Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Powiem jedno - TEN ULT <3

Uwielbiam nim od czasu do czasu przyp :yay: dolić tak bez żadnego celu, żeby tylko popatrzeć jak przeciwnik leci przez pół mapy :x 

 

@Edit   

Mam 3500 IP i nie zawaham się ich użyć do napierdzielania ikonowymi śnieżkami jak powalony. :spike: 

Edytowano przez Cahir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem, czy by nie podbudować aktywności forum~?

Zakładając temat, gdzie każdy gracz mógłby się pochwalić zawartością swojego sklepiku? :twilight3: 

 

Ale stwierdziłem później~ meh... - przeto zaprezentuję moją zawartość w tym wątku, skoro już taki temat się wywiązał~ ^^

 

Spoiler

 

lZUq4.jpg

 

1. Aww... akurat chciałem tego skina, w ten sposób miałbym komplet do Ashe, ale tylko 30%? To już lepiej czekać do rotacyjnej promocji :c

2. O, tego skina też chciałem! Ale, ale... 30%? Umm... meh, prędzej czy później będzie w 50%, niemniej szkoda...

3. No, wreszcie jakaś 50%! Teraz to w ogóle możemy rozmawiać! W dodatku na sezonowego skina, biorę!

4. Do DJ Sony mam już skina, którego używam niemal zawsze, a do tego jeszcze parę zapasowych, więcej mi nie trzeba ;x

5. 70% yay, nie planowałem kupować tego skina, ale za taką cenę i do tego do Lux? No, niech będzie ^^"

6. 20%? Eee... nieee... do tego jeszcze musiałbym kupić bohatera, co daje jakieś 1500RP, yy, nie, podziękuję~

 

 

 

 

 

Edytowano przez DDB Greyjoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystery Gifts są fajne. Akurat miałem szczęście i sporą część dostałem legendary skiny, choć dużo się również zdublowało i to często starymi, dość marnymi. Z jednej strony Mecha Urgot, Zombie Brand, Haunted Zyra czy Headhunter Nidalee vs Deep one Kassadin, Primal Nidalee, Karate Kennen albo Gragasn Esq.

Także zależy co się trafi, może być całkiem przyjemnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Tigre Braum (zakup - 70%)

Blood Moon Elise (zakup - 70%)

Bandit (?) Twisted Fate (meh, za mała zniżka by się opłacało, i tak to recolor)

Viking Trynda (Meh, mam Demonblade z Mystery Gifta i Barbarian)

Harbringer Kassadin (meh, mam już Deep One i Pre-Voided)

Szóstego nie pamiętam, ale jakiś mało interesujący śmieć z przeceną 20%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/voi7UFC.png na pocieszenie mam to :c

I btw

5 godzin temu CarnifexLunaris napisał:

Primal Nidalee

Nie ma takiego skina :rainderp:

W sumie jak ma teraz być ten legendarny snowball to zastanawiam się czy nie kupić Blackfrost Anivii + 2 mystery gfty czy po prostu kupić DJ Sonę aby uniknąć niemiłych niespodzianek pokroju Samuraia Yi lub Crimson Elite Riven :forgiveme:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu CarnifexLunaris napisał: Primal Nidalee

Nie ma takiego skina :rainderp:

Tak to jest jak się nie ma LoLa przed sobą. nie wiem czemu ubzdurał mi się Primal, ale chodziło mi o Leopard Nidalee xD Tak rzadko nią gram, że zapomniałem nazwy. zazwyczaj używam Headhunter albo Pharaoh, bo pustynne kotałkę najlepsze.

Swoją drogą KhaZix dostał skin z Shurimy... Może Rito zrobiłoby Rengara Sfinksa? byłoby śmiesznie.

Sent from my Xenta TAB9-200 using Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.12.2015 at 11:32 Aglet Treserka Smoków napisał:

4. Polecam satysfakcję płynącą z posiadania wszystkich skinów do postaci, a grania tylko jednym :evilshy:

5. Brzydki, ale 70% to 70% :twilightrd:

 

4. Hmm... jednak  satysfakcja z posiadania wszystkich skinów < satysfakcja z zaoszczędzonych rp ;P

 5. i 3. zakupione, 1. i 2. czekają na lepszą promocję ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu DDB Greyjoy napisał:

 

4. Hmm... jednak  satysfakcja z posiadania wszystkich skinów < satysfakcja z zaoszczędzonych rp ;P

 5. i 3. zakupione, 1. i 2. czekają na lepszą promocję ^^

 

4. Bullshit, satysfakcja z posiadania wszystkich skinów > satysfakcja z zaoszczędzonych rp :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...