Skocz do zawartości

Zapytaj Podmieńczą społeczność


Recommended Posts

Śpieszę z wyjasnieniami:

-Ghillie suit

 

-Róż Mount Buttona - Kolor wymyślony przez alianckiego oficera podczas II WŚ. Zmieszał on średni szary i róż wenecki. Kolor ten był używany do malowania pojazdów na pustyni, oraz niektórych jednostek morskich (Tak mieli różowe niszczyciele cz fregaty). Dlaczego? Kolor ten najlepiej z całej palety barw pochłania promienie księżyca, przez co w księżycową noc niczego nie widać.

 

I przepraszam, za straszenie królowej. Miałem nadzieję, że najpierw oglądnie to ktoś dorosły i zdoła odpowiedzieć.

 

Oraz kolejne pytania:

1. Czy wśród sportów macie sporty strzeleckie?

1'. Tak - Jakie?, Nie - Czy chcielibyście mieć?

2. znacie się z tym panem?

 

I z innej beczki

3. Harry Potter? Quake? Diabolo? Szóstki z umiłowaniem?

4. Znajdzie się wśród ludzi ktoś kogo podziwiacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Śpieszę z wyjasnieniami:

-Ghillie suit

 

-Róż Mount Buttona - Kolor wymyślony przez alianckiego oficera podczas II WŚ. Zmieszał on średni szary i róż wenecki. Kolor ten był używany do malowania pojazdów na pustyni, oraz niektórych jednostek morskich (Tak mieli różowe niszczyciele cz fregaty). Dlaczego? Kolor ten najlepiej z całej palety barw pochłania promienie księżyca, przez co w księżycową noc niczego nie widać.

 

I przepraszam, za straszenie królowej. Miałem nadzieję, że najpierw oglądnie to ktoś dorosły i zdoła odpowiedzieć.

 

Oraz kolejne pytania:

1. Czy wśród sportów macie sporty strzeleckie?

Strzelanie do zadających pytania (żarcik ;) )

 

1'. Tak - Jakie?, Nie - Czy chcielibyście mieć?

Trenujemy strzelając do główek kapusty. Atak na Canterlot pokazał, że musimy poćwiczyć.

 

2. znacie się z tym panem?

Wybacz, ale nie. Znamy tylko kilkoro ludzi.

 

I z innej beczki

3. Harry Potter? Quake? Diabolo? Szóstki z umiłowaniem?

Eee...  :rarity5: 

 

4. Znajdzie się wśród ludzi ktoś kogo podziwiacie?

Trist... Nightmare oczywiście :kUzFl: 

 

 

Obejrzałem odcinek z wami jeszcze raz... i coś w tle przykuło moją uwagę... postanowiłem się spytać?

1 Umiecie łazić po ścianach?

 

Tak, ale po co, skoro potrafimy latać?  :grumpytwi: 

 

Mogę zostać obywatelem Changei? <3

 

Nie ma sprawy. Zapraszamy! 

 

Wasza królowa skierowała mnie do was z dość dziwnym pytaniem

1 mogę pożyczyć jednego z was?

Eee... chłopaki? Ktoś chętny na chwilową adopcję? <rozgląda się> Wybacz, ale nie. Brak chętnych.  :crazytwi2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje poszukać w futerku Fluffle...

No nic w takim razie

1 Czy w waszym światopoglądzie jest coś ważniej ważniejszego niż jedzenie (miłość)?

2 Czy w waszym światopoglądzie jest coś ważniej ważniejszego niż Królowa Chrysalis?

3 Głodny changeling lepiej znosi ból?

4 Lubicie kanapki z serem?

5 wolicie pyry, ziemniaki czy kartofle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje poszukać w futerku Fluffle...

No nic w takim razie

Eee... przejdźmy do pytań

 

1 Czy w waszym światopoglądzie jest coś ważniej ważniejszego niż jedzenie (miłość)?

Czy my jesteśmy (foch)

koro_the_parasprite_by_captricosakara-d4

 

2 Czy w waszym światopoglądzie jest coś ważniej ważniejszego niż Królowa Chrysalis?

Nie jesteśmy mrówkami. Każdy ma jakiś światopogląd, ale jesteśmy oddani naszej Królowej i wykonujemy wszystkie rozkazy.  :salut: 

 

3 Głodny changeling lepiej znosi ból?

Nie wiem, ale pewnie jeden jest głupszy, drugi bardziej agresywny... Triste podpowiada, że to tak jak u ludzi. W takim razie możemy sprawdzić na Tobie. Rozgrzane igły, młotek czy dentysta bez znieczulenia?  :evilshy: 

 

4 Lubicie kanapki z serem?

Ja nie, ale zapytaj reszty.

 

5 wolicie pyry, ziemniaki czy kartofle?

Pyzietofle :rainderp: A tak na serio... CHŁOPAKI! Zaśpiewać trzeba:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

1 czym się wtedy zajęliście? 

2 macie może łom?

1. No dobra, Królowa przyłapała nas na herbatce, ale to w końcu...eee... cokolwiek kryje się pod tą kupą futra, jest najbardziej obdarzającą miłością istotą. Dla nas = uroczą lodówką, z którą można pogadać i napić się herbaty. I nikt nie weźmie Cię za świra. Masz taką w domu?  :squee:

 

2. (Uderza łomem w głowę stojącego obok Podmieńca) Myślę, że to oznacza "tak"  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm nie mam taką zwykłą metalową... nudna, ale funkcjonalna.

Pod tym futrem kryje się kucyk o o dwa odcienie ciemniejszej grzywie... a granica jej miłości została już wyznaczona.

 

1 wiecie gdzie leży ta granica?

2 co robicie w wolnym czasie?

3 co robicie kiedy nikt nie patrzy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm nie mam taką zwykłą metalową... nudna, ale funkcjonalna.

Pod tym futrem kryje się kucyk o o dwa odcienie ciemniejszej grzywie... a granica jej miłości została już wyznaczona.

 

1 wiecie gdzie leży ta granica?

2 co robicie w wolnym czasie?

3 co robicie kiedy nikt nie patrzy?

 

1. Eee... na 25cm jej futra? No chyba, że pytasz o granicę naszego Królestwa. Rzuć okiem na mapę. 

2. Przyciągamy przed laptopa za kudł... ten tego wraz z Triste odpowiadamy na Wasze pytania

3. Jest nas tylu, że zawsze ktoś patrzy. Głupie uczucie  :bemused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O droga podmieńcza społeczności. Mam do was parę pytań, jednak zacznę od najważniejszego z nich, a mianowicie:

 

Czy nie uważacie że miłościwie panujący Król Sombra nie powinien rządzić wami, przecież lepiej poprowadziłby was do walki z kucami i zdobylibyście tyle tak upragnionej miłości ile dusza zapragnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

O droga podmieńcza społeczności. Mam do was parę pytań, jednak zacznę od najważniejszego z nich, a mianowicie:

 

Czy nie uważacie że miłościwie panujący Król Sombra nie powinien rządzić wami, przecież lepiej poprowadziłby was do walki z kucami i zdobylibyście tyle tak upragnionej miłości ile dusza zapragnie?

 

Cóż... nie dość, że dał ciała - dosłownie gubiąc fragment rogu to dał się pokonać szybciej niż my pod przywództwem naszej Królowej. Poza tym 99 na 100 Podmieńców uważa, że nasza Królowa jest piękniejsza niż desperado... to znaczy sombrero...

 

Sombra półgłówku!  :ivXRI:

 

A co za różnica. Dać mu gitarę i niech sobie brzdęka. "Gdyyybyyyym miaaaał giiitarę, to byyyym na nieeej graa..." AAŁ! Ej, za co?   :lyra3:

 

Za "talent". Powinieneś mieć znaczek związany ze śpiewaniem.

 

Jaki?

 

Połamaną mandolinę :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. Mówimy różne rzeczy. Czasami niecenzuralne, w szczególności gdy ktoś przegra w warcaby   :fluttershy3:

2. A ludzie pytają bo to ciekawskie bestie są... 

 

3. Nikt nas nie lubi? Jesteśmy lubiani, ale media kreują na jakieś wredody  :burned:

 

PS. Nie pisz tak na kartkówkach, bo polonistka przeczyta 1/3 pracy i wystawi 1 na 6  :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani polonistka; "sprawdzanie twoich wypracowań to dla nie tortura"

Jak dla mnie gimbaza, ale tu nie chodzi o treść tylko pismo... niezbyt pięknie piszę ale to nic.

Po za tym naprawdę nie miałem jak tego napisać, chociaż może? z resztą nieważne.

 

1 mówicie że to media robią z was tych złych? ja myślałem że to Celestia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani polonistka; "sprawdzanie twoich wypracowań to dla nie tortura"

Jak dla mnie gimbaza, ale tu nie chodzi o treść tylko pismo... niezbyt pięknie piszę ale to nic.

Po za tym naprawdę nie miałem jak tego napisać, chociaż może? z resztą nieważne.

 

1 mówicie że to media robią z was tych złych? ja myślałem że to Celestia.

Obgadaliśmy sprawę z Triste. Lepiej weź się chłopie za ten polski, bo w liceum nie ma żartów. Miałem tego nie mówić, ale tak między nami - oblał LO i zdawał maturę w liceum dla dorosłych :lol:

Ekhm... wiecie, że to forum, a na forum wszystko widać? Żeby mi to było ostatni raz!

1. Celestia ma prawo się gniewać. No dobra, zrujnowaliśmy to i owo, ale ci którzy nas znają wiedzą dlaczego zaatakowaliśmy właśnie w tym momencie. Mogła by nam darować, a nie strzela focha. Ale to głównie zasługa mediów. Pokazują nas jako tych najgorszych... a wcale tacy nie jesteśmy  :fluttercry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...