Skocz do zawartości

FPS Free 2 play


GuzikDestroyer

Recommended Posts

TF2 ? Gram i wszystkim polecam! Jeden z lepszych FPS w jakie miałem okazje grać. Planet Side 2... Grałem trochę i również polecam. Blacklight Retrubiuton - grałem i również polecam(lulz) Battlefield Heroes(chyba tak) - mimo iż to gra z perspektywy 3 osoby to również warta polecenia. Zapewne jest tego więcej ale nie chce mi się przeszukiwać dysku i biblioteki na steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w większość z gier wyżej, a planet side miałem nawet klucz podczas bety ;D w arctica grać przestałem, bo zaczynam grać w lola i nie mam czasu, bo pisze fica ;D jeśli ja mam coś polecić polecam takie gry jak wolf team, w którego grali posiadacze najlepszych komputerów, ale brak broni pernamentych jedna z wad + słaba grafika. Alliance of valiant arms, gra tej samej firmy, tak samo jak w poprzedniej używanie snajperek mrrr... Cudo ;D chodziarz fani snajperek polecają ghost rejon i battelfieldy. Ja jestem fanem gier typu "run n gun" gdzie głównym celem jest raszowanie i kampienie xD dlatego również polecam blacklight'a ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost Recon Online Serio, jak na grę F2P, nie jest zdominowana przez tych kupujących stuff, nieźle wygląda, wymusza pracę w zespole, co niekiedy jest dość trudne, ale gdy już się ogarnie ekipa, satysfakcja gwarantowana. Narazie nie za dużo mapek, ale napewno gdy wyjdą już z bety, pojawi się więcej. Naprawdę polecam. No i jeszcze Hawken. Co prawda grałem narazie w zamkniętą betę, ale jak na darnowy tytuł, graficznie niszczy inne F2P, fajnie się modyfikuje mechy i w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...