Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

3 godziny temu Major Degtyarev napisał:

Dwie nowe książki ;) Ktoś może kupił i powie czy warto? Bo nie wiem czy wydawać hajs ;) 

450+%25282%2529.png

Niestety, mi dopiero idą, plus książka "Jak -powstawał świat kucyków"... Więc sam jeszcze nie wiem :(

Ale co do "świata Kucyków", to jestem niemal pewiem, że się nie zawiodę, prelekcja SPIDIego oparta na niej, była świetna :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maku są zabawki z mlp (info dokładne na stronie maka w zakładce dla rodziców), foch bo nie ma epyl dżek i musiałam się pinkaczem nacieszyć :c można kupić samą zabawkę za około 6 zł (ceny w różnych makach mogą się różnić ale w większości to 6zł będzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu Kruczek napisał:

@Accurate Accu Memory 
Gdzie zamawiasz takie?

Bonito.pl lub Aros.pl :) Dyskonty i księgarnie internetowe :)

 

19 godzin temu PervKapitan napisał:

W maku są zabawki z mlp (info dokładne na stronie maka w zakładce dla rodziców), foch bo nie ma epyl dżek i musiałam się pinkaczem nacieszyć :c można kupić samą zabawkę za około 6 zł (ceny w różnych makach mogą się różnić ale w większości to 6zł będzie)

W Tarnowie ich niet :(

 

EDIT: Może trochę spóźnione, ale i u nas się pojawiły :)

 

Spoiler

uX0Q7.JPG

uX0QW.JPG

Obiecane zdjęcia z maka i 3ch książek :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
godzinę temu PervKapitan napisał:

@Accurate Accu MemoryPytanie do pluszaków - czy materiał sierści jest mięciutki i delikatny w dotyku? I z czego są zrobione skrzydła? Bo wyglądają dość sztywno. 

Zastanawiam się nad zakupem Luny ^^

I też pytanie ile mają cm?

Są nieco wyższe, niż cadance ze świecącym rogiem i serduszkami, a ona ma 21 cm... może o pół cm są wyższe. materiał, plusz może i dobry, ale nieco twarde są, mocno wypchane jak dla mnie. A skrzydła, takie same jak u pluszaka RD jakiego tez mam. taka nieco sztywna folia, wypchana odrobiną waty jak sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
14.06.2017 at 12:35 Krisu napisał:

Spóźniony prezent urodzinowy: 

  Pokaż ukrytą zawartość

59411154c8891_IMG_20170614_1226361.thumb.jpg.b142694065ba3d35e248cd0298cc4f19.jpg

 

Coś to mało kucze, ale i ja dam swoje :D

Spoiler

wlM8a.JPG

Muszę przyznać, że tak wygodnej maski, ani tak wygodnych googli pływackich, jak ta maska, jeszcze nie miałem :) Rewelacja, gdy nie chce się uważać, by nie zalało nam chrap na basenie :D Choć ona bardziej do snorkelingu i podziwiania raf stworzona, NIŻ DNA BASENU :D

  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...