Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

:yay: mam 6 figurek z Mc Donalda i 8 figurek z blindów ,chcę kupić przypinki.......

Wie ktoś gdzie najlepiej kupić????

Na Yatta.pl są wg mnie najfajniejsze,bo do każdej z Mane6 są 3 przypinki,oprócze tego jak ostatnio patrzyłam to była jeszcze Celestia,Luna,sweetie Belle i Vinyl :D

Ja mam właśnie z tego sklepu Pinkie,Derpy i Rarcię,a siostra miała Lunę,która była też cudna,ale jej się zgubiła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ja jak na razie mam jedynie koszulkę i tapetę z Rarity,ale spokojnie będzie więcej tych rzeczy ale to tak jest z tą kasą :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 gazetki, 4 plakaty (i Celestię wyciętą z okładki), figurki zwykłej wielkości: Trixie, Twilight, Rarcię, Cheerilee, RD i Ploomette, a blindbagowe Fluttershy, Lyrę, Electric Sky (z brokatem), Rarity ("special edition"), Shoeshine (z brokatem) i Monely Orange (z brokatem). No i masa gadżecików dawanych do gazetki/zestawów. Takich fandomowych to nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz pesymista przybywa z kolejnymi nowinkami: W "Android Market" znanym podobno teraz jako "Google Play" można zaopatrzyć się w ciekawą aplikacje, a jest nią tzw Blind Bag Finder. Pomaga ona w zidentyfikowaniu zawartości po numerze seryjnym widniejącym na paczuszce, a także jakiego numeru trzeba szukać jeśli satysfakcjonuje nas XXXX kucyk. (ale chyba i tak praktyczniej jest rozpisać sobie wszystko na kartce, kartkę poskładać i wpakować do kieszeni :pinkiehappy: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

A ja z czasem chcę sobie załatwić jakąś figurkę lub plakat. Bo lubię plakaty szczerze mówiąc, a mam jak na razie jedynie 2 ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chciałbym kupić jakąś fajną koszulkę z MLP, ale nie wiem gdzie.:flutterblush: Mówicie, że można kupić na Allegro itp., ale najlepiej dla mnie by było w jakimś sklepie. Ze względu, że niedługo jadę do Warszawy to chciałbym skorzystać z okazji. Zna ktoś jakiś sklep, który sprzedaje dobre koszulki, takie, by po paru praniach Kucyk się nie starł ? Może w Złotych Tarasach ? Tam jest dużo sklepów. Liczę na pomoc. :rarityhug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak kupić na allegro. Zamierzam kupić tę koszulkę : http://ego-terzo.home.pl/allegro/egoprimo/koszulki/LY/LY7BLSM.jpg Mam tylko jedno pytanie. A mianowicie czy w nadruku jest literówka ? Widzę tam napis "handsl" na końcu. Nie powinno być hands ? :fluttershy3:

"hands!" — tam jest wykrzyknik!

http://maishida.deviantart.com/art/Sniper-Fluttershy-282124069

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...