Skocz do zawartości

Kucykowy Test MBTI


Xyz

Recommended Posts

Fluttershy :fluttershy4:  na równi ze Spajkiem, gdyż korzystam zarówno z Thinking jak i Feeling. Jakoś nie utożsamiam się z ich charakterami, choć faktycznie, jest trochę cech wspólnych. Icotera, he?

Nie pasuje mi ten test, 4 pytania to za mało żeby móc zaszufladkować czyjąś osobowość. Zrobiłbym ten z 16, ale nie działa :flutterage: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Już wcześniej robiłam MBTI i wychodziło mi ISTP. Teraz też mi wyszło ISTP. A drugi test mi nie działa :/

 

 

 

Kiedyś robiłem sobie test z Enagramem, wyszła mi 5 ze skrzydłem 6.

 

Ja robiłam na przestrzeli 2 lat kilka razy ennagram i zawsze wychodziło mi 5w4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, że też interesuje się psychologią od już dość długiego czasu, a jeszcze nie słyszałam o tym teście O_o

Naprawdę ciekawa sprawa :ohmy:  Dokładnie przemyślałam każde pytanie, by wyszło wiarygodnie i... wyszedł mi typ: ISFP

Czytając opis tego typu osobowości normalnie na Wikipedii po prostu padłam! :pinkieo:  PRAKTYCZNIE CAŁA JA! :fluttershy4:  Drugi szok przeżyłam, gdy spojrzałam na "kucykowe" wyniki :aj5:  Już na jednym teście wyszło mi, że najbliżej mi do Fluttershy, ale nie byłam pewna jego wiarygodności. A tu proszę! :fluttershy4:  Drugi raz pod rząd :fluttershy5: 

Wielkie Dzięki za wstawienie tego testu tu :twilight7: To była naprawdę przyjemna zabawa :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ENFP, Pinkie Pie :pinkie4:

 


Dayan, dnia 23 Lip 2014 - 12:55 PM, napisał:
 
Kiedyś robiłem sobie test z Enagramem, wyszła mi 5 ze skrzydłem 6.
 
Ja robiłam na przestrzeli 2 lat kilka razy ennagram i zawsze wychodziło mi 5w4

mogliby zrobić kucykowy enneagram z tymi głównymi typami osobowości ;) chyba sama nad tym pomyślę^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...