Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

DQKr4B3.png
Tak swoją drogą, to jeżeli ktoś [tak jak ja] jest zdesperowany aby zdobyć tokeny 6/7 masterii na supportach to polecam Zz'Rot + Banner of Command
Czemu?
Te itemki farmią za nas :rainderp: A na supporcie są dwie drogi uzyskania S: wywalone w kosmos perfect KDA (coś a'la 4/0/30) lub farma (pic above)

Tylko żeby to działało trzeba ich używać co cooldown i zbudować po butach i sightstonie, po prostu jak najszybciej
W ogóle to dostałam token za przegraną grę :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agleć ^^ jestem w S3, a notorycznie rzuca mnie na platyny i diamenty. Okazyjnie dostaje na pyszczek mastera lub challengera (najczęściej na 3v3). To tak chyba nie powinno działać :c

Na rankedach jest inne MMR niż na normalu, fakt, ale i tak na nich mnie wywala na platyny. Jak widzę silvera u przeciwnika to jest święto :despair:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przez to, że mmr na normalach i rankedach różni się, nieraz zdarzają się silvery grające aramy na poziomie diamentu
I nie przesadzam w tym stwierdzeniu ani trochę

 

MÓJ ULUBIONY HEROS <3 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe skiny star guardian są gorsze niż jestem to w stanie określić słowami. Ewentualnie janna jakoś ujdzie,

Postaci jakie otrzymały te skiny to jakiś żart, poppy??? Serio? Poppy?!

Jedyny uznawany przeze mnie skin z tej serii to lux... Który został wydany wieki temu...

(zaczynam gównoburze)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaką gównoburzę? SG to skiny, których targetem są grille i to chyba normalne, że faceci ich nie lubią
Przypominam stereotyp jak coś:
Każda laska mainuje supporta - Lulu, Janna
Jeżeli nie gra supporta, to mida - Lux i Ahri (przy czym ta druga dostała skina Arcade, nie SG), no i Lulką na midzie od biedy
Jeżeli nie supporta i nie mida, to ADC, a tutaj mainuje Jinx
Zasadniczo dziewczyny nie potrafią grać na topie i jungli i mało jest postaci, które wpisałyby się na stałe w stereotyp dziewczyny grającej w Lola. IMO Poppy pasuje do tej układanki bo:
- jest dziewczyną
- yordlem
- może być grana i w lesie i na topie
- od strony fabularnej jest w miarę "przyjazną" postacią
A jeżeli ktoś powie "Lulu można grać na topie" to ja odpowiem - można, ale ona nie pasuje do mety (przynajmniej tej na topie) i dostała nerfhammer na ryj. Nie jest już tak dobrym pickiem jak choćby rok temu. Więc uznajmy, że Rito nie uznaje jej jako top lanera.

Czysty biznes :kappa: Większość lasek, które znam, a które grają w LoLa jarają się przynajmniej jednym z tych skinów. Nawet te dark emo nightmare fuel :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Simplistic napisał:

Nowe skiny star guardian są gorsze niż jestem to w stanie określić słowami. Ewentualnie janna jakoś ujdzie,

Postaci jakie otrzymały te skiny to jakiś żart, poppy??? Serio? Poppy?!

Jedyny uznawany przeze mnie skin z tej serii to lux... Który został wydany wieki temu...

(zaczynam gównoburze)

 

Zgadzam się. Chodź przyznaje, że SG Janna i Lux są na prawdę bardzo fajne to reszta mnie bardzo rozczarowała.

 

Już odłożyłem kasę na obiecanego Star Guardian Urgota a tu takie coś...

 

35 minuty temu Agleć ^^ napisał:

Każda laska mainuje supporta - Lulu, Janna

 

Hehe... dzięki. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Agleć ^^ napisał:

Ale przez to, że mmr na normalach i rankedach różni się, nieraz zdarzają się silvery grające aramy na poziomie diamentu
I nie przesadzam w tym stwierdzeniu ani trochę

Zgadzam się. Ino dlaczego będąc silverem na rankedzie dostaję wysokie platyny u przeciwnika, a u mnie są głównie niskie brązy? Tis not fair :octcry:

 

A co do "stereotypu laski" to niezbyt się zgodzę :rainderp: 

Spotkałem tylko jedną grającą na tych liniach, a tak to głównie je spotykam w buszu albo na topie, z czego jedna majnuje Kha'Zixa i Pantheona :drurrp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Decaded napisał:

Zgadzam się. Ino dlaczego będąc silverem na rankedzie dostaję wysokie platyny u przeciwnika, a u mnie są głównie niskie brązy? Tis not fair :octcry:

 

A co do "stereotypu laski" to niezbyt się zgodzę :rainderp: 

Spotkałem tylko jedną grającą na tych liniach, a tak to głównie je spotykam w buszu albo na topie, z czego jedna majnuje Kha'Zixa i Pantheona :drurrp: 

 

I została wykerowana przez swojego alfonsa do golda 5 xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat rowerzyści są gorsi od chodzących pieszo, bo jeżdżą po chodnikach, zamiast po budowanych dla nich ścieżkach rowerowych, śmigając 30 km na godzinę i mijając ludzi tak  średnio z 10 cm odstępem, więc jak idziesz dokądkolwiek, to musisz uważać, by jakichś ci nie wyjechał z tyłu i nie pieprznął cię ze sporą siłą rączką kierownicy.

 

Co do rankedów - zainstalowałem sobie LoLa parę dni temu tak z ciekawości, co tam słychać i nie dziwię się, że ludzie nie chcą grać rankedów, jak w kolejce musiałem czekać z 10 minut. Komu się chce tyle czekać po to, by potem przez co najmniej pół godziny użerać się z jakimiś debilami, modląc się, żeby nie przegrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...