Skocz do zawartości

[Quiz] [Wstrzymane] Quiz o Twilight Sparkle!


Gość

Recommended Posts

Witajcie w odnowionej edycji Quizu o naszej kochanej, niezwykle utalentowanej czarodziejki, studiującej magię pod pilnym okiem wspaniałomyślnej Księżniczki Celestii. 

 

quizh.png

 

Dlaczego odświeżam? Cóż, wcześniejsza zasada podawania odpowiedzi przez użytkowników, która miała okazać się lepsza, zawiodła, bo prawie nikt się jej nie trzymał, to raz. Poza tym jesteście niektórzy z Was są tacy leniwi, że szkoda Wam nawet się pofatygować, aby wysłać prywatną wiadomość z odpowiedzią, to dwa. Pytania w Quizie będą pojawiać się systematycznie, w środy i niedziele. Teraz Quiz powraca i postanowiłem go troszkę zmienić. Poniżej znajduje się lista rzeczy, jakie was obowiązują.

- Przestrzeganie Regulaminu forum i poniższych punktów dotyczących Quiz'u.

- Odpowiadać na pytania w spoilerach. SPOILERACH.

- Odpowiadać inteligentnie, nie w stylu ''lol nie wiem, ale napiszę to to osoba powyżej''. 

To już wszystko, jeśli chodzi o zasady, teraz czas na pytanie (ostatnie, jakie było w poprzednim, dość łatwe na początek)

Punktacja:
Joasiq - 3 punkty.
Razjel666 - 1 punkt.
Ravin - 1 punkt.
imka2000 - 1,5 punktu.
Immoteh - 0, 5 punktu.
Legolas - 0, 5 punktu.
Real Brony - 0, 5 punktu.
Spectra - 1 punkt.
Sos Jong Un - 0, 5 punktu.
Aretra Dashu - 1 punkt.

Adm1(RED) - 1 punkt.
Kajko - 0,5 punktu.

Zandi - 0,5 punktu.

Siper - 0,5 punktu.

Littlebart - 0,5 punktu.



Ile gwiazdek jest na Cutie Marku Twilight?

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cutie Marku Twilight Sparkle jest siedem gwiazdek.

Jedna duża, różowa, a pod nią trochę mniejsza, biała. Wokół nich jest jeszcze pięć małych, białych gwiazdek.

Wszystkie z nich są sześcioramienne.

Edit.

No nie! Wcześniej odpowiedź Leeth brzmiała:

"Ja naliczyłam sześć gwiazdek (liczyłam chyba z 10 razy)."

A po dodaniu mojego posta zmieniła odpowiedź. To nie fair -.-"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiq - brawo, twa odpowiedź jest poprawna, na znaczku Twilight widnieje dokładnie siedem gwiazdek. Zyskujesz jeden punkt. A co do edycji posta, Leeth, to od razu Ci mówię, że takich rzeczy robić nie warto, bo każdy to widzi, i jest to zarazem pierwsze i ostatnie ostrzeżenie przed dyskwalifikacją. Następne pytanie:

Ile razy możemy zauważyć występ rodziców Twilight w serialu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Tak, poprawna odpowiedź brzmi: dwa razy. W odcinku Cutie Mark Chronicles i Canterlot Wedding. Pierwszy poprawnie odpowiedział Razjel666, więc zyskuje on jeden punkt, natomiast pozostałe osoby, które podały właściwą odpowiedź zyskują pół punktu. A oto i następne pytanie:

Ile prób użycia zaklęcia przez małą Twilight poprzedziło nagłe urośnięcie Sipke'a?

Mówię o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak, Twilight próbowała dokładnie 9 razy przed wykluciem Spike'a. Komu przyznane zostały punkty możecie odczytać w pierwszym poście. Następne pytanie:

Kiedy Twilight przybyła do Ponyville, jakiego kucyka (jej przyszłe przyjaciółki, reszta Mane6) napotkała jako pierwszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oczywiście, po przybyciu do Ponyville pierwszym kucykiem jako spotkała Twilight była Pinkie Pie. Wszyscy odpowiedzieli na to pytanie poprawnie, punkty zostały już przyznane. Czas na kolejne pytanie:



Czego najbardziej boi się Twilight?

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight boi się, że zawiedzie Księżniczkę Celestię i obleje test. Bardzo denerwuje się, jest nadpobudliwa i dostaje "głupawki", gdy na siłę stara się znaleźć coś na temat przyjaźni, co mogła by opisać Księżniczce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Twilight Sparkle boi się tego że zawiedzie w czymś przez co nie będzie już ulubienicą księżniczki i zostanie wysłana do przedszkola magicznego lub zabrany jej zostanie tytuł i nie będzie już obchodziła Księżniczkę Celestie. Oczywiście też że jej cała nauka i studia pójdą wtedy na nic. Jeszcze to że coś może pójść nie tak bo jak wiemy nasza Twilight jest bardziej perfekcjonistką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...