Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Witam. Nie wierzę że nigdzie nie ma takiego tematu. Lub (co jest wysoce prawdopodobne) nie potrafiłem go znaleźć ^^ W każdym bądź razie. Chciałbym tutaj rozpocząć ogólną dyskusję o gadżetach z MLP. Czyli pytania, opinie itp. To może ja zacznę. Czy może ktoś z was się orientuje gdzie można kupić coś związane z MLP w Częstochowie i na Pradze (starym mieście) w Czechach ? Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli taki temat już jest. Pozdrawiam :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kiedyś sprawię pluszaka. Figurki mi się nie podobają, a na ED często pokazują genialne maskotki :3 Ciekawe czy Hasbro w ogóle ma zamiar wypuścić coś takiego... Koszulka i ew. jakaś przypinka też na razie w sferze planów. Choć szczerze mówiąc w kieszeni aż tak mnie nie uwiera, a poza tym są ciekawsze rzeczy, na które można składać i wydawać kasę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanowskie pluszaki są baaaaardzo drogie (jeśli w ogóle ktoś zdecyduje się je sprzedać) :P Imo cała nadzieja w Hasbro, że wypuści jakieś ładne maskotki ;P No, to na pewno nie wszystko, bo masz jeszcze gazetki, ubranka, lalki, zeszyty itp :P Ale większość z nich się wiadomo do czego nadaje ;p Ja teraz poluję na fajny wzór na koszulkę (oczywiście t-shirt na zamówienie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z takimi bajerami to chyba lepiej zlecić wykonanie w jakiejś drukarni :> sam sie zastanawiam czy nie walnąć sobie na torbie foto znaczka RD :) tak w ogóle to jest motyw że przy wiekszej ilości wydruków tego samego motywu są upusty wiec można by sie zmówić na jakąś konkretną koszulke i jakimś tam wzorem i w większej ilości druknąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bo to sa zdjecia golych koszulek z wecotrem nałożonym w gimpie :) Zgadnijcie czyj jest wector Twilight z tej koszulki http://ego-terzo.home.pl/allegro/egoprimo/koszulki/LY/LY12BLSM.jpg :Dhttp://fav.me/d4e0j1l Za to to juz mi sie nie podoba, o ile pozostale to trace'y z serialu to to juz jest wspolny wysilek wielu utalentowanych artystow na ComiCon http://ponycomicconposter.deviantart.com/ Mozna sie wkurzyc ze jakis pajac sciagnie cos z DA i to sprzedaje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam za bardzo gdzie to dać ponieważ nie ma tutaj osobnego tematu o figurkach, ale myślę, że będzie tu to pasowało ponieważ, jakby nie było, figurki to w końcu też gadżety, co nie? ;)

No więc tak: dzisiaj sobie przeglądałam stronę, która służy jako "poradnik" dla kolekcjonerów figurek MLP. Na tejże stronie znajdują się zdjęcia, figurek, które zostały wydane albo będą wydane w najbliższej przyszłości. No więc, tak sobie przeglądam tą stronę, aż tu natrafiam na coś takiego:

http://www.strawberryreef.com/Index/BodyType/fim.html#special

Wygląda na to, że Księżniczka Luna i Nightmare Moon jednak będą miały swoje figurki. :) Jeśli chodzi o Nightmare Moon, będzie ona wydana jako "zestaw kolekcjonerski". Niestety, jak również można zauważyć zestaw ten będzie dostępny jako "exclusive", który będzie można kupić jedynie w sieci sklepów Toys'R'Us. :( Także, jedyne co pozostaje to czekać, aż zestaw pojawi się na eBay'u, lub w najlepszym wypadku wybrać się z wizytą do Niemiec (z tego co się orientuję pod Berlinem jest jeden ze sklepów Toys'R'Us). W każdym bądź razie nie ma co liczyć, że figurka trafi do nas... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jeżeli chodzi o koszulki, to proponuję... Rossmann. Za 30zł można zakupić biały podkoszulek z własnym zdjęciem i być może szarpnę się na taki z Pinkie Pie (wielki napis HATERS GONNA HATE i Pinkie w wiadomo którym ujęciu, normalnie z dedykacją dla hejterów z mojej szkoły :*). Jeżeli się odważę, to powiem Wam, jakiej jakości jest nadruk i tak dalej. Jedyny problem, to kompletnie nie opisane rozmiary. ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami lękom trzeba stawić czoła :D. Najlepiej jak już się coś robi, to na hardkora ( czyli przebież się w coś rzucaj jakimiś epickimi tekstami itd, uznają to za żart i nie będziesz miał przypału ) albo po prostu grupą wbić, w tłumie czujemy się pewniej i normalniej. Choć moim zdaniem takie akcje nie są żadnym przypałem czy powodem do wstydu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem z tym problemów ^^ Pewna siebie (nie żadna przykulona) postawa, zdecydowany głos i można wszystkie blindbagi wykupić ^^ A sprzedawczyni pomyśli tylko: O, to jest facet, który nie ma kompleksów i nie przejmuje się tym, co mogą o nim myśleć!

Jeszcze nigdy nie czułem się niezręcznie kupując kucykowe gadżety. Czy to przypinki, czy to blindbagi, czy figurki z McD ; > Ale zawsze byłem bardzo śmiały, pewnie to dlatego.

A co do gadżetów, to w kiosku na dworcu widziałem parę zeszytów (niestety w te gęste linie) z Twilight ^^ Radzę szukać w salonikach prasowych, szansa jest spora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriously? Wchodzisz do sklepu z wypiętą klatą, która odbiłaby pocisk przeciwpancerny rykoszetem, idziesz do blindbagów, czy gdzie tam, oglądasz, wybierasz, idziesz do kasy, płacisz i wychodzisz.

I możesz mi wierzyć: Takie coś jest bardziej męskie od tęsknego spojrzenia przez wystawową szybę xD Zrobią z Ciebie sklepowego wikinga!

A na hardcore? Easy mode:

Pożyczasz od kumpla kapelusz i płaszcz, ubierasz jak najwięcej plastikowych, kucykowych pierścionków i bierzesz pluszowego kuca kumpeli. Zatrudniasz kolegę, jako swojego mafijnego mudżyna i idziesz do McDonalda z kamienną twarzą. Szepczesz kumplowi, co chcesz, on mówi "Don Xxx życzy sobie" i tyle. Cały McDonald dookoła gapi się na ciebie z uśmiechem, a Ty sobie myślisz "I don't give a fuck"! Mudżyn bierze zamówienie i idziecie do stolika xD

Don Tarretho pozdrawia :rwink:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja swoje trzy gr dorzucę. ^^ Mam już 18 figurek, więc dość często ostatnimi czasy płacę za kuce, choć mój wygląd wskazuje na to że interesuję się śmiercią i zniszczeniem:D Glany na nogach, redhead i epicka płaszczo-kurtka (ćwieki,łańcuchy i "death" na plecach. ^^) Tak się składa że pracuję w markecie i nie sprawiło mi problemu zaczepienie "kolegi z działu" by spytać kiedy w najbliższym czasie można się spodziewać nowej dostawy MLP:D Mam 23 lata a z moim Very Special SomeBrony'm Śmiało rozmawiamy o kucykach oraz oglądamy nowe figurki. :D Grunt to się nie przejmować i nie wstydzić, bo nie ma czego:D Brohoof:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...