Skocz do zawartości

Odcinek 17: Hearts and Hooves Day (Dzień Serc i Podków)


Xyz

Recommended Posts

Hearts and Hooves Day

Season episode №: 17

Airdate: February 11th, 2012 (Scheduled)

Summary: The Cutie Mark Crusaders make Miss Cheerilee and Big Macintosh fall in love (CMC powoduje, że Cheerilee i Big Macintosh zakochują się w sobie.).

ENG

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lc9JyGK0qCI

PL

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=4l79zBCTPBE&feature=player_embedded

Szykuje się ciekawy odcinek ^^

@edit

Derpy złamała system i dała nam odcinek trzy dni przed terminem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

po tym odcinku mogę stwierdzić:

  • nie zadzieraj z BigMaciem gdy jest pod wpływem czegoś mocniejszego (love potion i zapewne alkohol też)... jego to nawet dom nie powstrzyma. Tak samo Cheerilee, bo ona zmienia się w Wonderwoman ^^ + BigMac jest gadułą, gdy wypije
  • CMC trzyma swój "poziom" dzięki czemu jest z czego/kogo się pośmiać
  • Twilight zamiast szukać swojej walentynki jak zwykle nos w książkach, aby dowiedzieć się czegoś więcej o tym święcie.. (no chyba że ma już umówioną "wizytę" w pałacu z Celestią/Luną)
  • Derpy, Doctor Whooves, etc mają swoje pięć sekund
  • Caramel zmienia partnerki co chwile, tak samo Carrot Top ;p

chce zobaczyć minę Rarity jak zobaczy co Cheerilee i SB zrobiły z jej butikiem

@@@

PhosiQ danke, już dodaje do głównego posta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf O.o

Odcinek już jest? ;o

Troll lvl: max.

"Since iTunes just hired Dərpy, we get the new episode early.

Apparently, iTunes messed up by setting 11 Feb 2011 as the release date for this episode."

i wszystko jasne

Derpy

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki tu się czepię bo to nie była mistura tylko trucizna... postion poison

Ogólnie były momenty śmieszniejsze i takie gdzie cały dom był w tęczy więc cięzko ocenić...

co wiemy po odcinku? związek derpy x whovves is canon

big mac jak popije to kicając domy przesuwa...

plusy i minusy?

Plusy:

DERPY!! Most po prawej

Scoot the zboczuszek

Minusy:

odcinek ogólnie przesłodzony...

na mojej liście najlepszych odcinków znajduję się na 5 miejscu od końca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle iTunes załatwiło, skoro dają nowy odcinek przed premierą. Mogłem się powstrzymać z tym oglądaniem, ale cóż.. jakaś siła wyższa mnie skusiła do tego, żebym obejrzał. Teraz zamiast wypisywać co nieco o odcinku w sobotę robię to teraz :D. (i to ostatni raz tak robię. Jak znowu się zdarzy taka wpadka to odpuszczę sobie)

Odcinek z fabułą jak zwykle do przewidzenia, ale tak już to bywa w MLP. Śmiało można powiedzieć, że znacznie..różni od innych. Według mnie nie jest super rewelacją ten odcinek, ale wciąż był (albo będzie jak kto woli ;p) ok. Połowa odcinka taka zwykła, zaś druga połowa.. no tego jeszcze nie było. Sporo śmiechowych momentów było aczkolwiek przesłodzonych również nie brakowało.

Tyle z mojej strony o odcinku. It's time for some pluses and minuses:

+ Derpy and Whooves are canon now(?)

+ Piosenka - wpadła mi w ucho nawet

+ Miny CMC - było ich od groma i uśmiech z mojej twarzy przez to nie znikał

+ Big Mac - on jest największym atutem chyba - nie dość że po alkoholu miksturce truciznie zna więcej słów to jeszcze ma bonus do siły - potrafi przeciągać domy :D

+ Tęcze się wsysa.. odkurzaczem? I ja o tym nic nie wiem?

+ Próby powstrzymywania Maca i Cherilee przez 1h

+ Ogólnie Cherilee i Big Mac całkiem spory udział w odcinku mieli

+ Scenka z Twi - chociaż dosyć krótka

+ Slowmotion Time pod koniec odcinka

+ Koniec odcinka (NNNOOOOOO!)

I chyba tyle. Nic mi nie wpada już do plusów. A minusy?:

- Zbyt mimo wszystko przesłodzony

- Jednak Twi jako jedyna postać z Mane6 to za mało

I to tyle z minusów? The hell with me?

W każdym bądź razie odcinek dobry. Ale nie na tyle dobry by znaleźć się w mojej topce. Odcinek otrzymuje ode mnie ocenę 7,5/10. Not the best but it's not bad too. No i jak na odcinek z CMC to całkiem nieźle wyszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek świetny. Plusy: + Piosenka w wykonaniu Sweetie Belle! + Odcinek o CMC. + Piosenka w wykonaniu Sweetie Belle! + Scootaloo nie potrafiąca latać podczas zdobywania chmur. + Piosenka w wykonaniu Sweetie Belle! I chyba zapomniałem jeszcze wspomnieć, że Sweetie Belle zaśpiewała świetną piosenkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh a miałem się wstrzymać do soboty... Upsiii ^^ Ale opłacało się, porcja tęczy na cały tydzień xd I zajebiaszcza piosenka, w końcu Sweetie znowu się pokazała. I bouncing Big Mac, to jest to xd Aha, Scootaloo to zboczek, cały odcinek wingboner ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek świetny.

Plusy:

+ Piosenka w wykonaniu Sweetie Belle!

+ Odcinek o CMC.

+ Piosenka w wykonaniu Sweetie Belle!

+ Scootaloo nie potrafiąca latać podczas zdobywania chmur.

+ Piosenka w wykonaniu Sweetie Belle!

I chyba zapomniałem jeszcze wspomnieć, że Sweetie Belle zaśpiewała świetną piosenkę.

Mi też właśnie piosenka się podobała :)

Odcinek bardzo dobry, było kilka niezłych scen :D

Moja ocena - 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek ostro przesłodzony, ale w śmieszny sposób więc mnie nie przeszkadzało xD Piosenka i Big Mac - bezcenne xD Zdecydowanie na plus zasługują również miny CMC przy swataniu Big Maca z nauczycielką, po prostu bezcenny widok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle iTunes załatwiło, skoro dają nowy odcinek przed premierą. Mogłem się powstrzymać z tym oglądaniem, ale cóż.. jakaś siła wyższa mnie skusiła do tego, żebym obejrzał. Teraz zamiast wypisywać co nieco o odcinku w sobotę robię to teraz :D. (i to ostatni raz tak robię. Jak znowu się zdarzy taka wpadka to odpuszczę sobie)

Odcinek z fabułą jak zwykle do przewidzenia, ale tak już to bywa w MLP. Śmiało można powiedzieć, że znacznie..różni od innych. Według mnie nie jest super rewelacją ten odcinek, ale wciąż był (albo będzie jak kto woli ;p) ok. Połowa odcinka taka zwykła, zaś druga połowa.. no tego jeszcze nie było. Sporo śmiechowych momentów było aczkolwiek przesłodzonych również nie brakowało.

Tyle z mojej strony o odcinku. It's time for some pluses and minuses:

+ Derpy and Whooves are canon now(?)

+ Piosenka - wpadła mi w ucho nawet

+ Miny CMC - było ich od groma i uśmiech z mojej twarzy przez to nie znikał

+ Big Mac - on jest największym atutem chyba - nie dość że po alkoholu miksturce truciznie zna więcej słów to jeszcze ma bonus do siły - potrafi przeciągać domy :D

+ Tęcze się wsysa.. odkurzaczem? I ja o tym nic nie wiem?

+ Próby powstrzymywania Maca i Cherilee przez 1h

+ Ogólnie Cherilee i Big Mac całkiem spory udział w odcinku mieli

+ Scenka z Twi - chociaż dosyć krótka

+ Slowmotion Time pod koniec odcinka

+ Koniec odcinka (NNNOOOOOO!)

I chyba tyle. Nic mi nie wpada już do plusów. A minusy?:

- Zbyt mimo wszystko przesłodzony

- Jednak Twi jako jedyna postać z Mane6 to za mało

I to tyle z minusów? The hell with me?

W każdym bądź razie odcinek dobry. Ale nie na tyle dobry by znaleźć się w mojej topce. Odcinek otrzymuje ode mnie ocenę 7,5/10. Not the best but it's not bad too. No i jak na odcinek z CMC to całkiem nieźle wyszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny odcinek, tylko rzeczywiście trochę przesłodzony... Plusy: Każdy odcinek z CMC jest fajny dla mnie :> Piosenki mogłabym słuchać caaały czaaas... Fajna sytuacja na końcu, jak siedzą w tej dziurze i się tak paczą na dziewczynki xd Minusy: Za dużo "słodkich pluszowych przytulaśnych misiaczków" i "słodziutkich kochanych malinowych ciasteczek"... Zawiodłam się na głosie Big Maca. Brzmi okropnie, już wolę żeby mówił tylko Eyup. Czemu jest Twi, a reszty ni ma? O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam, jest to mój pierwszy, acz na pewno nie ostatni post na forum. :D Odcinek był niezły, jednak nie był najlepszy nawet wśród tych o CMC. Przesłodzony być powinien, w końcu hej, to odcinek o swojego rodzaju walentynkach! A SB śpiewająca i śmiejąca się na pogrzebie zmiażdżyła mnie. D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...