Skocz do zawartości

Kucykowy Test MBTI


Xyz

Recommended Posts

Według tego z wikipedii jestem ESTP co ponoć jest równoznaczne z RD :rbd:, z czym się nie do końca zgodzę. Opis mojej osobowości z wikipedii też nie jest dokońca trafny (prawdopodobnie podświadomi skłamałem w odpowiedziach myśląc, iż odpowiadam szczerze).

Tego drugiego testu jeszcze nie wykonałem...

EDIT:

Wykonałem ten drugi test, i sam w to nie wierzę ENTP=Apple bloom. A opis osobowości (teraz tak myślę, a ja jestem zmienny) prawie pasuje.

Wykonałem ponownie pierwszy test i wyszło mi ENFP, opis tego typu osobowości jakby się zgadza(choć nie wiem czy nie podciągałem odpowiedzi pod konkretną osobowość). No i ENFP=Pinkie Pie :pinkie2::pinkie3:

YEAH!!!!!

Niech żyje pogromczyni czwartej ściany!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISTP - Jam jest wielki i potężny smok... umm tego no znaczy się Spike Z tego drugiego testu wyszło że jestem jak Big Mac (ISTJ), i jak tak czytam opisy obu tych osobowości to w moim przypadku się one raczej uzupełniają niż wykluczają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza próba wyszedł Spike: (Nooooooo!) A tak na serio, po głębszym zastanowieniu Twilight też właściwie odpowiada. Wszystko zależy od nastroju w jakim jestem... Z drugiej strony moja chęć duchowego kontaktu z Twilight może w jakiś sposób działać niesprzyjająco na obiektywność testu. Jedno z tych dwóch to w każdym razie jest jasne. //Edit. Drugi test wskazał Twilight. Ale wyniki na decydującej osi są zbliżone 56/44 dla Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...