Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Cytuj

Nie wiem z kim wtedy grałem (ale to chyba był Zeus). Chciałbym cię przeprosić za tego afka, jak graliśmy całą ekipą. No niestety ta sytuacja nie zależała ode mnie. Mam nadzieje, że się nie gniewasz.

Spoko bywa, co prawda szkoda tego przegranego rankeda, ale jeden mecz nic nie robi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiora? widziałem to już na YT, spect z meczu tej fiory, niby gra spoko i naprawdę nieźle ale ma lagi.

 

ciekawostka z dzisiaj? 4 mecze z dwoma i więcej afków, (flashbacki z moich rankedów :crazytwi3: )

 

Drugie reaction video pasuje idealnie.

 

Edit: proszę państwa, nowy Yorick

podoba mi się to

 

Edytowano przez Simplistic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bogu wakacje się kończą, wreszcie dzieciarnia będziew szkołach i będzie można spokojnie zagrać...

Sytuacja teraz: wyszedłem z meczu razem z jaxem ponieważ reszta drużyna to 3 trolli kłócących się kto był na topie pierwszy. teraz licytują się kto bardziej nafeeduje...

nieważne co zrobię i tak drużyna przeciwna gdy wychodziłem (12 minuta meczu) ma ponad 25 killi...

znając politykę riotu nie poniosą za takie coś żadnych konsekwencji, tylko nam się dostanie.

 

Edit: następny mecz i 2 afk...

 

Edytowano przez Simplistic
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na EUNE w niskich dywizjach? Bo jak widzę debili, którzy nie ogarniają co się dzieje na mapie i latają jak małpy z łupieżem to aż mnie skręca, a rankedy są przegrywane co chwila. Aczkolwiek na razie bym zbierał listę osób, które miałyby taką możliwość, bo coś mi net się zje**ł na tyle, że nie można spokojnie grać, bo co chwila wywala(i wyskakuje magiczny napis "Połączenie ograniczone"(fking Neo).

PS. Gram na każdej linii, ale jeśli ktoś planowałby wygrać rankeda z większym prawdopodobieństwem, to mogę odpalić Sonę/Morganę na suppie.

 

Edytowano przez Paladyn Sonaty Dusk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też można dodać do tego chatroomu, mój nick to Aruetyc. Jestem raczej codziennie, gram głównie topa ale od biedy mogę pójść mida i adc (Tylko ostrzegam że na adc to często zbieram na twarz wszystkie ulty przeciwników xD) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 godziny temu Shey napisał:
Mnie też można dodać do tego chatroomu, mój nick to Aruetyc. Jestem raczej codziennie, gram głównie topa ale od biedy mogę pójść mida i adc (Tylko ostrzegam że na adc to często zbieram na twarz wszystkie ulty przeciwników xD) 

Jeśli nikt tego nie zrobił jeszcze to dodam jutro.

 

A oto mój epicki reroll z legendarki i epickiej skórki:

 

 

Edytowano przez Simplistic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś zabalował xD

 

 

Osobiście rerollowałem skiny raz i... nigdy więcej, nie polecam, 2/10 ._. Już stosunek jeden kosztem trzech wydaje się nieopłacalny, ale ta nowa skórka miała być niby trwała, nie? No to wziąłem trzy najtańsze skiny, które mnie nie zainteresowały i oddałem je w ręce Fortuny... co z tego wyszło? Nie liczyłem na jakieś fajerwerki, ale i tak wynik był co najmniej rozczarowujący, gdyż otrzymałem przedmiot przeznaczony dla bohatera, którego nie posiadam! >,<

 

Nie sądziłem, że może do tego dojść, wcześniej wytworzyłem już parę przedmiotów z odłamków i 'trwałe' znaczyło tyle, że już są gotowe - znikają z warsztatu, a stają się dostępne w grze... cóż, nie tutaj, ponadto LoL to nie Smite czy HotS, że można mieć skiny na bohaterów, których się nie posiada, więc i tu zakładałem, iż wylosuje coś z tej ograniczonej puli... też guzik! Teraz mam tego nieszczęsnego skina wartego 1/4 substratów, jeśli przeliczać na esencję, a jako że nie planuję kupować doń bohatera, tak tylko siedzi w tym warsztacie, zajmując miejsce pośród innych skinów, a że jest on trwały, zaś reszta to odłamki, to tylko różnica w nazwie w obecnej sytuacji...

 

Także podsumowując - nigdy więcej! Ta opcja jest chyba tylko dla tych, co tak opływają w odłamki skinów, że już nawet nie opłaca się im ich mielić na esencję, to co im szkodzi się pozbyć paru? A nuż coś ciekawszego się trafi lub ewentualnie pozbędą się niechcianych zdobyczy :I

 

 ~~

 

Dla Agleć ^^:

Spoiler

4mCCZUA.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy sposób na zbieranie bohaterów, zamiast ich kupować wole losowanie, kupuje dwa losowe fragmenty bohatera a zwykle 3 jestem w stanie wydropic ze skrzynek, mam na tyle dobrze ze wykupilem wszystkie postacie 3150 w dol czyli oszczedzam przynajmniej 1200 (ha! Matematyka), i Kled... :-:... jako iż zwykle gram topa, czekam na nerfa tego dzikiego chomika, chociaz tylko raz gralem z nim i to ja nim gralem, wiec... nie wiem jak nim grac, jakies pomysły? Btw rowniez prosze zapraszac nick: KingKryst 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...