Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Tymczasem kiedy wszyscy już zapomnieli o Singedzie dalej gram tą bestyjką. mniej więcej koło 20 minuty biegasz po całej mapie włączając w to bazę przeciwnika.

Na urfie to jest istny żart... budujesz dwa RoA, Rylaikę, Rabadon, hextech gunblade, oczywiście buty i jakimś cudem masz 4,5K HP, 677 AP i bez przerwy ponad 550 MS, zapomniałem wspomnieć o tym, że ult jest bez przerwy i rzut jest co 2 sekundy...

 

Co sądzicie o postaci? (ciekawostka: była to pierwsza postać, jego Rzut to długo była umiejętność z najwyższym kosztem many)

Zapomniana? Wymaga reworka ? :kappa: 

 

 

 

Edytowano przez Simplistic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.05.2016 at 20:45 Simplistic napisał:

Tymczasem kiedy wszyscy już zapomnieli o Singedzie dalej gram tą bestyjką. mniej więcej koło 20 minuty biegasz po całej mapie włączając w to bazę przeciwnika.

Bo Singed to stara postać i jego mechanika nie pasuje do gry.
Jeżeli już ktoś nim gra to zwykle otp lub brąz 4, który na LoL wiki przeczytał opis skilli i pomyślał "omg murze tym zagrać!!!1!"

 

20.05.2016 at 20:45 Simplistic napisał:

Na urfie to jest istny żart... budujesz dwa RoA, Rylaikę, Rabadon, hextech gunblade, oczywiście buty i jakimś cudem masz 4,5K HP, 677 AP i bez przerwy ponad 550 MS, zapomniałem wspomnieć o tym, że ult jest bez przerwy i rzut jest co 2 sekundy...

Znam jego pasywkę, ale nie budowałabym dwóch RoA na urfie (z resztą na normalu, po zmianach w AP itemkach wzięłabym RG, bardziej tankowny item i ma tą samą pasywkę do leczenia i przywracania many, co RoA). Spirit Visage i Liandry zamiast RoA

Zapomniana, ale jeżeli rework ma zmienić go w je*ane op gówno, to niech zostanie taki jaki jest aż do końca tej gry. Bez Kappy ._.

:interesting:

Spoiler

TCbdy1e.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Agleć ^^ napisał:

Bo Singed to stara postać i jego mechanika nie pasuje do gry.
 

 

:kappa: 

5 godzin temu Agleć ^^ napisał:

Jeżeli już ktoś nim gra to zwykle otp lub brąz 4, który na LoL wiki przeczytał opis skilli i pomyślał "omg murze tym zagrać!!!1!"

 

Znam jego pasywkę, ale nie budowałabym dwóch RoA na urfie (z resztą na normalu, po zmianach w AP itemkach wzięłabym RG, bardziej tankowny item i ma tą samą pasywkę do leczenia i przywracania many, co RoA). Spirit Visage i Liandry zamiast RoA

-Jednak i tam jest go widać bardzo rzadko, od kiedy gram to widziałem go (oprócz moich gier) chyba z 4 razy. Z  czego tylko  raz miał staty 22/4 

 

 

kwestia Buildu to osobista sprawa, zależna jeszcze od sytuacji. Na urfie RoA nie leczy, ale zawsze daje to dodatkowe z czasem zdrowie, AP i jeszcze więcej zdrowia i... po prostu lubię ten item, nic nie poradzę. Normalnie bazowy item to Tear of the goddes potem RoA, rylai, buty i 2 itemy tanka, najczęściej Deadman's Plate i Spirit Visage.

 

Dzięki za sugestię co do przedmiotów, może się do nich przekonam! :cydr:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

niedługo nowy klient lola wyjdzie. co o tym myslicie? według mnie to dobra zmiana bo w starym sklep działał tragicznie. Z tego co widziałem to w moim odczuciu będzie bardziej przejrzysty i najzwyczajniej bardziej intuicyjny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rito Pls

578f220dd0784_LolClient2016-07-2009-00-3

jakimś cudem nie dostałem tych 20 esencji które jak dotąd zawsze przy bohaterach wypadały, efekt widać powyżej :D

 

 

EDIT: Czy po dzisiejszej przerwie technicznej mieliście jakieś problemy z połączeniem się z meczem?

piszę ponieważ już drugi raz dziś muszę naprawiać rzekomo uszkodzone pliki gry i oczywiście opuszczam mecze...

Rito nie odpowiada póki co ale jeśli macie jakieś bugsplaty przy rozpoczynaniu ładowania meczu piszcie co nie będzie to odosobniony przypadek.

Edytowano przez Simplistic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Agleć ^^ napisał:

Chyba z pudełek nie dostaje się niebieskich esencji, ale z champion mystery shardów już tak ;x (tych co można kupić w sklepie za 195 RP/1700 IP)

no właśnie z tego sharda jakimś hu...  cudem nie dostałem jak zawsze. Ale problem już rozwiązany.

 

Po moich ostatnich problemach z grą co jeden dwa mecze jeszcze ze strachu robię relogi. CIEKAWOSTKA: Rito nie może cofać kar nadanych z automatu przez LeaverBuster. (przynajmniej tak mówią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy znajomi i nie tylko narzekają, że długo szuka im kolejki rankingowej... jeden się pochwalił, że czekał pół godziny.

 

O co to chodzi, czy to tylko ja jestem taki specjalny, że mi nigdy kolejki nie szukało dłużej niż 30 sekund.. ( chodź zazwyczaj jest to 5-10) ?

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu FirstChoice napisał:

Wszyscy znajomi i nie tylko narzekają, że długo szuka im kolejki rankingowej... jeden się pochwalił, że czekał pół godziny.

 

O co to chodzi, czy to tylko ja jestem taki specjalny, że mi nigdy kolejki nie szukało dłużej niż 30 sekund.. ( chodź zazwyczaj jest to 5-10) ?

 

Na jakiej grasz pozycji? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami coś się zbuguje i kolejka trwa... i trwa... nawet 1.5 godziny a gdy znajduje grę pisze ,,nie odnaleziono aktywnej gry" i dołączasz do kolejki na nowo. Czasem też (na normalu) normalnie przbiega kolejka, wybieranie bohaterów ale gdy gra powinna się włączyć nic się nie dzieje i wszyscy zostająna ekranie wyboru i piszą o pierdołach przez 5 minut aż wszystkich wywali.

 

co u mnie? walka z launcherem który nie uruchamia patchera i potrafi ściąć pulpit i spalić kompa przy próbie włączenia, więc w miarę ok.... 2 dni nie udało mi się nic uruchomić, wcześniej różnie. jutro walnę reinstall i wypadałoby zagrać coś premade jak kiedyś (Sion support? z kim grałem?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.07.2016 at 15:46 Salto napisał:

Ktoś jeszcze ma  tak, że czat włącza się dopiero po drugim uruchomieniu gry?

 

Ja mam identycznie. Wiele ludzi ma ten problem od ostatnich 2 patchy. Niektórym też w ogóle nie działa.

 

Tak. BTW, miałem okazję zagrać kilka duetów z nową poznaną koleżanką w LoLu i przetestowanie nowego, zaprojektowanego buildy do Soraki:

 

0fec2032772f44808ada48c0e2f756ae.png

 

Miałem wypróbować raz ale działa i to bardzo dobrze! Warmog+ Spirit Visage dają taką regenerację, że mamy nieograniczone heale co 3 sekundy. Masterki- piewca wiatrów ( z Soraką działa świetnie- częstsze heale i to mocniejsze o 10%!) 0/21/9 45% CDR. Runy: Gold Income/Armor/Magic Resist/Attack Damage.

 

Przepis na build: start z monetą i koralikiem regeneracji ( lepszy zamiast 3 potów). Polecam dogadać się z adc i grać pasywnie na początek. Pierwszy powrót: ulepszyć monetę, pink ward ( w sumie należy go kupować co każdy powrót o ile poprzedni nie został zabity i jeszcze gdzieś tam sobie żyje). Ulepszyć trinketa. Po dokończeniu monety, spirit visage, potem warmog i mamy już regeneracje konieczną na nieograniczone heale. Buty dowolne/sytuacyjnie, kolejny item Rylai ( jeszcze więcej tankowatości, mocniejsze heale, dodatkowe CC w postaci slowa). Ostatni item sytuacyjnie. Można kupić coś pod utility/tanka/obrażenia, wzmocnienie umiejętności zależnie od kompozycji przeciwników. Polecam item hextech z dashem, uzupełnia build do 45% CDR, daje dodatkowe HP, AP na mocniejsze heale i dasha, który nie raz ratuje dupę i pozwala szybciej dotrzeć do sojuszników/dogonić przeciwników.

 

+ Tankowatość.

+ Heale ograniczone tylko przez manę.

+ Globalny ult.

+ Świetny silence.

- Mniejsza wizja niż w Sorace pod sighstone

- Brak Aur/buffów z itemów dla swojego ADC- tylko heale.

- Trochę brakuje AP.

 

Bardzo ważne na Sorace jest tzw. map awerness. Trzeba obserwować czasami inne linie i odpalić globalnego heala. Potwierdzam, że pomaga to bardzo i jest to jedna z umiejętności do carrowania- można uratować np. top lanera podczas ganku albo nawet pozwolić mu zabić przeciwnika, czy przeżyć ignite'a. 

 

Dzisiaj tylko 4 mecze i wszystkie 4 z oceną S za co otrzymałem 6 poziom maestrii. Yay <3 Tak chwalę się.

 

 

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten build jest zły z jednego, prostego powodu:
aby działał Warmog Soraka nie może otrzymywać obrażeń, czyli musi być poza walką. A to kompletnie przeczy jej roli w teamie. Poza tym Warmog i Spirit Visage są cholernie drogie jak na supportowe standardy.
I wiesz... Ameryki to Ty nie odkryłeś, już grubo ponad rok temu nią tak grałam :v
Swoją drogą, gdzie sightstone? :OTE2F:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...