Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Equestria: Mistrzyni śpiewu (by Melody)


Nightmare

Recommended Posts

Jako że, mój żołądek nie dawał mi spokoju, zwlekłam się z łóżka, po czym udałam się do kuchni. Było to trochę opustoszałe miejsce, co było powodem nie dawnej przeprowadzki. Powolnym krokiem zbliżyłam się do lodówki i wyjęłam składniki potrzebne mi do przygotowania szybkiego śniadania. Nie miałam za wiele czasu - musiałam udać się na przesłuchanie, bym mogła wziąć udział w konkursie. Musiałam mieć przecież chwilę na przygotowania. Gdy skończyłam swój posiłek, poszłam do łazienki i stanęłam przed lustrem. Moja "próba" trwała aż za długo. Prędko wzięłam potrzebne mi rzeczy, po czym udałam się na przesłuchanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to trochę opustoszałe miejsce

O tym decyduje MG

Nie wiedziałam, przepraszam. :(

Gdy weszłam do ratusza okazało się, że nie byłam spóźniona. Wręcz przeciwnie- od razu mogłam iść na przesłuchanie. Ale nie byłam gotowa. Bałam się. A co jak mnie wyśmieją? Nie, to nie wchodziło w rachubę. Ale... To wszystko było jednak troszeczkę nie do zniesienia. Może ktoś będzie lepszy ode mnie? Sama nie wiem! Nerwy psują wszystko. Tylko utrudniają życie! Wyszłam z ratusza, by ochłonąć przez chwilę. Gdy byłam już spokojniejsza, wróciłam do budynku, gotowa na to nieszczęsne przesłuchanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niepewnie ruszyłam w stronę klaczy. Byłam strasznie podenerwowana. Kopyta mi się trzęsły. Czułam się tak jak bym miała zaraz zwrócić moje śniadanie. Jednak w mojej głowie narodziła się nowa myśl. Pomyślałam, że mimo wszystko pójdę tam i nawet jeśli mi się nie uda, będę wiedziała, że to był zaszczyt móc wystąpić przed samymi mistrzami muzyki i sztuki. Już pewniej szłam w stronę klaczy. Podeszłam do niej i czekałam, aż mi powie co mam robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...