Skocz do zawartości

Lektor do clopów


Jestem martwy

Recommended Posts

No tak! Stało się! A o co tu chodzi? Otóż postanowiłem zacząć z moim głosem nagrywać różne ff z mlp... ALE JAKIE?! No jak to? MOJE ULUBIONE!

A tak na poważnie. Daje tutaj link do filmu, w którym jeszcze nie ma clopa, tylko taki jakby film promujący, który zawiera próbki nagrań głosu. Na kanale zamierzam umieszczać nagrania z najgorszych i najbardziej obrzydliwszych opowiadań jakie przyszło mi czytać (bo takie są najlepsze mrrrr... <3) dla was bronies ;). Oceńcie czy się nadaje, czy może mam sobie pójść i... tyle.

http://www.youtube.com/watch?v=PH7neMXzuC0

Oczywiście usunę ten temat jak tylko zamieszczę albo pierwsze nagranie albo jeśli się wam nie spodoba... to po prostu wszystko pójdzie w niepamięć.

Pozdrawiam clopowiczów!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zlektoruj "Silent Ponyville 2"? Albo "Fallout: Equestria"?

Silent Ponyville 2 jest umm... nie że złe, ale po prostu bardziej straszniejsze niż... clopowate lub takie... obleśne.

Fallouta o ile się nie mylę już ktoś nagrywa. Nie pamiętam jego nicku, ale widziałem kiedyś nagranie z nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee, nie wyobrażam sobie słuchania jak jakiś facet czyta mi clopy, no way, nie, koniec xD O ile czytać samemu to ja to jeszcze mogę, to tak nie chcę.

A co do reszty, to daje radę. Mikrofon masz słaby, więc momentami są jakieś syki, pierdy i inne takie, głos drugi rządzi :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ładny głos, choć dla mnie jest to poprawy...jak by Ci to powiedzieć....nie tyle ton głosu, co akcentowanie niektórych słów. Bardzo rozciągasz zdania, co powoduje, że zmieniasz tempo i jest trochę nierówno. Sama mam postanowienia lektorować Silent Ponyville (specjalnie dla ciebie, Nightmare). Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Lubię grimdarki, więc pewnie będę słuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ładny głos, choć dla mnie jest to poprawy...jak by Ci to powiedzieć....nie tyle ton głosu, co akcentowanie niektórych słów. Bardzo rozciągasz zdania, co powoduje, że zmieniasz tempo i jest trochę nierówno.

Tia... wiem :twiblush2:

W nagraniach (jeśli takie powstaną) będę starał się to poprawić, a poza tym od czego jest magia montowania ;)

Btw: Piszcie tu, albo pod filmem na yt czy chcielibyście może głos 1, głos 2. Co byście woleli bardziej. Więcej clopów? Czy może jednak każdy chciałby grimdarki. I podawajcie jakieś tytuły co jest warte przeczytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak propozycje?

SPV: 2 - to raczej taki bardziej Dark. Tego raczej nie nagram.

F: E - Niech go skończą tłumaczyć! Jeśli im się uda to obiecuję, że ja też spróbuję go przeczytać.

Cupcakes - Ach... mmm... Piękne <3. Możliwe, że dam.

Rainbow Factory - jak wyżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam propozycję żebyś przeczytał Sweet Apple Massacre... brr, ohyda. A poza tym, z clopów(choć ja tak reaguję na to jak jeden z mych przedmówców, to jednak rzucić jakimiś propozycjami mogę):

- Pragnienia Cloud

- EAoVN ( choć tu byś musiał namierzyć autora, Verarda Nightmare, ponieważ tu ani na jego forum się nie znajdzie)

- Pocałunek na płatkach róż

No i mógłbyś jeszcze jakiś co lepszy clop od bartek3691, który to jest tu chyba najbardziej aktywny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam propozycję żebyś przeczytał Sweet Apple Massacre... brr, ohyda. A poza tym, z clopów(choć ja tak reaguję na to jak jeden z mych przedmówców, to jednak rzucić jakimiś propozycjami mogę):

- Pragnienia Cloud

- EAoVN ( choć tu byś musiał namierzyć autora, Verarda Nightmare, ponieważ tu ani na jego forum się nie znajdzie)

- Pocałunek na płatkach róż

No i mógłbyś jeszcze jakiś co lepszy clop od bartek3691, który to jest tu chyba najbardziej aktywny.

Ok. Dzięki za propozycje. Na razie nagrałem SAM, ale to już nie w tym dziale ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc prawie się kończy, ale mi się udało! Skończyłem właśnie przesyłać "Pocałunek na płatku róż"

Chętny proszę o opinię co sądzą o nagraniu. Jest dobre/złe. Czy mam nagrywać dalej? Chciałem tylko powiedzieć, że można usłyszeć tam moją lekką wadę wymowy. No cóż. Nikt nie jest doskonały.

http://www.youtube.com/watch?v=VkrALix9Kkg

http://www.youtube.com/watch?v=rPYBtCg3t4M

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do EAoVN to ja ci powiem że nie namierzysz autora bez kontaktu z McKey-em (ja tak je dostałem) a dlaczego ? Bo to mój kumpel i wiem że do samego Veararda się nie dostaniesz, ponieważ nie dopuści cię System jaki jest u nich na forum. Ale jak tak bardzo chcesz to forum (na którym nie ma Tego clopa ale jest często McKey) to trzymaj Adres

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...