Skocz do zawartości

Czerwony dywan- czyli z kim masz do czynienia


Magenta Marvelous

Recommended Posts

Poprawnie. Myślałem, że kogoś zmyli początek, ale chyba za dużo informacji podałem. Kolejne pytanie:

 

Wielokrotnie wyróżniany tytułem jednego z najlepszych wokalistów w historii muzyki popularnej. Energicznym i charyzmatycznym wykonawca, uznawany za jednego z najlepszych showmanów. Wokalista był osobą otwarcie biseksualną. Chorował na AIDS.

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zgadza się. Następna osoba.

 

Człowiek ten jest reżyserem, producentem, komikiem, wokalistą i aktorem. Był nominowany 24 razy, jak i otrzymał 6 nagród. Aktor znany z tego, że wcielał się jednocześnie w wiele ról, na swoim koncie posiada też użyczenie głosu postacią animowanym. Kto to jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tą osobą jest Eddy Murphy. Kolejne pytanie.

 

Scenarzysta, aktor i reżyser. Zagrał w 137 filmach. Wielką pasją aktora był ogród, zaś innym zajęciem wędkowanie. Filmy z jego udziałem biły rekordy popularności, często osiągały pierwsze miejsce w rankingach oglądalności. O kim mowa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poprawna odpowiedz. Mam nadzieje, że teraz się trochę pomęczycie.

 

Wokalistka solowa i rockowa. Jej atutem jest mocny głos, sceniczna charyzma i energiczność. Wyruszyła w 9 tras koncertowych. 

 

O kim jest mowa ? Prosił bym o podanie imienia i nazwiska, oraz pseudonimu scenicznego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poprawna odpowiedz. Mam nadzieje, że teraz się trochę pomęczycie.

 

Wokalistka solowa i rockowa. Jej atutem jest mocny głos, sceniczna charyzma i energiczność. Wyruszyła w 9 tras koncertowych. 

 

O kim jest mowa ? Prosił bym o podanie imienia i nazwiska, oraz pseudonimu scenicznego. 

 

Przykro mi, strzał niestety nieudany. Dodatkowo dodam, iż ta osoba posiada na swoim koncie rolę filmową.

 

Przez dłuższy czas nie było podanej prawidłowej odpowiedzi, dodaje nową informację.

 

Wokalista urodzona w USA, posiada obecnie obywatelstwo Szwajcarii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się. 
 
Następna osoba.

Amerykański muzyk z jazzowym stylem. Posługiwał się sylabami i wyrazami, które nie tworzyły logicznego ciągu, wykorzystał je w muzyce dance.
Rozpętał prawdziwą medialną burzę, zarówno w temacie muzyki, jak i obalenia mitu na temat jąkających się wokalistów. Jego singel rozszedł się w ponad 6 milionowym nakładzie.

O kim mowa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Kolejna zagadka.
 

Kategoria: Osoba


Piosenkarz pop-rockowy, autor tekstów, muzyk, producent muzyczny, tancerz i filantrop w jednym. Swoją pierwszą piosenkę napisał w wieku 8 lat. W wieku 10 lat wstąpił do kościelnego chóru, z którego został jednak usunięty ze względu na zbyt mocny głos. Wygrał dwie nagrody Grammy, siedem nagród Latin Grammy Awards, dwanaście Billboard Latin Music Awards.

Kim jest ta osoba ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...