Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Podnieca się cała Europa tak, że aż wieczorem na półtorej godziny w powietrze serwery wywaliło.

 

Spoiler

8DkKwck.jpg

 

Je*any, pie*dolony żart.

Myślałam, że nie spotka mnie nic gorszego niż promo do platyny.
Robisz 18/7, w tym killing spree 11 i quadrę, przeciwnicy nie mogą wejść do lasu bo wybuchają na dwa grzyby, flashują bo są na dwie moje strzałki. Ale co z tego
[All] Xin Zhao: pls report Teemo, useless piece of shit
:fluttershy5: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Gra ktoś dziś na Ultra Rapid Fire ? Czy tylko ja się dziś tak nim podniecam ?

nie tylko ty. URF jest swietny a na dodatek w trakcie gry na URF'ie dropia normalnie klucze i skrzyneczki, to chyba najlepszy z trybów jakie rito dało bo legenda króla poro i wyniesienie jakos mi sie nie spodobały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Taliyah została ujawniona. Chyba nie trzeba mówić na kim była wzorowana, bo widać to zbyt dosadnie. W sumie jestem jak zwykle podjarany nową postacią: 

 

http://na.leagueoflegends.com/en/page/champion-reveal-taliyah-stoneweaver

 

Ale teraz zrozumiałem dlaczego LoL nie jest taki jak kiedyś. Gdyby sięgnąć pamięcią do początków LoLa to przypomniałem sobie jak mapa oraz modele postaci były takie ... animowane oraz kreskówkowe. Teraz jak patrzę na nową wersję to widzę, że zbyt spoważniała i straciła ten dawny urok. Co więcej, kiedyś była gazeta o historii Valoranu oraz nacji, a teraz historia gry zamarła. Był również co tygodniowy Summoner Showcase, który pokazywał twórczość fanów gry. Jak były jakieś święta to mapa na SR się zmieniała, dając wyjątkowy klimat. Do czego zmierzam? To za co większość pokochało LoLa to to, że twórcy wtedy pokazywali CAŁY ten świat gry oraz interesowali się twórczością fanów w większym stopniu. Teraz moim zdaniem skupiają się tylko i wyłącznie na kasie oraz wydawaniu skórek oraz nowych postaci, które mają dobre zarysy fabularne, ale pal licho nie chcą tego lepiej rozwinąć. Serio, gdybym miał zasugerować coś to bym poprosił o mapę SR w stylu Shurimskiej pustyni. Hype byłby przeogromny, nawet większy niż jakaś legendarna skórka :pinkiep:. Tylko że Rito bardziej się opłaca skórka niż pracowanie nad wyglądem mapy. Takie moje zdanie - różnorodność w Lolu spadła w porównaniu z dawnymi sezonami. Macie podobnie czy jednak ja zwykle mam kompleksy :crazytwi3:?      

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2015 okrzyknięty rokiem baśni i mitów jeszcze uszedł, ale widać różnice między starymi a nowszymi postaciami choćby kolorki. Były... Inne.

#

O historii Valoranu jest coraz mniej do powiedzenia (nie ze względu na wyczerpanie tematu, lecz dlatego że na tym nie zarobią.) bądźmy szczerzy, na początku ta gra była robiona z pasji, teraz tylko dla zielonych. Oczywiście projektanci postaci muszą ją mieć ale uogólniam w stosunku do polityki Rito.

#

Skórki to jakby nie było 80% ich zarobków, sam się nie wachałem przed zakupem strażniczki gwiazd Lux (róż wylewa mi się z ekranu, polecam). To bardzo fajny skin, tak samo jak lux.

Co innego jednak taki stary taric w 5 różnych kolorkach :D

Śilverze, raczej nie kompleks a raczej fetysz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, co sądzicie o patchu 6.9 i zmianach jakie on wprowadza?

według mnie jest całkiem dobry, moja "mała zakompleksiona kulka zła" będzie w pod koniec meczów siać jeszcze większy pogrom na sumonerze 

Spoiler

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Simplistic napisał:

Silverze, raczej nie kompleks a raczej fetysz ?

 

Fetysz ... wiesz w ogóle do czego się fetysz odnosi? Może inaczej - nie kompleksy co ostatnie ciągłe narzekania. Nie wiem czemu, ale LoL mnie odstrasza i wracam do niego jak wyjdzie jakaś fajna postać oraz ciekawy update. 

 

Co do update'u 6,9 - brzmi świetnie i sporo namiesza w grze. Chociaż mam wrażenie, że mogą polecieć nerfy, ale nigdy nic nie wiadomo. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoki... Dużo nowych smoków... A co to oznacza? Mordekaiser wraca w łaski brązów z nowym mobilnym baronem. Moda na nowe teamy na SR. Top mag jungla mag mid mag supp tank strzelec mag. Super naprawdę niesamowicie. Kończąc: czekam na nerfy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu StarostaXD napisał:

Co do Teliyah to wydaje się strasznie łatwie postacią ? (zapewne tylko dla mnie bo się nie znam :twiblush:

 

Teliyah będzie easy to play, hard to master. Myślę, że podobny poziom trudności do Vel'Koz'a. Łatwo będzie ją opanować, ale robić lepsze plays'y dopiero po kilkudziesięciu grach.

 

Łatwa postać to Katarina lub Akali ( 1. połóż łeb na klawiature. 2. walnij kilka razy. 3. ...? 4. Zbieraj kille). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że nikt jeszcze nie wspomniał o zmianach w itemach albo o nowych rewolwerach hextech...

UWAGA!

powyższy post posiada spore ilości gimbusiarstwa, głupotek i skrótów myślowych oraz szkodzi tobie i osobom w twoim otoczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malzahar jest broken, Zyra taka meh. Gdyby Morello było kobietą to zmieniłabym płeć i ożeniła się z tym.

Serduszko łamie mi się gdy nie mogę swagować 5 masterią

Jeżeli Twój mid nie może picknąć Zeda to ban, bo w przeciwnym razie rip in peace ADC.

Spoiler

oglądać od ~0:35

 

 


Tyle co do moich opinii. :v 

Edytowano przez Agleć ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malzahar teraz jest op, dziwię sie że Swaim tak słabo sobie radzi. W dzisieszej grze "jeden za wszystkich" całkiem przyjemnie sie nim grało.  Właśnie jak wam się on spodobał ten tryb, mnie osobiscie najbardziej w pamięc zapadnie gra Gareny vs Zedy :ironwill:. Zedy (chyba dobrze to odmieniam) nie miały szans :badass:

Edytowano przez Zeus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malzahar teraz jest op

Zawsze był to noob champ,

> wciśnij wszystko,

>ultuj

>profit, bo nic nie może zrobić 1vs1 (no chyba że GP)

dziwię sie że Swain tak słabo sobie radzi.

Nigdy nikt nim nie gra a jest potężny, od momentu wydania Rito dawało mu tylko buffy i mamy postać którą gdy grasz po raz pierwszy robi pentę nie robiąc nic. (true story)

UWAGA!

powyższy post posiada spore ilości gimbusiarstwa, głupotek i skrótów myślowych oraz szkodzi tobie i osobom w twoim otoczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadszedł weekend a wraz z nim tryb "wyniesienie". co o nim sadzicie? Ja osobiscie za nim nie przepadam:lyra4:. Taki trochę deathmatch drużynowy z małym bosikiem na środku i artefaktami, które przyspiesza tą rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Zeus napisał:

nadszedł weekend a wraz z nim tryb "wyniesienie". co o nim sadzicie? Ja osobiscie za nim nie przepadam:lyra4:. Taki trochę deathmatch drużynowy z małym bosikiem na środku i artefaktami, które przyspiesza tą rozgrywkę.


Wolę to niż one for all :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy spotkaliście się z hackami w grze?

sytuacja z przed chwili:

gramy wszystko spoko, spora przewaga, ale nie możemy przełamać ich obrony w bazie, po którymś już szturmie nagle...

wywaliło w tym samym czasie 4 osoby... nie były premade... różne kraje i dostawcy internetu. podobnie raz wydarzyło się na rankedzie, tylko wtedy kto inny mi opowiedział co się stało...

druga: skrypty, skrypty i jeszcze więcej skryptów na dodge.

komuś przytrafiło się podobnie?

 

jaki skin na mistrzostwa podoba wam się najbardziej?

Edytowano przez Simplistic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten do kalisty reszta dla mnie wypada dość słabo .
Tak spotkałem się nie raz z tak zwanym BoLem , czyli botem który używa skryptów do danej postaci i grasz jak bóg i tak dalej , ale da się z nim wygrać choć nie jest to łatwe.
Tylko raz spotkałem się w lolu z Drop Hackiem , było to na rankedzie i w sumie tyle wkurzająca sprawa ale co zrobić .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Simplistic napisał:

czy spotkaliście się z hackami w grze?

sytuacja z przed chwili:

gramy wszystko spoko, spora przewaga, ale nie możemy przełamać ich obrony w bazie, po którymś już szturmie nagle...

wywaliło w tym samym czasie 4 osoby... nie były premade... różne kraje i dostawcy internetu. podobnie raz wydarzyło się na rankedzie, tylko wtedy kto inny mi opowiedział co się stało...

druga: skrypty, skrypty i jeszcze więcej skryptów na dodge.

komuś przytrafiło się podobnie?

 

jaki skin na mistrzostwa podoba wam się najbardziej?


Z BoLem pewnie tak, ale nic nikomu nie udowodnie

Jeżeli masz pewność, że to drophack to wyślij zgłoszenie tu https://support.riotgames.com/hc/pl/requests/new
Co do skinów...
Fnatic: Gragas
TPA: Ez/Nunu
SKT T1: te wyszły brzydko i chyba tylko Lol Sin jest znośny ._.
SSW: Talon
SKT T1 [które nie są dostępne]: Ryze/Alistar, ale czekam na Azira :F
Challenger: Ahri (choć Nidalka też mru)
Championship: wszystkie są tak samo ładne ;~;
A best-of best to SSW Talon

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

czy spotkaliście się z hackami w grze?

Sam nie wiem, zdawało mi się ze do lola nie ma hacków a wiekszosc porażek wynikała najzwyczajniej z tego ze jestem w b3 a reszta najzwyczajniej jest odemnie lepsza.

Cytuj

jaki skin na mistrzostwa podoba wam się najbardziej?

Najbardziej mi wpadła w oko Fnatic Janna

 

Pytanie trochę z innej beczki:

Myślicie, ze wprowadza do lola salon gier jaki ma miejsce w Docie2? Dla tych co nie wiedzą o co chodzi. jest to zbiór trybów do gry robionych przez graczy, jest tam tego masa, zaczynając od wyścigów a kończąc na tower defensach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu Zeus napisał:

Myślicie, ze wprowadza do lola salon gier jaki ma miejsce w Docie2? Dla tych co nie wiedzą o co chodzi. jest to zbiór trybów do gry robionych przez graczy, jest tam tego masa, zaczynając od wyścigów a kończąc na tower defensach. 

Nie. My -  w przeciwieństwie do Dotowców -  powinniśmy po stopach całować Rito Gems za rotacyjną kolejkę trybów :v
Ekipa LoLa skupia się na zrobieniu gry pod e-sport: dba tylko o rozwój Summoner's Rift, w żenujący sposób reworkuje, balansuje grę dodając nowe mechaniki, niejednokrotnie wywala to co było - choć stare - to sprawdzone i lubiane. Mecze mają wyglądać ślicznie na wielkich ekranach w Berlinie, LA i innych studiach gdzie rozgrywane są LCSy, a potem także mistrzostwa świata. Reszta jest nieważna.
Można to zobaczyć na przykładzie usuniętego Crystal Scar czy Twisted Treeline w którym na 130 championów grywalnych jest tylko 20.
Naprawdę, powinniśmy się cieszyć, że w ogóle zrobili nam "łaskę" i dali nam rotacyjną kolejkę trybów.
I jeżeli ktoś jest typem osoby, której cała gra w LoLu opiera się jedynie na graniu rankedów aby mieć jak najwyższą dywizje, to nie odczuwa tego.
Ale jeżeli mamy tu przeciętnego gracza, który klika 4fun i jemu się nudzi tryhardowanie tymi samymi championami na tej samej mapie, to odczuwa nie tylko znudzenie, ale też ciepły mocz Riotu :v 
Co poradzić, scena profesjonalna jest najbardziej dochodowa, a zyski liczy się w milionach dolarów :T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Agleć ^^ napisał:

Naprawdę, powinniśmy się cieszyć, że w ogóle zrobili nam "łaskę" i dali nam rotacyjną kolejkę trybów.

Ja to cieszyłbym się, jakby zrobili łaskę wreszcie zbalansowali swoją grę bo odechciało mi się grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu GoForGold napisał:

Ja to cieszyłbym się, jakby zrobili łaskę wreszcie zbalansowali swoją grę bo odechciało mi się grać.

Oboje dobrze wiemy, że szybciej otworzę hodowlę piesków i będę tonąć w szczeniaczkach, niż zbalansują grę :shiningcadance:
Poza tym, mój niemiły przyjacielu, za tydzień URF :party: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...