Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • 11 months later...

Ja mam uwagę odnośnie najnowszych wpisów! Strasznie, wręcz nieprzyzwoicie ich mało!!! >,< Chyba najwyższa pora, aby to zmienić, nie? ^^ W Samotni dzienniki na nowo rozkwitają... nie wypada, aby i w głównym dziale nie działo się to samo, czyż nie? Ale nie wiem w sumie... jak to w końcu jest? Chcecie powrotu pamiętnika najweselszego kucyka w Equestrii? A może dobrze jest jak jest teraz...? x) Od razu napiszę, iż tempo: jeden wpis na tydzień jest dla mnie zabójcze, ale chyba nic się nie stanie jak posty w pamiętnikach będą pojawiać się rzadziej? Wybaczycie mi? Wiem, słaby ze mnie avatar, powinienem się za to zabrać dobry miesiąc temu .__. A 301. post dedykuję królowi Leonidasowi i jego dzielnym 300 Spartanom! x)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uff... z tego, co widzę, pamiętniki nie cieszą się zbyt dużą popularnością, hmm... może to i dobrze? Zobaczymy... w każdym razie 100% jest za tym, aby jednak wróciły... więc wrócą... w jakiejś tam formie :P Jakieś, gdyż raczej zwykłem nie pisać w pierwszej osobie, tylko w trzeciej, ale z drugiej strony to pamiętnik to... jakoś się to połączy ^^

Przeczytałem też przed chwilą forumowy regulamin pamiętników i... to znaczy czytałem go też wcześniej, ale dopiero teraz zrozumiałem... chyba xP więc będzie to wyglądać tak:

  • Wpisy do pamiętnika będą pojawiać się w tym temacie. Będą to raczej krótkie posty, ale kto wie, może będą wyjątki od tej reguły, niemniej nie przygotowujcie się raczej na ściany tekstu do czytania co tydzień ;P
  • W niektórych momentach, a może ich być całkiem sporo, będziecie mieli wpływ na wygląd przygód zawartych w dzienniku. Zostaniecie o tym powiadomieni w tym temacie, i tam też będziecie mogli przedstawić swoją wizję rozwoju niektórych wątków, o których wspomnę.
  • Wszelkie techniczne uwagi i takie tam kierujcie tutaj, do tego tematu, tak, do tego, gdzie się znajdujecie teraz :P

Pierwszy wpis winien pojawić się już niedługo... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 3 months later...
Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...