Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

5 minut temu Aglet Treserka Smoków napisał:

2-4, licząc ARAMy i boty (first win dnia). Niekiedy w ogóle. W weekendy ze dwa razy tyle. Wszystkie masterie dobiłam w wakacje.

 

Ja kiedyś nałogowo grałem w LoL'a ( mainowałem wtedy Anivie i ogólnie lubiłem grać na midzie i topie, oraz Leoną na bocie). Wtedy potrafiłem rozegrać nawet 5-10 meczy dziennie. Teraz to gram może 3-5 meczy miesięcznie to trochę wypadłem z formy :_: ( co widać... Sezon IV Gold III a w tym Sezonie nie zdziwię się jak mnie wrzucą do Bronzu V...). Ogólnie nie byłem jakimś pro playerem, grałem głównie dla zabawy bo uwielbiam gry MOBA. A LoL ma to coś.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FirstChoice napisał:

 

Ja kiedyś nałogowo grałem w LoL'a ( mainowałem wtedy Anivie i ogólnie lubiłem grać na midzie i topie, oraz Leoną na bocie). Wtedy potrafiłem rozegrać nawet 5-10 meczy dziennie. Teraz to gram może 3-5 męczy miesięcznie to trochę wypadłem z formy :_: ( co widać... Sezon IV Gold III a w tym Sezonie nie zdziwię się jak mnie wrzucą do Bronzu V...). Ogólnie nie byłem jakimś pro playerem, grałem głównie dla zabawy bo uwielbiam gry MOBA.

 

Czy ja wiem czy to można nazwać nałogiem? Są na tym świecie ludzie, którzy zaniedbują swoje obowiązki (szkoła, praca) aby 16 godzin swojego dnia przeznaczyć na grę.
I może po prostu wrócisz do gry? :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Aglet Treserka Smoków napisał:

 

Czy ja wiem czy to można nazwać nałogiem? Są na tym świecie ludzie, którzy zaniedbują swoje obowiązki (szkoła, praca) aby 16 godzin swojego dnia przeznaczyć na grę.
I może po prostu wrócisz do gry? :P 

 

Właśnie ostatnio zacząłem częściej grać, dzisiaj rozegrałem aż 2 mecze bo mam więcej wolnego czasu. Ale po placementach dostałem śilwera 4... Znając życie na początku S6 wrzucą mnie do Bronzu V :D No ale kiedyś wycarrowałem się z BV do GIII więc i tym razem może być zabawa.

 

Tak btw. mogę Cię prosić o twój nick i o dywizję, ewentualnie link do OP.GG albo lolking.net? :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FirstChoice napisał:

 

Właśnie ostatnio zacząłem częściej grać, dzisiaj rozegrałem aż 2 mecze bo mam więcej wolnego czasu. Ale po placementach dostałem śilwera 4... Znając życie na początku S6 wrzucą mnie do Bronzu V :D No ale kiedyś wycarrowałem się z BV do GIII więc i tym razem może być zabawa.

 

Tak btw. mogę Cię prosić o twój nick i o dywizję, ewentualnie link do OP.GG albo lolking.net? :3 

 

Nie przesadzaj, 7 wygranych w placementach to min. dywizja w której skończyłeś ostatni sezon. A gra w b5 musi być zabawna :rainderp:

Aglecia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Aglet Treserka Smoków napisał:

 

Nie przesadzaj, 7 wygranych w placementach to min. dywizja w której skończyłeś ostatni sezon. A gra w b5 musi być zabawna :rainderp:

Aglecia


Uwierz mi jest xD Dlatego "I'm not even mad". Mogą mnie nawet wrzucić do B6. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Aglet Treserka Smoków napisał:

 

To pograj rankedy w przedsezonie? Podbijesz sobie mmr

 

Właśnie teraz próbuje coś ugrać i podbije może do golda do końca sezonu. Może. Ale jak już mówiłem, nie mam nic przeciwko do wrzucenia do bronzów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu Mephisto von Pheles napisał:

Ogólnie to ja się tam na supportach nie znam ale Support Karma to the win. Poke jest wspaniały, fakt czasem zabierzesz jednego lub dwa fraga ale ogólnie to jest fajna. 
 

 

Karma jest fun2play, ale nie poszłabym nią na rankeda bo Gold nie wie jakie ona ma skille i jak działa lol poza linią poke nie jest aż taki silny, a tarcza - choć przyspiesza - jest słaba. Istnieją lepsze supporty od niej.

 

Szczerze to chyba wyjście z brązu jest łatwiejsze niż ze złota.
W brązie wystarczy umieć grać czymś co po walnięciu głową w klawiaturę zabija (Katarina, Yasuo, Yi, LB, Rengar, Riven, Lux, Fiora, Malphite (koniecznie full ap, tanki są dla cipek :kappa: ), Fizz).
Pomiędzy g2-p4 jest najwięcej boostowanych bezmózgów i wygrywa ta drużyna, która ma ich mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Aglet Treserka Smoków napisał:

 

Karma jest fun2play, ale nie poszłabym nią na rankeda bo Gold nie wie jakie ona ma skille i jak działa lol poza linią poke nie jest aż taki silny, a tarcza - choć przyspiesza - jest słaba. Istnieją lepsze supporty od niej.

 

Szczerze to chyba wyjście z brązu jest łatwiejsze niż ze złota.
W brązie wystarczy umieć grać czymś co po walnięciu głową w klawiaturę zabija (Katarina, Yasuo, Yi, LB, Rengar, Riven, Lux, Fiora, Malphite (koniecznie full ap, tanki są dla cipek :kappa: ), Fizz).
Pomiędzy g2-p4 jest najwięcej boostowanych bezmózgów i wygrywa ta drużyna, która ma ich mniej.

Mam aż 3 supporty na EUNE (bez Karmy), na Rosji grałem Karmą i mi się podobało. Ogólnie nie jestem dobry w supportowaniu. 
ADC jestem akceptowalny jak na silvera III. 
Co ja gadam, jestem najlepszym graczem, król wszystkich linii i najlepszy mistrz midów. 
#AROGANCKISILVER 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu GoForGold napisał:

Wtedy zrobię jedyną słuszną rzecz, jaką robi ADC mając Barda na supporcie - pójdę na mida. :kappa:

Myślisz tylko o sobie :spike: 

Spoiler

rIMK37V.png

 

7 minut temu Mephisto von Pheles napisał:

Mam aż 3 supporty na EUNE (bez Karmy), na Rosji grałem Karmą i mi się podobało. Ogólnie nie jestem dobry w supportowaniu. 
ADC jestem akceptowalny jak na silvera III. 
Co ja gadam, jestem najlepszym graczem, król wszystkich linii i najlepszy mistrz midów. 
#AROGANCKISILVER 

 

Nie jesteś pierwszą osobą, która generalnie nie umie w supportowanie, ale Karmę lubi :rainderp: 
Mówłam - jest fun2play, ale jak dla mnie to nie pick na rankedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aglet

Jak można Bardem nałapać tyle killi, stealowałaś kill fest swojej drużynie?

Ja zacząłem w tym sezonie grać rankedy w kwietniu, bo miałem zepsuty komputer wcześniej. W piątek wieczorem trafiłem do Bronze 4 po placementach, a w niedzielę po południu grałem promo do G3, więc aż takie trudne toto nie jest. Trynda all lane FTW (choć nie pamiętam, czy nim grałem więcej teraz czy w zeszłym roku).

Na support Karma nie jest zła, ale wolę Lulu, Sonę, Leonę, Jannę, Barda i Brauma.

Właściwie nie wiem, czemu Bard jest tak nielubiany w roli wsparcia... Sam wbiłem nim 4,8lvl 'Maestrii' (omg, jak to brzmi xD) na samych tylko rankedach i chyba mam około 80% wygranych tym trollchampem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...