Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

2 minuty temu Ślimak Żarówa napisał:

Co do rankedów - zainstalowałem sobie LoLa parę dni temu tak z ciekawości, co tam słychać i nie dziwię się, że ludzie nie chcą grać rankedów, jak w kolejce musiałem czekać z 10 minut. Komu się chce tyle czekać po to, by potem przez co najmniej pół godziny użerać się z jakimiś debilami, modląc się, żeby nie przegrać?

 

Meh wyszukuje gre maks. 10 sekund... przy złych wiatrach... jak mam pecha...

 

Zwykle to wbija grę od razu po naciśnięciu szukania drużyny. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minuty temu Ślimak Żarówa napisał:

Akurat rowerzyści są gorsi od chodzących pieszo, bo jeżdżą po chodnikach, zamiast po budowanych dla nich ścieżkach rowerowych, śmigając 30 km na godzinę i mijając ludzi tak  średnio z 10 cm odstępem, więc jak idziesz dokądkolwiek, to musisz uważać, by jakichś ci nie wyjechał z tyłu i nie pieprznął cię ze sporą siłą rączką kierownicy.

 

Co do rankedów - zainstalowałem sobie LoLa parę dni temu tak z ciekawości, co tam słychać i nie dziwię się, że ludzie nie chcą grać rankedów, jak w kolejce musiałem czekać z 10 minut. Komu się chce tyle czekać po to, by potem przez co najmniej pół godziny użerać się z jakimiś debilami, modląc się, żeby nie przegrać?

U mnie jest dokładnie na odwrót. Ludzie chodzą mi po ścieżce więc cóż ja w geście protestu jeżdżę po chodniku :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh szit. Źle na daty spojrzałem. Nie piździernika ino listkospada, a więc miesiąc pozostał :spike: 

 

 

Anyłej. Szukam chętnych ludzików do pogrania rankedowych 3v3 lub 5v5 w celu zdobycia nagród drużynowych (tutaj ich lista [scroll scroll]). Kto chętny? :3

Edytowano przez Decaded
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.10.2016 at 22:45 Decaded napisał:

Oh szit. Źle na daty spojrzałem. Nie piździernika ino listkospada, a więc miesiąc pozostał :spike: 

 

 

Anyłej. Szukam chętnych ludzików do pogrania rankedowych 3v3 lub 5v5 w celu zdobycia nagród drużynowych (tutaj ich lista [scroll scroll]). Kto chętny? :3

 

3vs3 mógłbym ja... ale chyba mam o wiele niższa ligę niż ty więc nie wiem czy wypali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu FirstChoice napisał:

3vs3 mógłbym ja... ale chyba mam o wiele niższa ligę niż ty więc nie wiem czy wypali.

Dlaczego miałoby nie? Nawet jakbyś był w bronzie V, musiałbym być minimum w G1, żeby system się do tego przyczepił :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuesday, October 04, 2016 at 22:45 Decaded napisał:

Oh szit. Źle na daty spojrzałem. Nie piździernika ino listkospada, a więc miesiąc pozostał :spike: 

 

 

Anyłej. Szukam chętnych ludzików do pogrania rankedowych 3v3 lub 5v5 w celu zdobycia nagród drużynowych (tutaj ich lista [scroll scroll]). Kto chętny? :3

Ja też mógłbym się przyłączyć ale jestem nędznym silverem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Maffle Fluff napisał:

jestem nędznym silverem

Czyli jesteś lepszy od ~60% ludzi grających na tym serwerze. Powinieneś czuć się dobrze :]

 

Osoby, które chcą sobie ze mną pograć trójeczki lub piąteczki rankedowe - zapraszam do mnie na PW w lolku. Nick mój (trudno się domyślić) brzmi Decaded.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki rankingowe zawsze chętnie, bo czemu by nie~ 

A skoro mowa o Twisted Treeline... ktoś się orientuje, czy działa tam ten nowy jungler?

W sensie czy tamtejsze obozy też zdobywa pokojowo? Bo wydaje się to zdeka OP na takiej małej mapie ;P

 

~~

 

Te nowe runy wyglądają, jak stare... tylko z graficzną aktualizacją. O aktualizacji klienta słyszałem, ale co do run, to że mają to dopiero w planach... Swoją drogą nie podoba się mi ich nowy wygląd... nie trawię minimalizmu, zwłaszcza tak rzucanego na prawo i lewo, mogły mieć ambitniejszy design, jak na mój wyrafinowany gust.

 

~~

 

6.10.2016 at 18:32 Agleć ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ napisał:

specjalnie nie szłam spać zeby czekać na pojawienie się w sklepie :yay:

A ja specjalnie doinwestowałem swój zasób rp z tej okazji - czarodziejka Jinx to nie skin, dla którego się czeka na promocję!! :party: 

 

Zaś skoro o tym mowa, z tej okazji zdobyłem też czarodziejkowy awatar!

Wiecie, ten za rozwiązanie quizu, yy... wiecie? Łapcie póki okazja!! ^^

Ale jakoś nikt się nie pochwalił tutaj, która z magicznych czempionek mu wyszła :c

 

ps, wciąż brakuje mi w serii StarGuardian takich bohaterów jak Katarina, Taric i Urgot - still waitin'...

 

Edytowano przez DDB Greyjoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz DDB Greyjoy napisał:

Zaś skoro o tym mowa, z tej okazji zdobyłem też czarodziejkowy awatar!

Wiecie, ten za rozwiązanie quizu, yy... wiecie? Łapcie póki okazja!! ^^

Ale jakoś nikt się nie pochwalił tutaj, która z magicznych czempionek mu wyszła :c

 

ps, wciąż brakuje mi w serii StarGuardian takich bohaterów jak Katarina, Taric i Urgot - still waitin'...

 

 

:interesting:

rsHmS5j.png

 

Mi wyszła Jinx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu Decaded napisał:

Czyli jesteś lepszy od ~60% ludzi grających na tym serwerze. Powinieneś czuć się dobrze :]

 

Osoby, które chcą sobie ze mną pograć trójeczki lub piąteczki rankedowe - zapraszam do mnie na PW w lolku. Nick mój (trudno się domyślić) brzmi Decaded.

wypraszam sobie.

Smurfiłem na koncie kumpla z golda... będąc brązem I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe info które nas nie dotyczy: za bycie w top 200 Challengera (czyli po prostu w Challengerze, bo tam jest tylko 200 miejsc) dostanie się bluzę.
Za bycie w top 10 Challengera dodatkowo otrzymuje się specjalny medal.
Podobne nagrody dla top 5 drużyn 3v3/5v5 i najlepszyej drużyny.

 

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/competitive/nagrody-pretendenta-2016

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...