Skocz do zawartości

AZYL [NZ][TCB] [Slice of Life] - Odłam pracy wspólnej


Recommended Posts

Tak pomyślałem na temat zakończenia i mam takie spostrzeżenia.

Pierwsze to kto normalny trzyma jakieś silne środki usypiające w kuchni lub inne substancje które powodują podobny efekt i do tego są bezwonne.

Droga sprawa to już mnie ciekawi co z tobą zrobi.

Zapewne pierw zadzwoni do rządu ale oni podpisali już pierwsze akty prawne więc jeśli cię zabiorą będą mieli przechlapane.

Jedynym z rozwiązań jest kontakt z naszym ulubionym czarnym charakterem który zakłada FOL. Chodź kontakt z nim powinien być trochę utrudniony dla osoby nie śledzącej tematu kucy.

Kolejną opcją to jest, że jak się ockniesz będziesz związany itd, ale ludzie nie wiedzą jak zablokować twoją magie. Albo będą cię ciągle odurzać albo obetną ci róg. Lecz jeśli odzyskach pełną świadomość masz minimum 3 sposoby na ucieczkę...

Czekamy na kolejne rozdziały, które rozwieją moje przypuszczenia, bo ty i tak pewnie wymyślisz coś epickiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Brak TAGów.

Proszę przypisać odpowiednie TAGi według tej listy.

W przeciwnym razie temat zostanie usunięty w ciągu trzech dni od dzisiejszej daty [02.08.2013].

Pozdrawiam

Have a Nice Day

TO CZYSTA DYSKRYMINACJA!

TCB JEST CORAZ SŁAWNIEJSZE, CO DRUGI FF NA TYM FORUM TO CHYBA TCB, A TAG TEN JEST IGNOROWANY!

to oburzające!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kochana administracja bawi się mną odbanowujac na kilka godzin a potem bazując za nic pisze z konta brata.

Chciałbym poinformować wszystkich tych którzy czekają na drugi rozdział, że nie macie na co liczyć.

W związku z ostatnimi zdarzeniami kończę z twórczością w fandomie. Wszystkie moje ff które były w trakcie pisania zostają usunięte, w środku nich jest również drugi rozdział azylu.

Powiedziałbym, że mi przykro, ale wiem z doświadczenie, że ten fandom ma wiele rzeczy głęboko w odbycie wiec i ja będę miał identyczny charakter do niektórych rzeczy.

Tego co już jest w sieci nie usune.

Pozdrawiam MaxyBlack.

Ps. życzę spotkania z ciężarówka niektórym osobom dzięki którym to wszystko się dzieje. Gratuluję zniszczyliscie we mnie radość jaka czerpalem z tego fandomu. Boże spraw aby potem kierowca ruszył do tyłu i poprawił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, FF ma duży potencjał... tym bardziej, że znałem rys fabularny który był akurat ciekawy. Nie chcę komentować tego co robisz, to już twoja decyzja i nie chciałbym mieć na nią żadnego wpływu jednak wiedz, że wszystko co wyszło spod twojej ręki było miłym, przyjemnym w czytaniu dziełem. *Salut* dziękuję, że mogłem to przeczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...