Skocz do zawartości

Odcinek 5: Gryfie Spławianie


Tarreth

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 months later...
A jak ta Gilda wystraszyła Fluttershy' date=' to miałam ochotę coś jej zrobić ;D[/quote']

Miałem tak samo.

Brawa za prosty, acz życiowy morał.

Ah no i oczywiście te parę sekund, co Pinkie biegnie z tymi okularkami, z głową "przebitą" strzałą i dmucha w to coś (zapomniałem jak to się nazywa xD) wywołało u mnie salwę śmiechu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jak dla mnie jeden z lepszych odcinków pierwszej serii. Pamiętam, że był jednym z etapów przełomowych mojego wchodzenia w zachwyt MLP. Najfajniejsze w nim jest to, że miesza kilka typowych scenariuszy dla kreskówek i w sumie przez to staje się nieprzewidywalny. Dodatkowo sporo humoru i dobrej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzał. Gilda miała być bucem, ale za dużo jej było, przez co ilość bucowatości w ekranie przekroczyła mój BUCE Limit. W sumie humor też chyba mistrzowski nie był, jeśli mnie pamięć nie myli. Ale mam do niego sentyment, bo od niego pokochałem PP. I to się liczy. O.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Po tym odcinku pokochałam MLP jeszcze bardziej. jeden z lepszych pierwszego sezonu. Jak zobaczyłam po raz pierwszy Gildę to w sumie ją polubiłam i lubiłam ją do momentu w którym wystraszyła Fluttershy. I od tego momentu polubiłam Fluttershy. Taka przestraszona była taka biedna i urocza i miałam ochotę zrobić coś Gildzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Gdyby było więcej Pinkie,a mniej Ranibow i Gildy to by był i tak kiepski odcinek. Plusy: -Dużo Pinkie Pie (czyli dużo śmiesznych tekstów i dużo śmiesznych min) -pogoń Pinkie za RD -uciekająca Granny Smith :) -Applejack rzucająca jabłkami (fajnie to wyglądało) Minusy- -Za dużo Gildy (nienawidzę tej postaci,chyba najgorsza ze wszystkich ponieważ jest chamska,denerwująca,ma głupi charakter i głos, a jej "teksty" tylko denerwują.Po prostu samo zło i nienawiść) -za dużo Ranbow Dash, a to nie jest odcinek poświęcony jej (nie przepadam za tą postacią.Wedle mnie najgorsza z mane 6. Do tego ma głupi i denerwujący śmiech a w tym odcinku jest go dużo. W dodatku w tym odcinku wyszła bardzo kiepsko) -piosenka, jedna z tych gorszych z sezonu 1 ( ma kiepską muzykę oraz jest kiepsko zaśpiewana. Mimo że Gilda specjalnie śpiewa tak na odwal, to i tak jej głos wraz z głosem RD tworzy coś strasznego. Na szczęście jest krótka, dlatego ten minus jest mały). Ocena:3/10 Kiepski odcinek.Jeden z gorszych.Za dużo kiepskich postaci jak RD i Gilda.Jedynie Pinki ratuje sytuacje.Płatane przez RD i PP figle są wedle mnie kiepski i mało śmieszne,a Gilda popsuła to wszystko jeszcze bardziej. PS. Mimo że odcinek dostał tylko 3 na 10 to nie znaczy że jest on głupi. Jak na inne bajki to ten odcinek jest bardzo dobry, ale jak na MLP to jest słaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czemu mało kto lubi Gildę? Jest chamska i gderliwa, ale coś w niej mi się spodobało. Może to próba wyobrażenia sobie jej jako człowieka:rd6:, może tylko charakter. Nie wiem, ale coś na pewno! Bardzo nie podoba mi się to jak zostawiono otwarte zakończenie jej wątku. Najlepsze przyjaciółki z dzieciństwa się nagle pokłóciły, bo jedna była zazdrosna o drugą i koniec historii? Ot tak?:twilight9: A jak Rarity i Applejack się kłóciły to też tak się kończyło? No chyba nie... Z postaci jej pokroju to już bardziej mnie drażniła Trixie (nie lubię pozerów...), a prym wiodą bracia Flim i Flam (...i naciągaczy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mało kto lubi Gildę? Jest chamska i gderliwa, ale coś w niej mi się spodobało.

Czekałem na podobne pytanie.

Czemu? BO. NIE. KRZYCZY. SIĘ. NA. FLUTTERSHY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na podobne pytanie.

Czemu? BO. NIE. KRZYCZY. SIĘ. NA. FLUTTERSHY!

Fakt, ją się zaraz bije.

Mój drugi ulubiony odcinek pierwszego sezonu. Potrzeba było w nim tylko więcej tępionej FS i byłby najlepszy. Czy tylko ja uważam Gilde za najlepszą postać nie będąca kucykiem i drugą najlepszą postać ogólnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam Gilde za najlepszą postać nie będąca kucykiem i drugą najlepszą postać ogólnie?

Nie tylko ty! Z jej pozycją jako nr.1 bym się tak nie rozpędzał, ale na pewno jest jednym z lepszych "nie-kucyków"...pierwszym memu sercu zawsze będzie Discord, no homo:shiarmor:

Ale wracając do Gildy. Tak jak Applejack kojarzy mi się z amerykańską dziewczyną z prowincji, tak Gilda zawsze mi się kojarzyła z twardą i stanowczą dziewczyną o pewnej urodzie(co jak co, ale gryfy są piękne:rd9:)...coś jak Nordowie w Elder Scrolls'ach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ją się zaraz bije.

Oto kamień dla Pana: :tom: Proszę się pod nim położyć i czekać do końca swych dni.

Co do odcinka. Nie lubię, bardzo nie lubię. Przez Gildę. Nawet pal licho fakt, że krzyczała na Fluttershy, i bez tego mnie po prostu męczy. Widać miała być taką złą postacią, której nikt miał nie polubić. W przeciwieństwie do Trixie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kamień dla Pana: :tom: Proszę się pod nim położyć i czekać do końca swych dni.

Co do odcinka. Nie lubię, bardzo nie lubię. Przez Gildę. Nawet pal licho fakt, że krzyczała na Fluttershy, i bez tego mnie po prostu męczy. Widać miała być taką złą postacią, której nikt miał nie polubić. W przeciwieństwie do Trixie.

Ale ja nie chce leżeć pod kamieniem bo tam jest nudno!.

Jak można nie lubić kogoś tak ślicznego i z takim charakterem jak Gilda? To tak samo jak nie płakać przy śmierci Skazy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę odcinku z Gildą nie dlatego że jest chamska krzyczała na Flutterke ale przypomina mi pewną osobę o której wolę nie mówić. A co do śmierci Skazy Skaza był moim ulubionym bohaterem Króla Lwa. Twórcy nie byli fair mogli go nie zabijać poprostu wygnać albo coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość CherryGrove

Racja, dla Gildy nie ma miejsca w Ponyville! Dobrze, że nie ma jej w późniejszych odcinkach. Gdyby zmieniła swoje nastawienie to by mi nie przeszkadzała xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...