Skocz do zawartości

Zakupy!


Arjen

Recommended Posts

Nie owijając w bawełnę muszę przyznać, że uwielbiam zakupy :rarityawesome: Zwłaszcza jeśli chodzi o ubrania, gry, muzykę i sprzęt elektroniczny. W sklepach mógłbym siedzieć całymi godzinami.

*Gdzieś w tle*

- Jak baba ehhh...

mlfw5804-16094.gif

-TY, GOŚCIU! MOŻE I JAK BABA, ALE TO TY BĘDZIESZ CHODZIŁ W ŚMIESZNYCH BUTACH!

Ekhem... Wracając do tematu:

- Jeśli myślisz, że ten temat powstał bym razem z innimi userami chwalił się swoimi nowymi nabytkami to... masz rację :luna3:

- Jeśli myślisz, że jestem próżną osobą - to po części masz rację :luna3:

- Jeśli myślisz, że pieniądze są dla mnie najważniejsze - lecz się :lol:

- Jeśli myślisz, że oceniam kogokolwiek po wyglądzie - Tam jest księżyc :derp2:

- Temat powinien służyć do dyskusji i komentowaniu.

- Co do zdjęć - niech to będą amatorskie zdjęcia, nie z internetu. Jeśli chcesz się pochwalić lodówką - wklej zdjęcie swojej, a nie z google grafika xD

No więc, muszę się pochwalić :rarityawesome: Wyhaczyłem w SportsDirect buty Airwalk Kryspin, przecena z 65 funtów :nooooo: Oto jak się prezentują na mnie:

naNQoYW.jpg

Co myślicie? Moim zdaniem są fabulous :rarityawesome: Color: Lunar/White/Black :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Nie przepadam za typowo "próżnymi" rzeczami. Na modzie się nie znam... Ale... Jakbym mojego brata widział, też mi o butach truje xD.

Mogę natomiast wyrazić opinię czysto subiektywną na temat owych butów: "No, ładne są. xD"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing

Dobre buty to wygodne buty.

Jeśli te spełniają ten warunek to cudnie.

Plus do tego fajnie wyglądają i niezłe kolory.

Oficjalne podsumowanie:

Jestem na tak i witamy w finale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nosząc buty tylko w kolorach czerni i brązu nie mogę powiedzieć, żeby mi się jakoś specjalnie podobały.

Ale oceniając obiektywnie są naprawdę przyjemne dla oka.

A Hedzio ma rację, że najważniesza jest wygoda, więc jeżeli ten warunek jest spełniony to nie ma o czym mówić, tylko nosić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, ale rozbawiłeś mnie tym, Arję xD. Miałem bekę na sb jak mało... No ale cóż. Zawsze czymś człowieka zaskoczysz.

Jeśli już cokolwiek kupuję, to z góry wiem co. Do sklepu idę w celu dostania konkretnej rzeczy i ją zdobywam. Nic więcej. Staram się przy tym zmarnować jak najmniej czasu, bo takie łażenie i oglądanie towarów zwyczajnie mnie nie kręci.

Jeśli chodzi o ubiór, to preferuję rzeczy dla mnie wygodne, bądź takie, jakie uznam za aktualnie potrzebne.

Z butów mam jedne podobne do twoich. Takie normalne, do łażenia wszędzie. Póki temperatura nie spadnie do jakichś -10, nie będzie śnieżycy, błota, etc. to łażę właśnie w nich. Różnica taka, że buty o cenie normalnej 65 funtów... To ja mogę kupić tylko do biegania. W przypadku jakichkolwiek innych to dla mnie strata pieniędzy :v. Tym bardziej w zimie, kiedy łazi się tym po kostki w rozpuszczonej soli.

WRACAJĄC JEDNAK DO TEMATU:

- nie znam się na modzie, ale taki but w sumie mógłbym założyć i by mi nie przeszkadzał. Oby tylko był wygodny :P.

- kolorystyka... No spoko, choć te białe paski niepraktyczne :P. Wolę buty w ciemnych odcieniach, bo nie widać tak na nich brudu :v. Chodzę po najróżniejszym syfie, po hałdach przemysłowych, fabrykach, błocku, szlamie poprodukcyjnym, zgniłych odpadkach i wielu innych dziadostwach. Nie chce mi się za każdym razem myć butów, więc póki nie śmierdzą, to są ok (z zasad: "coś jest brudne, kiedy śmierdzi" i "węch, jako najlepszy wyznacznik czystości ubrań")

podsumowując: dobre buty...

P.S.

HAHAH HAHAHHAHAH AHAHAHHA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak dla mnie buty całkiem spoko. Jeśli wygodne to tym bardziej. Ale jak już ktoś wcześniej wspomniał, te białe elementy to są jednak mało praktyczne.

Chociaż przyznam szczerze, że cena to mnie generalnie przeraziła o_o Raczej jestem typem osoby, która na ubrania nie ma zamiaru wydać za dużo, buty kupuję najtaniej jak się da (no nie licząc jednej pary glanów którą mam już jakieś 5 lat, ale za to kolejne niedawno już udało mi się dorwać naprawdę tanio), a ubrania to często podbieram bratu lub tacie, potem sama przerabiam na coś po swojemu~

Jednak żeby nie było w samym temacie zakupów. O tyle o ile sklepów z odzieżą, butami itd, szczerze nie lubię, chodzę tam, gdy naprawdę czegoś potrzebuję i nie mogę tego zrobić sama, albo kupić np. przez neta, to z księgarni wyciągnąć mnie jest już problem :rainpriest: Potrafię godzinami przeglądać wszelkiego rodzaju mangi, książki, ubolewając potem nad tym ile na to wydaję. W sklepie z artykułami plastycznymi czy materiałami jest podobnie. Właściwie w sklepach z zabawkami też mogę siedzieć dłuugo.

A z ostatnich zakupów, chyba nie ma sensu wstawiać tu zdjęć i pytać o opinię, ale zaopatrzyłam się w dwie peruki, krótką czarną i szaro-niebieską, tak dla informacji :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie interesuje mnie zbytnio ten temat, ale mogę napisać co o tym sądzę. Jeśli chodzi o buty Arjen, to jak Ci się podobają i są wygodne to chodź w nich ^^. Przyznam że nawet mają fajne kolory i też mi się spodobały.

Wracając do tematu.. Ja zbytnio zakupów nie lubię, to znaczy jeszcze zależy co się kupuje i z kim się chodzi na te zakupy. Ale jak już mam chodzić, to kupuję co miałem kupić i wychodzę, nie dla mnie jest łażenie godzinami po sklepie. Jeśli chodzi o ubiór, ubieram się osobiście różnie, nie mam jakiś ulubionych ubrań. Chociaż jakby się zastanowić, to ubrania wojskowe lubię, spodnie typu bojówki, jeansy itp. Myślę że nie ważne ile ubrania kosztują, tylko jak się w nich czujemy.

Edit: Zapomniałem dodać że jak jestem w jakimś innym mieście i trafię na Empika, Media Markt itd, to w takich miejscach potrafię siedzieć godzinami i często mnie wyciągnąć jest :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc, muszę się pochwalić :fabulous: Wyhaczyłem w SportsDirect buty, przecena z 65 funtów :nooooo:

ILE?!

Aaa, przecena była. Ale pewnie i tak burżujsko drogie :lyra4: A buty jak buty, ani lepsze, ani gorsze od innych. Jak mam kupować coś takiego, to patrzę tylko i wyłącznie na cenę. Albowiem jedyne porządne buty, na jakie warto wydać większą sumę niż zwykle, zwą się GLANY.

Jeśli chodzi o sam temat zakupów... zwykle idę do sklepu, przechadzam się dłuższy czas, podziwiam produkty (jakie by nie były, czy to cukierki, czy odkurzacze) i dopiero później decyduję, po co ja tu właściwie przyszedłem :rainderp: Ale zwykle i tak nic nie kupuję, bo szkoda pieniędzy. Jedynie do słodyczy wszelakich mam wieeeelką słabość :rariderp:

Największą uwagę, jak każdy rozsądny (HUEHUEHUE) człowiek, przywiązuję oczywiście do cen. I do dziś jestem niebywale dumny z pewnego zakupu sprzed dwóch albo trzech lat - skórzana kurtka z lumpeksu, w oszołamiającej cenie TRZECH ZŁOTYCH! :N9EAZ:

Scyferku, następnym razem usuwaj kolor z cytatów :3

- Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ILE?!

Ja przypominam, że przecena Z 65 funtów oznacza, że KOSZTOWAŁY 65 funtów. Ale jest zima, więc dałem 24.99 :enjoy:

- kolorystyka... No spoko, choć te białe paski niepraktyczne :P. Wolę buty w ciemnych odcieniach, bo nie widać tak na nich brudu :v. Chodzę po najróżniejszym syfie, po hałdach przemysłowych, fabrykach, błocku, szlamie poprodukcyjnym, zgniłych odpadkach i wielu innych dziadostwach. Nie chce mi się za każdym razem myć butów, więc póki nie śmierdzą, to są ok (z zasad: "coś jest brudne, kiedy śmierdzi" i "węch, jako najlepszy wyznacznik czystości ubrań")

podsumowując: dobre buty...

P.S.

HAHAH HAHAHHAHAH AHAHAHHA

Białe elementy czyszczę :luna:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty jak buty... :rd5: Tyle ode mnie (wiosną mają być wygodne, a zimą ciepłe i mieć porządną, gumową podeszwę... ech, do dzisiaj pamiętam jak znajomy kupił "okazyjne" buciki które można podsumować krótko - plastikowe sliki. Biedak chodził w nich po śniegu "na Kowalczyk" :lol: ).

Jak już mam coś kupić to zastanawiam się x razy czy tego potrzebuję. No dobra czasami x=0 (patrz wyprzedaże Steam) :flutterblush: O ale też przyszpanię. A co! :rd8: Ostatnio kupiłem sobie grajpudło. O takie:

726907-1-2-0-philips-mcd712.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty jak buty... :rd5: Tyle ode mnie (wiosną mają być wygodne, a zimą ciepłe i mieć porządną, gumową podeszwę... ech, do dzisiaj pamiętam jak znajomy kupił "okazyjne" buciki które można podsumować krótko - plastikowe sliki. Biedak chodził w nich po śniegu "na Kowalczyk" :lol: ).

Jak już mam coś kupić to zastanawiam się x razy czy tego potrzebuję. No dobra czasami x=0 (patrz wyprzedaże Steam) :flutterblush: O ale też przyszpanię. A co! :rd8: Ostatnio kupiłem sobie grajpudło. O takie:

http://static3.skapiec.pl/726907-1-2-0-philips-mcd712.jpg

Hmmm, wygląda naprawdę dobrze. Wiesz na co trzeba zwrócić uwagę przy kupowaniu takiego sprzętu? Sam się zastanawiam nad używanym, więc opcja oddania do sklepu odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ok to ja jestem zupełnym przeciwieństwem Arjena.

Chodzenie po sklepach to dla mnie męczarnia.

W każdym bądź razie mam sporo ₤ do wydania w Londynie i zamierzam odwiedzić trochę sklepów.

Po przejrzeniu różnych forów angielskich bronies zaznaczyłem sobie 3 miejsca: http://goo.gl/EkRTi

Jak wrócę w piątek to opowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...