Skocz do zawartości

Jaki jest wasz ulubiony fanfic?


Recommended Posts

Rosołek :rainderp:

Past Sins dodawać mi chyba nie wypada, jako że byłem jednym z twórców tłumaczenia, więc dam Fallouta: Equestrię, Broken Bonds, Crisis: Equestrię i Winningverse. To tak na chwilę obecną moje ulubione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy? My Little Dashie.

Kiedy po raz pierwszy go usłyszałem... Gościu czytał tak dobranym głosem i z takim uczuciem, że kilka razy miałem szkliste oczy. Po prostu... Emocje nie do opisania.

A z mniej popularnych fanfic'ów:

-Chaos i Człowiek, autorstwa Rainbow Wave

-Szklistość: Hiperbola, autorstwa Alcyone

Czemu te? Przeczytajcie to się dowiecie, tego nie da się opisać :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę?

"Past Sins"

"The Secret Life of Rarity" i kontynuacje

Z jakiegoś powodu "The Centerpiece Of My Collection / The Collection Of My Centerpiece"

"Efekt Motylka"

Na pewno lista będzie się zmieniać wiele razy, szczególnie że teraz dużo czasu na Fimfiction przesiaduję.

Edit: "My Roommate is a Vampire"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Szklistość: Hiperbola, autorstwa Alcyone

Yay! Dzięki :)

Moje ulubione fanfiki to:

1. Crisis: Equestria

2. Antropologia

3. What would Daring Do?

A poza tymi bardzo fajny jest też Those Blue Wings, Applejack Anonymous, The secret life of Rarity, Chocolate covered grapes i wiele innych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Chaos i Człowiek, autorstwa Rainbow Wave

O RLY!? Dzięki. Ja do swej listy dodam jeszcze Shylitude na pierwsze miejsce. Istne arcydzieło, najlepszy fik jakiego czytałem. O czwartej w nocy skończyłem czytać. Następne pół godziny płakałem :D

djsound, odwaliłeś kawał dobrej roboty. My little Dashie może się schować i nie wracać przy twoim fiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O RLY!? Dzięki. Ja do swej listy dodam jeszcze Shylitude na pierwsze miejsce. Istne arcydzieło, najlepszy fik jakiego czytałem. O czwartej w nocy skończyłem czytać. Następne pół godziny płakałem :D

djsound, odwaliłeś kawał dobrej roboty. My little Dashie może się schować i nie wracać przy twoim fiku.

pinkie_pie_joy_by_krazy3-d55dmdx.png

Dziękuję, dziękuję, dziękuję... muszę zabrać się do roboty nad wersją 2.0. Nie spodziewałem się, że tekst nadziany jak dobra kasza skwarkami może przebyć MLD i być u kogoś na pierwszym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie rozklei żaden film, żadna piosneka, żadne opowiadanie. Nawet sam fanfic "My Little Dashie" mnie nie wzruszył, w nim tylko moje oczy zaszły łzami. I nic więcej. :D Bardziej lubię, a raczej kocham, fanficki otagowane Grimdark, oraz Gore - czyli flaki na podłodze, zwłoki na suficie, tostery zrobione z Derpy, ubranka ze skóry, tortury, ostre narzędzia (noże, tasaki, piły, tępe łyżeczki itd.), "powiedzonka" na koniec, typu "Masz piękne oczy...". Na drugim miejscu są shippy i clopy, a na trzecim komedie. Czyli podsumowując, tagi [shipping] [Clop] [Grimdark] [Mature] [Violence] [Horror] [Comedy], są genialnie genialne. <3 Ale przejdźmy do rzeczy:

Cupcakes, różne wersje, od human do rosołkuu [<33] - love, za tortury, dużo krwi i niewinne przywiązywanie do stołu, oraz wyjątkową "pomoc" w pieczeniu babeczek.

Cutie Mark Crusaders - młodzieńcze przygody - umpff... za dużo zaclopowanych opisów i genialny pomysł na rozdział ostatni.

The Cough - za świetny pomysł na niedługi, ale bardzo dobry fic, oraz mocny [Violence].

The Six Pages - czyli opowiadanie o Sledner ponym! <3 Gdyby opisy były dokładniejsze, a opowiadanie samo z siebie już nieco dłuższe i bardziej rozwinięte, byłoby o wiele lepiej.

I dość sporo innych, których nie pamiętam. Właśnie zabieram się za "Fallout Equestria", a zapowiada się bombowo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojej listy dodam jeszcze genialny FF, który niedawno przeczytałem.

"Synestezja" autor: bester

Niby jest w dziale MLN, jednak nie ma ani litrów krwi ani wypruwanych flaków. Nastawiony głównie na przygodę, gore bardziej w tle. Bardzo ciekawie napisany, nie ma do czego się przyczepić.

Polcam każdemu, nie tylko fanom Adventure i Violence. Proste- Przeczytaj, a nie pożałujesz :cGfSS:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię wszystkie fici, za wyjątkiem:
-"Sweet Apple Massacre", bo tam jest gwałcenie ze szczególnym okrucieństwem. mówiąc krócej gore + foalcon.
-"Cupcakes", sorry ale nie rozumiem jak można mordować tak bestialsko swoją przyjaciółkę,
-"Cena Prawdy", bo tam zostaje zabita Fluttershy :fluttercry:,*
-"Rainbow Factory", bo ginie Dashie :fluttercry:,*
-wszelkie fici z TCB gdzie FOL (i zaprzyjaźniona z FOLem Rosja) to ci dobrzy, szlachetni, mężni a kuce to ZUO i potwory.
*ogólnie to nie lubię ficów gdzie umiera ktoś z Mane 6 lub całe Mane 6

-wszelkiej maści shippów/clopów gdzie bohaterami są 2 ogiery, a także międzygatunkowych i foalconów

-"Pluszowy Kucyk"

-a i jeszcze niedawno powstały fic "Dziennik kuca z Auschwitz" - nie rozumiem jak można krzywdzić kuce w taki sposób i przetrzymywać w takich warunkach.

Edytowano przez MasterBezi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do moich ulubionych mogę zaliczyć:
- Trzy Strony Medalu - Chyba nie muszę pisać czemu, czyta się jak dobrą powieść.
- The Last Of Us - Świetnie wykreowane uniwersum, postacie, i również czyta się jak powieść.
- Zombie Edition - Jako "fan" zombizmu byłem ucieszony tym FF.

Edytowano przez bester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, nie sądziłem, że ktoś napisze, że mój Teenager się podobał

W każdym razie:

Past Sings

My Little Dashie

SAM

Koma....może

I jeszcze taki ultra smutny o tym jak Celestia wspomina po kilkuset latach, zmarłą Twilight, po czym sama umiera z tęsknoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...