedy Rito wypuszcza reworki, ale też zwykłe zmiany w balansie zawsze mam wrażenie, że traktuje serwery live jak serwery testowe;

> bohater x wymaga poprawek
> zbuffujmy go w absurdalny sposób
> na PBE ze względu na zbyt małą ilość testerów nikt nie zwróci uwagi, że coś jest przesadzone
> skoro nie ma feedbacku o nieprawidłowościach to wypuśćmy to w najbliższym patchu :DDD
> po patchu serwery są zapełnione trollami, afkerami, ludzie masowo się wieszają, strony poświęcone LoLowi/serwisy na których można dzielić się contentem powiązanym z grą (Reddit, Surrender@20 etc) płoną, bo w aktualizacji jest balansu tyle co nic
> mówi jeden Rioter do drugiego: "borze który golem dopuścił do tego, naprawcie bo przestaną oddawać nam swoje pieniądze"
> na gwałt wprowadzane są poprawki, które kończą się różnie

To tak ogólnie nt. reworków, bo obecny patch...
- 4 dość broken postaci, po prostu; chociaż broken powinnam mówić jedynie o skorpionku
- gdy wychodził nowy Sion to przynajmniej była to jedna postać do oswojenia się, a tak to masz Garena/Dariusa na topie, Skarnera w lesie, Morde adc, a to automatycznie dyskwalifikuje z gry wraz z/przeciwko nimi bo nie wiesz co oni robią
^ i nie wiesz skąd te 1900 true dmg na twarz :kappa:
- aktualizacja postaci, które tego po prostu nie potrzebowały; ewentualnie delikatne vfx, a nie robienie Dominiona na SR czy Mordekaiser treser smoków

Chcą ulepszyć grę, a tylko zapychają ją niepotrzebnymi bajerami, a nowym graczom robią mindfuck

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega powyżej zapomniał tylko dodać że magiczne 1.9k true dmga pojawia się już w okolicach 13 poziomu kiedy to większość adc ma <2k hp. :/

Osobiście jeszcze nie widziałem tak bardzo broken patcha i jeszcze nie widziałem by jeden patch wywalił aż 4 postacie, banowane tak samo jak kassadin w latach swojej świetności. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega powyżej zapomniał tylko dodać że magiczne 1.9k true dmga pojawia się już w okolicach 13 poziomu kiedy to większość adc ma <2k hp. :/

Osobiście jeszcze nie widziałem tak bardzo broken patcha i jeszcze nie widziałem by jeden patch wywalił aż 4 postacie, banowane tak samo jak kassadin w latach swojej świetności. 

Koleżanka*

Ale tak, Skarner biegający szybciej na pasywce niż Master i Sivir na ulcie, Fiora blokująca exhaust i ignite, niezabijalny Morde...

PanCertainlyT powinien głęboko się zastanowić nad sensem swoich postaci i reworków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka*

Ale tak, Skarner biegający szybciej na pasywce niż Master i Sivir na ulcie, Fiora blokująca exhaust i ignite, niezabijalny Morde...

PanCertainlyT powinien głęboko się zastanowić nad sensem swoich postaci i reworków.

Jak grałem jedną gierę to myślałem, że Morde AD to będzie troll albo coś słabego a ten nam grę ustawił...

 

A tak serio to Skarner jest aktualnie powalony pod tym względem, że albo mu się uda jungla albo nie. Jak nie to i tak jest dość potężnym sprzymierzeńcem. Fiora nie jest aż tak op bo wystarczy ją zgnębić na topie (dzisiejsza sytuacja z rana. Nasza Fiora 0/7 i to nie troll)

Aczkolwiek jest parę champów od których dostaję kurw...olbrzymiego zdenerwowania. Riven i Blitzcrank. Pierwsza to OP SZIT, inaczej tego nie ujmę. Praktycznie brak cd na skillach, 4 dashe, 2 stuny i chora pasywka. A no tak, zapomniałem o tarczy skalującej się z ad przez co ten rak może składać tylko ad itemy a i tak jest unzajebable. Plus unskillowe kombo QQQ+AA+W+R+R+AA na dobicie i jeszcze dash, i wychodzi z tego z full hp :sab:

Blitzcrak mnie wkurza pewno dlatego, że aktualnie mainuję Leonę którą on hardo kontruje. Nie mniej ta jego łapka jest wpiórwiajaca, bo ma, moim zdaniem, za mały cd. Nie ma go jak zdivovać, bo on tylko Q+E i dupa, i leżysz, i double kill dla pierdzielonego robota :sab:  Z kolei on sam może divovać, bo czemu kurna nie. Ma przecież przyśpieszenie i swoją posraną pasywkę która sprawia że ten pajac wychodzi spod turretu bez szwanku.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem jedną gierę to myślałem, że Morde AD to będzie troll albo coś słabego a ten nam grę ustawił...

 

A tak serio to Skarner jest aktualnie powalony pod tym względem, że albo mu się uda jungla albo nie. Jak nie to i tak jest dość potężnym sprzymierzeńcem. Fiora nie jest aż tak op bo wystarczy ją zgnębić na topie (dzisiejsza sytuacja z rana. Nasza Fiora 0/7 i to nie troll)

Aczkolwiek jest parę champów od których dostaję kurw...olbrzymiego zdenerwowania. Riven i Blitzcrank. Pierwsza to OP SZIT, inaczej tego nie ujmę. Praktycznie brak cd na skillach, 4 dashe, 2 stuny i chora pasywka. A no tak, zapomniałem o tarczy skalującej się z ad przez co ten rak może składać tylko ad itemy a i tak jest unzajebable. Plus unskillowe kombo QQQ+AA+W+R+R+AA na dobicie i jeszcze dash, i wychodzi z tego z full hp :sab:

Blitzcrak mnie wkurza pewno dlatego, że aktualnie mainuję Leonę którą on hardo kontruje. Nie mniej ta jego łapka jest wpiórwiajaca, bo ma, moim zdaniem, za mały cd. Nie ma go jak zdivovać, bo on tylko Q+E i dupa, i leżysz, i double kill dla pierdzielonego robota :sab:  Z kolei on sam może divovać, bo czemu kurna nie. Ma przecież przyśpieszenie i swoją posraną pasywkę która sprawia że ten pajac wychodzi spod turretu bez szwanku.

Fiora ma dobre early i przy graczu, który ma refleks/wyczucie może sparować KAŻDY skill, więc nie tak łatwo zgnębić ograną Fiorę. 

Riven jest powodem, przez który nie gram teraz na topie, nienawidzę tego raka, ale trzeba przyznać jedno. Riven jest trudna. Nie czuć tego aż tak na linii, ale kiedy zaczynają się pierwsze teamfighty trzeba naprawdę wiedzieć, co się robi bo można zejść szybciej, niż ktokolwiek inny. 

Co do Blitza - stój za minionami, warduj krzaki, módl się, żeby adc nie był idiotą. Poza tym Blitz, który przyciąga Leonę to słaby Blitz, serio. Przecież po grabie rzucasz swoje śmieszne przyciągnięcie w przeciwnego adc i to tylko pomaga wygrać trade'a. Powiedziałbym nawet, że to Leona mocno kontruje golema. No i jeśli aż tak Cię on irytuje, to weź Morganę i porobione dla Blitza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiora ma dobre early i przy graczu, który ma refleks/wyczucie może sparować KAŻDY skill, więc nie tak łatwo zgnębić ograną Fiorę. 

Riven jest powodem, przez który nie gram teraz na topie, nienawidzę tego raka, ale trzeba przyznać jedno. Riven jest trudna. Nie czuć tego aż tak na linii, ale kiedy zaczynają się pierwsze teamfighty trzeba naprawdę wiedzieć, co się robi bo można zejść szybciej, niż ktokolwiek inny. 

Co do Blitza - stój za minionami, warduj krzaki, módl się, żeby adc nie był idiotą. Poza tym Blitz, który przyciąga Leonę to słaby Blitz, serio. Przecież po grabie rzucasz swoje śmieszne przyciągnięcie w przeciwnego adc i to tylko pomaga wygrać trade'a. Powiedziałbym nawet, że to Leona mocno kontruje golema. No i jeśli aż tak Cię on irytuje, to weź Morganę i porobione dla Blitza.

Blitz jest po prostu moją zmorą. Nienawidzę tego golema. Co zaś tyczy się adc to gram normale i po prostu to jest random. O ile ja ogarniam stanie za creepami tak on już niekoniecznie.

Co do grabowania Leony to zależy też z jakim adc grasz. Jeżeli z Caitlyn, Jinx lub Gravesem to ok, da się to zrobić. Ale jeżeli gram przeciwko nim a mają Blitza to ja nie mogę zwyczajnie nic zrobić, zwłaszcza jak carry jest nieogarem. Załóżmy że Blitz mnie grabuje na drugim lvl. Ja nawet nie zdążę rzucić E w adc bo on mnie podrzuca = kolejne obrażenia.

Nie wiem, może po prostu za bardzo wpiórwia mnie Blitz żeby ogarniać.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Blitzcrak mnie wkurza pewno dlatego, że aktualnie mainuję Leonę którą on hardo kontruje. Nie mniej ta jego łapka jest wpiórwiajaca, bo ma, moim zdaniem, za mały cd. Nie ma go jak zdivovać, bo on tylko Q+E i dupa, i leżysz, i double kill dla pierdzielonego robota :sab:  Z kolei on sam może divovać, bo czemu kurna nie. Ma przecież przyśpieszenie i swoją posraną pasywkę która sprawia że ten pajac wychodzi spod turretu bez szwanku.

>Blitz

>kontruje Leonę

88712cfec4fc031df0aee5628efcf84b154a7883

Niezły z ciebie main Leony, jeśli jesteś w stanie przegrać linię na Blitza. :spike: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Blitz

>kontruje Leonę

88712cfec4fc031df0aee5628efcf84b154a7883

Niezły z ciebie main Leony, jeśli jesteś w stanie przegrać linię na Blitza. :spike: 

Nie mówię, że jest to nagminne, a że się zdarza. O dziwo o ile ja ogarniam że trzeba tłuc adc to mój kolega z linii już nie :derp6:

Blitzcrank po prostu mnie irytuje.

 

A ty Arłuk ić sobie amino oglądać :cyg:

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czas ożywić temat :yay: 
No więc jakiś czas temu Riot zapowiedziało, że gracze wykazujący się negatywnym zachowaniem - a właściwie Ci, którzy mieli w tym sezonie restrykcję czatu, ograniczenia rankingowe, kolejkę z niższym priorytetem oraz bany na 7/14 dni nie otrzymają nagród na koniec.
Konkretnie wczoraj, zaktualizowano to i wraz z wejściem na serwery live patcha 5.18 zostanie ogłoszona amnestia. Dotychczasowe restrykcje i ograniczenia znikną, a gracze, którzy byli/są w low priority queue dostaną swoje nagrody. Co do tych pierwszych - jeżeli aż do zakończenia sezonu nie złapią kolejnych ograniczeń również je otrzymają. Ułaskawienie nie dotyczy osób zbanowanych za toksyczność.
Czo o tym sądzicie? I jakie dywizje aktualnie macie? :rd6:
+ kto Waszym zdaniem dołączy do grona Zwycięskich skinów? :party: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>implying, że zabranie nagród poprawi zachowanie trolli

Będzie bez zmian.

Co do Victorious skinów, to brakuje do kompletu jakiegoś ADC. Jest kilka postaci, które dawno nie dostały nowego skina, ale Rito raczej tym się nie sugeruje. Fabularnie pasuje w sumie tylko Draven, ale fabułą się do tej pory nie sugerowali, więc ciężko powiedzieć. Jeśli będzie jakiś ADC, to ja stawiam w pierwszej kolejności na Dravena, potem Jinx, Tristanę, Twitcha, Corkiego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...