Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nikt się tym wspaniałym sportem nie interesuję? Jestem tym zasmucony.

Ja oglądam wyścigi F1 od 2002 roku czyli to już będzie 11 rok. Dla niektórych ten sport może wydawać się nudny bo wyścigi nie trwają krótko (zwykle około 2 godzin) ale zawsze w tym czasie może dojść do nieprzewidzianych sytuacji jak ogromna ulewa podczas GP Kanady w 2011 r. i utrata zwycięstwa Sebastiana Vettela na ostatnim okrążeniu przez Jensona Buttona. Albo GP USA jeszcze na torze Indianapolis (nie pamiętam w którym roku to było) gdzie większość kierowców postanowiło nie wystartować w wyścigu w geście protestu przeciwko dostawcy opon na tamten wyścig(nie pamiętam dokładnie.) Gorąco polecam F1 bo nie jest taka nudna jak się wydaję:rd8:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
Jestę fanę F1 :pinkie2: Mateusz' date=' dlaczego się nie pochwaliłeś, że zaczynać nowy wątek? :twilight3: Liczę, że w tym sezonie dojdzie do dość sporej niespodzianki, jaką będzie to, iż kierowcy z tzw. tyłów będą na przedzie :fluttershy4:[/quote']

Niebyło czym się chwalic jak 3 miechy nikt nic nie pisał :rainbowcry:

Ferrari naprawdę ma szanse na dubla w tym sezonie nie tylko mają lepszy bolid ale Massa ożył jestem ździwiony formą mclarena po tym jak odszedł Hamilton coś się chyba stało. Lotus też może być czarnym koniem sezonu w poprzednim też dobrze jeździli. Wydaje mi się że Raikonen może znalesc miejsce w lepszym zespole po sezonie chciałbym żeby trafił do Ferrari bo jakoś nie jestem przekonany co do Massy.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...