Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] [Grimdark]The_Walking_Dead: Przetrwać z Zombie (by Wizio)


Nightmare

Recommended Posts

Darkness Triator obudził się na swoim materacu. Jego brzuch dawał znać o sobie. Od wielu dni dzielili się tym, co mieli. Dziś wyruszy wraz z ocalałymi po zaopatrzenie, które zobaczyła księżniczka Luna. Zadzwonił dzwon, który oznaczał śniadanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

wolę skrót. zemdlałam przy 4 rozdziale SPV


Czekały już tam kuce, które miały wyruszyć z tobą. Jedyną klaczą, jaka się zgłosiła była pegazica Sasha o błękitnej sierści i fioletowej grzywie. Jej znaczek przedstawiał dwa skrzyżowane noże, porażająco podobne do tych, które wystawały z jej torby.
co powiesz na ship?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< A tagów nie dawałem? Jeśli nie to tagi są takie: Dark, Grimdark, Violence, Adventures, Shipping oraz Crossover, a najważniejsze rzeczy dotyczące zombie wyśle na PW. A i jeśli przy SPV zemdlałaś to chyba nie dla ciebie jest ta sesja ^_^ >


Nie obchodziło mnie z kim idę, lecz czy chodź trochę umieli walczyć.

- Nie będę was kłamać. Jesteście chorzy, że idziecie tam razem ze mną ale jak chcecie. Pamiętajcie, że nie możecie dać się ugryźć, a jak się dacie ujeb** to nie będzie miło. Jeśli ktoś chce może jeszcze zrezygnować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz zemdlałam (3 razy słuchałam 1 część) i to przy tej pogruchotanej tchawicy!


Wszystkie ogiery spojrzały na klacz.

- Nie gapcie się tak! Uczyłam się walczyć od urodzenia. - po tych słowach zaprezentowała 3 bronie ze swojego arsenału w torbie. Pierwszą była szczerbata szabla, drugą łuk, a trzecią długi sztylet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Co strasznego jest w papce zrobionej z połączenia głowy kucyka i kulą od karabinu sniperskiego ^_^ >

- I pamiętajcie dobry zombie to martwy zombie, a whiskie musi być zawsze schłodzone - powiedziałem dając znak do otwarcia głównej bramy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tylko trochę obrzydliwe


Brama została otwarta. Zauważyłeś, stojące dosyć daleko, zombie. Sasha rozłożyła skrzydła czekając na znak. Już wcześniej wybrali cię na dowódcę, ponieważ bez niego powstałby chaos i wszyscy by zginęli. Brama zamknęła się za wami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasha wzbiła się w powietrze i w locie wyjęła kilka noży. Obniżyła lot i wbiła jeden prosto w łeb zombie. Następnie wyjęła zakrzywioną szablę i rozcięła czaszkę kolejnego. Reszta rzuciła się do walki, ale zarażonych było około 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...