Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Na PBE rework asasynów, nareszcie jakieś trudniejsze postaci. Kata tańczy, talon to parkourowiec, rengo to... Rengo ale trochę mniej. Jestem ciekaw jak z burstem u talona, teraz chyba będę musiał budować hydrę. [emoji14]

 

Edit: projekt zed przeceniony o 40% nic tylko brać. z pozostałych skórek z teemowego sklepu nic ciekawego, mam już skiny do tych postaci :P A co u was?

Edytowano przez Simplistic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

rQ0Kj.jpg

 

Tymczasem ja zaplanowałem się zaopatrzyć we wszystkie siedemdziesiątki, acz póki co jedynie do Miss zakupiłem skina z tego sklepu~

Oczywiście nie muszę chyba dodawać, że z tej okazji również zabrałem się za Morganę? ;x

I w końcu też udało się mi zdobyć frejlordzką Talię, a już od premiery czekałem na zniżkę!! ^^

 

~~

 

Also chyba znalazłem sobie nową main junglerkę, nie jest to gwarantowane zwycięstwo, ale bywa intensywnie! x]

           w skrócie, największa ilość zabawy... woohoo, party..!!

Spoiler

rPcKm.jpg 

 

 

~~

 

No i nikt oprócz Aglet nie podzielił się swoją czarodziejką, ouch...!!! >,<

Cóż, istnieje tylko jedno logiczne rozwiązanie, założę, że pozostałym wyszła po porostu Janna, stąd nie było się czym chwalić :dunno: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co sądzicie o Elementalist Lux?
Mnie szczerze zaskoczyła.
Myśląc o poprzednich skinach ultimate nasuwał mi się trend zmiany formy. Okej, u Eza jest turbo biedny, ale u Udyra i Sony już całkiem fajny - każda forma jest całkowicie inna i nawiązuje do skilli. No ale jaki champion może jeszcze zmieniać formę i to tak, aby dało się z tego zrobić skin o wartości 3250?

Elise? Nida? Jayce? Gnar? Kled?

Kiedy był pierwszy leak dot. Lux to poczułam... zażenowanie. Ile można jej jeszcze skinów zrobić? :rainderp: Niby co ma uczynić z niej na tyle wartościowy skin aby był za 3250? Czym ma zmieniać formę?
Weszła na PBE i.. wth :wat:

Za 3250 dostajemy 10 skinów, z różnymi animacjami, recallami, efektami dźwiękowymi i kwestiami mówionymi. Nigdy w życiu bym nie przypuszczała, że tyle form może mieć jeden champion... w jednym skinie :despair: 
Czuję jak mój portfel krwawi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minuty temu Agleć ^^^^^^^^^^ napisał:

Co sądzicie o Elementalist Lux?
Mnie szczerze zaskoczyła.
Myśląc o poprzednich skinach ultimate nasuwał mi się trend zmiany formy. Okej, u Eza jest turbo biedny, ale u Udyra i Sony już całkiem fajny - każda forma jest całkowicie inna i nawiązuje do skilli. No ale jaki champion może jeszcze zmieniać formę i to tak, aby dało się z tego zrobić skin o wartości 3250?

Elise? Nida? Jayce? Gnar? Kled?

Kiedy był pierwszy leak dot. Lux to poczułam... zażenowanie. Ile można jej jeszcze skinów zrobić? :rainderp: Niby co ma uczynić z niej na tyle wartościowy skin aby był za 3250? Czym ma zmieniać formę?
Weszła na PBE i.. wth :wat:

Za 3250dostajemy 
Czuję jak mój portfel krwawi

Moich rodziców.* :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest ten pomysł, Lux nie ma nic wspólnego ze zmienianiem formy. Udyr miał, Sona na siłę ma te swoje aury, więc jakby się uprzeć... ale Lux? Każda postać mogłaby dostać takiego skina na zasadzie "Champion X od dzisiaj zmienia formy, bo tak, kup skina goju". Nawet Urgot.

Możliwe, że z Elementalist Urgota ludzie by się bardziej cieszyli. :MJTQO:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Agleć ^^^^^^^^^^ napisał:

Co sądzicie o Elementalist Lux?
Mnie szczerze zaskoczyła.
Myśląc o poprzednich skinach ultimate nasuwał mi się trend zmiany formy. Okej, u Eza jest turbo biedny, ale u Udyra i Sony już całkiem fajny - każda forma jest całkowicie inna i nawiązuje do skilli. No ale jaki champion może jeszcze zmieniać formę i to tak, aby dało się z tego zrobić skin o wartości 3250?

Elise? Nida? Jayce? Gnar? Kled?

Kiedy był pierwszy leak dot. Lux to poczułam... zażenowanie. Ile można jej jeszcze skinów zrobić? :rainderp: Niby co ma uczynić z niej na tyle wartościowy skin aby był za 3250? Czym ma zmieniać formę?
Weszła na PBE i.. wth :wat:

Za 3250 dostajemy 10 skinów, z różnymi animacjami, recallami, efektami dźwiękowymi i kwestiami mówionymi. Nigdy w życiu bym nie przypuszczała, że tyle form może mieć jeden champion... w jednym skinie :despair: 
Czuję jak mój portfel krwawi

 

Skin przehype'owany moim zdaniem. Niby animacje są spoko, ale skin ogólnie nie pasuje do postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minuty temu Zeus napisał:

 

Nowa Jungla jest świetna od razu się w niej odnalazłem :cheese:

No to fajnie masz, ja jej nie ogarniam... Nie wiem jaki powinien być teraz prawidłowy pierwszy route...  Te kwiatki są takie meh, golemki są troszkę denerwujące. To co na jungli mi się podoba to zmiany na blue i redzie i timery pojawiania się tych małych obozów bo bardziej opłaca się counter junglować.

Jeśli chodzi o reworki to w sumie wszystko jest spoko, a wyewoluowane R Kha'Zixa jest dość zabawne :D

Nowe/zmienione masterki i itemy też są ok (chociaż wolałem pinka zamiast tego control warda, ale zmiany w niewidzialności chyba tego wymagały. No nic zapalmy [*] dla pinka). To chyba tyle ze zmian, jest dobrze mogłoby być lepiej, ale cóż :) Jeśli komuś by się chciało to niech napisze gdzie skończył sezon 6, jestem ciekawy :D Dobra tyle, sorry, że się tak rozpisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ujał MagikarpUsedFly

I feel like this preseason was made specifically to buff Kha'Zix and Rengar

Tu chodzi nie tylko o reworki/zmiany w championach, ale także zmiany w wizji i itemach. Gram to śmieszne flex queue i przegrywam każdą grę jeżeli przeciwnik weźmie Talona/Kha. A jak sojusznik bierze jednego z nich to oczywiście ludzki śmietnik pełną gębą :rd6: 

Na pocieszenie dostaliśmy nowy klient, w którym 1/3 funkcji nie działa, 1/3 funkcji ma błędy i 1/3 faktycznie nadaje się do użytku więc nie powinniśmy narzekać :kappa: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Servant Saber napisał:

Ło! Dzięki Aglet! Nie wiedziałem, że coś takiego zrobili. Niezłe masz staty c;

*patrze swój look up * Najwięcej zgonów od: Yasuo - 104. Czemu mnie to nie dziwi :ming:.

Jakby ktoś chciał popatrzeć moje statystyki

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak do tej pory wytrzymywałem wszystko... flejmy, je :yay: ne drewno10 w teamie które podczas ejsa postanawia wyczyścić dźunglę zamiast pushować tego zaje :yay: nego Mida. czasami bugsplaty przy dołączaniu do gry... Ale ku :yay: a to już przesada! Nie dość że nowy klient chodzi wolniej od mojej śp. babci to uwaga uwaga! 3 raz dzisiaj pobieram aktualizację, bo ku :yay: a za każdym razem kiedy zamknę klienta i odpalę go ponownie to za KAŻDYM JEB :yay: NYM KU :yay: A RAZEM KLIENT ,,PRZYWRACA POPRZEDNIĄ WERSJĘ, CZEKAJ NA AUTOMATYCZNY UPDATE" Nosz CHolera ku :yay: a wasza zaje :yay: na mać cwele ku :yay: wa RITO TY KU :yay: O ZAJE :yay: NA h :yay: ci w dupę i w te twoje Ku :yay: a updejty i :yay: wa je :yay: ne wasze serwery Ku :yay: jego mać!!!!!

 

Spoiler

tak pozatym: co sądzicie o nowej katarinie? :rainderp:

 

 

EDIT: dostałem kolejny dowód że support riotu to warzywa gorsze niż w samej grze...

i zgadnijcie: bandicam 2016-12-24 20-21-58-540.jpg

wesołych świąt ku :yay: a

Edytowano przez Simplistic
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak ja dawno nie gralem w Lola, z dwa lata Temu xD okazyjnie tylko w miedzy czasie Bo ostatnio znów zaczalem .. tak z nudów. Tutaj matura zaraz, a ja sie wkrecam w lola choc ciezko Bo bardziej mi lezaly starsze sezony. 

Zawsze lubilem grac Lee Sinem, tak elastyczna postac I tak mocna gdy sie umie nia zagrac, skacze gdzie chce I kopie co chce : p .. Jax, Tez bardzo lubie z racji tego ze swego czasu 1v1 byl warriorem nie do zdarcia, zwlaszcza jego kombo z ultem, Jak I sam charakter postaci ^^ Vi, pamietam jak wprowadzali ja, na PBE pierwszy raz ja ogralem, bardzo mi sie spodobala. Wytrzymala, maszynka do pieniedzy I dobre CC. Kto tam jeszcze byl .. hmm, kiedys Sion w/ full AP build bo samym stunem I shieldem sie zabijalo xD 2 klikniecia I zgon. Lux, swietny mid I dobry support. Veigarem lubilem bardzo grac I Anivia. Z grubsza to moje ulubione postaci = )

 

Szkoda mi strasznie, ze juz prawdopodobnie nigdy nie zagram Na starym dobrym Twisted Treeline I nie pogram duo jungle xD albo nie bedzie akcji takich Jak przepychanie Barona czy Sion na platformie z 6 BT którego nie da sie zedrzec póki ma co zabijac T_T stare dobre czasy .. ale zobaczymy Jak to bedzie.

PS.: Wiem .. to tylko moja opinia, ale najbardziej wkurwiajaca postacia jest Yasuo - nienawidze CH*ja.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...