Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

W Carrefour natrafiłam na książeczkę z naklejkami. Opowiada historię o tym, jak to RD i Pinkie pomagały AJ w sadzie. Postacie może nie są kropka w kropkę jak w serialu, ale o ile dobrze pamiętam książka jest na licencji Hasbro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadżety tanie nie są. Każdy się wyposaża jak może. Ale ja postanowiłem zrobić coś własnoręcznie, jutro (jak będzie mi się chciało) lecę do sklepu i kupuję tanie trampki lub półtrampki. Odpicuję je jak będę umiał za pomocą markerów oraz własnej kreatywności z pomocą internetu, może wymienię sznurówki na kolorowe, adekwatne do pomysłu i będę się lansował. :soawesome:

Przy odrobinie szczęścia osiągnę coś w ten deseń, lub nawet bardziej odjechane: post-3343-0-05019500-1368794857_thumb.jp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Market Stokrotka reklamuje w swojej gazetce serię gadżetów z kucykami: długopis, zamykany pamiętnik, metalową skarbonkę, mini kucyki (M6) i modnego kucyka. A i jeszcze duże puzzle z M6, niestety zabrakło na nich Pinkie... Więc z M5;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadżety tanie nie są. Każdy się wyposaża jak może. Ale ja postanowiłem zrobić coś własnoręcznie, jutro (jak będzie mi się chciało) lecę do sklepu i kupuję tanie trampki lub półtrampki. Odpicuję je jak będę umiał za pomocą markerów oraz własnej kreatywności z pomocą internetu, może wymienię sznurówki na kolorowe, adekwatne do pomysłu i będę się lansował. :soawesome:

Przy odrobinie szczęścia osiągnę coś w ten deseń, lub nawet bardziej odjechane: attachicon.gifderpy_hooves_shoes_by_doctorredbird-d3dk3k2.jpg

A czy byłaby możliwość zakupienia takich trampków? (trampek?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy byłaby możliwość zakupienia takich trampków? (trampek?)

(chyba trampków) Znalazłem te fote na deviantsart (nie wiem czy dobrze piszę, nie chce mi się sprawdzać), to pewnie zdjęcie z jakiegoś Amerykańskiego sklepu, tj. strony internetowej tego sklepu. Jeśli byłyby gdzieś u nas i byś się natknął  to możesz mnie poinformować w przypływie dobroci, proszę.  :rd11: A na razie musi mi wystarczyć praca własna, tobie też polecam coś we własnym zakresie. Jeśli nie potrafisz to koledzy/koleżanki, oczywiście tylko ci zaufani którzy cię nie wyśmieją. Powodzenia! Tak w ogóle to skąd ty jesteś (miasto)? 

Sorki, ,,byłabyś''. :twiblush2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ło Ho Ho! Dzięki wielkie! Na pewno skorzystam, a co do półeczki to jest już jakaś kolekcja, miłego zbierania.

I jeszcze raz dzięki wielkie! :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko świetne i słodkie, szczególnie półeczka Agleta. Sam chciałbym takie akcesoria.

Ale... może nie jest to odpowiedni temat ale o gadżetach więc.. Co na to wszystko mówią Wam rodzice lub inni ludzie?

Co powiedzą gdy na półce zobaczą figurki kucyków? Przymierzam się do kupna koszulki z kucykiem i w ogóle nie wiem jak ktokolwiek na to zareaguje  :OTE2F:

Nie wiem co mam robić, może to przez moją nieśmiałość(witaj fluttershy;). Oczywiście jestem za wszelkimi gadżetami. Chciałbym takie figurki sobie poukładać w pokoju,

nakleić sobie na szafki jakieś kucyki może coś na skutera. A najbardziej to mieć jakiś ciuch z kucykiem. Powiedzcie jak sobie z tym radzicie?  :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolri, Arkez, dzięki :fluttershy5:

 

 

Agleta

Jestem Aglecią :octcry:

 

Ale... może nie jest to odpowiedni temat ale o gadżetach więc.. Co na to wszystko mówią Wam rodzice lub inni ludzie?

Co powiedzą gdy na półce zobaczą figurki kucyków? Przymierzam się do kupna koszulki z kucykiem i w ogóle nie wiem jak ktokolwiek na to zareaguje  :OTE2F:

Nie wiem co mam robić, może to przez moją nieśmiałość(witaj fluttershy;). Oczywiście jestem za wszelkimi gadżetami. Chciałbym takie figurki sobie poukładać w pokoju,

nakleić sobie na szafki jakieś kucyki może coś na skutera. A najbardziej to mieć jakiś ciuch z kucykiem. Powiedzcie jak sobie z tym radzicie?  :squee:

 

:ziew:

 

Jestem osobą dosyć samotną, w prawdziwym świecie mam tylko dwie przyjaciółki, które również lubią MLP no i... zazdroszczą mi kolekcji XD

Rodzice patrzą na to neutralnie, choć mało kto skakałby z radości na wieść, że jego córka większość kasy jaką dostanie przewala na figurki i ciuchy dla metali ^ ^ ''''

Z resztą rodziny nie ma problemów, bo jesteśmy z lekka skłóceni, a jak już przyjeżdżają to nawet nie wchodzą do mojego pokoju  :forgiveme:

Więc... dla mnie problem nie istnieje

 

////offtop end////

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to fajnie no ja też jestem dosyć samotny, mam tylko jednego przyjaciela co wchodzi do pokoju.

Chodzi bardziej o rodziców, a że jestem chłopakiem problem jest podwójny  :OTE2F:

Przepraszam nie wiedziałem że jesteś płci żeńskiej  :cGfSS:

--koniec offtopu--

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko raibow ... Może widzieliście też jakieś inne postacie ? W sumie 4 zł ale przesyłka 6 zł? i tu kazał bym się puknąć w głowę sprzedającemu, kto wysyła poleconym za 6 zł breloczek który waży tyle co nic ... ? Sam wysyłam nieraz i za podobne wysyłki płaciłem 3,7zł... ba ważyły nawet troszkę więcej...

W zeszłym roku były takie ceny. Od 1 stycznia br. ceny sporo wzrosły, ba, od 1 kwietnia jeszcze doliczają 23% do niektórych wysyłek... chore...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dat breloczek  :wat:

Jeżeli ktoś byłby skuszony kupnem owego gadżetu z tej aukcji http://allegro.pl/breloczek-brelok-zawieszka-my-little-pony-234660-i3246681955.html (lub jak kto woli od beskid-trade_p) to odradzam.

Na zdjęciu jest Dashie, ale wysyłany jest- jak to określił wystawiający - "przedmiot nieznacznie różniący się wzór od tego, który mamy na aukcji", czyli to:

234660.jpg

Natomiast na eBayu znalazłam ciekawe breloczki :bonbon2:

W pole wyszukiwania wystarczy wpisać "my little pony keychain"

zIMSyMr.png

aQJXbVJ.png

5owxD7p.png

3VnicOL.png

ViQJhy2.png

54lRxOJ.png

kttOdeH.png

aTb7tsQ.png

BGuU4AK.png

 

Heh... w takich chwilach człowiek żałuje, że nie mieszka za oceanem :octcry:

 

Jest też jeszcze jedno wyjście: laminowane breloczki :fluttershy5: Te mozna zrobić nawet w zaciszu własnego domu~

Part 1: http://niaro.deviantart.com/art/Double-Sided-Laminated-Keychain-Tutorial-Part-I-279502673 Part 2: http://niaro.deviantart.com/art/Double-Sided-Laminated-Keychain-Tutorial-Part-II-279502881

http://kaiami.tumblr.com/post/45380899291/tutorial-plastic-keychains

Innym sposobem jest też kupno laminowanych breloczków. Przez prostotę oraz niską cenę wykonania są one chętnie tworzone i sprzedawane przez artystów. Wystarczy chwilkę przeszukać etsy lub Storenvy - tam ilość tych bibelotów jest liczona w setkach tysięcy.

 

Ale to wszystko tak btw. jakby kogoś to interesowało ^w^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superowe breloczki te z eBaya. Od zawsze żałowałem i będę żałował że nie mieszkam w Anglii  :OTE2F:

Byłem też wczoraj w tesco, szkoda że te wszystkie figurki(już nie mówiąc o takich z grzywami do czesania) kosztują dużoo.

Za taką mała figurkę ~4cm w saszetce trzeba dać 10zł. Nie miałem niestety czasu bliżej się temu przyjrzeć. 

Co mi się najbardziej spodobało to śliczna fluttershy do dekoracji http://allegro.pl/my-little-pony-kucyk-do-dekoracji-fluttershy-a1387-i3241008498.html

65zł w sklepie  :fluttershy6:  

Jak by ktoś wyłapał jakąś aukcję czy coś z breloczkami za normalną cenę do dajcie cynk, trzeba mi do kluczyków skuterowych  :fluttershy5:

btw na eBay pewnie kupić taki breloczek wychodzi drożej niż na allegro. Nie dało by się dostać takich w sklepie typu smyk czy innych z zabawkami?

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superowe breloczki te z eBaya. Od zawsze żałowałem i będę żałował że nie mieszkam w Anglii  :OTE2F:

Byłem też wczoraj w tesco, szkoda że te wszystkie figurki(już nie mówiąc o takich z grzywami do czesania) kosztują dużoo.

Za taką mała figurkę ~4cm w saszetce trzeba dać 10zł. Nie miałem niestety czasu bliżej się temu przyjrzeć. 

Co mi się najbardziej spodobało to śliczna fluttershy do dekoracji http://allegro.pl/my-little-pony-kucyk-do-dekoracji-fluttershy-a1387-i3241008498.html

65zł w sklepie  :fluttershy6:  

Jak by ktoś wyłapał jakąś aukcję czy coś z breloczkami za normalną cenę do dajcie cynk, trzeba mi do kluczyków skuterowych  :fluttershy5:

btw na eBay pewnie kupić taki breloczek wychodzi drożej niż na allegro. Nie dało by się dostać takich w sklepie typu smyk czy innych z zabawkami?

 Ja ostatnio byłam w Rossmanie, i był tam breloczek z RD. Tylko i wyłącznie z RD. Cena taka nijaka - dwanaście złotych, albo i mniej, nie pamiętam zresztą. W każdym razie mogę tam podejść i dokładnie przyjrzeć się cenie.

U mnie te figurki w saszetce kosztują 14 złotych, szkoda że nie tak jak u ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niach!

Witam ponownie :3

Zrobiłam sobie przedwczesny dzień dziecka (no i musiałam niestety dać mamie mlecza :ming: ) i wzbogaciłam swoją półeczkę o nową parzystokopytną i pewien ciekawy i użyteczny gadżet ;3

jAoknfp.jpgqFS0RgT.jpgc4vtGGP.jpgp0TDRTB.jpg

 

Owy pojemnik upatrzył mi się już jakiś czas temu na Ceneo/Allegro, ale cena wraz z dostawą skutecznie mnie odstraszała.

Dziś poszłam do hipermarketu o wdzięcznej nazwie E.Leclerc tylko po sprawdzenie czy mają może jakieś ciekawsze figurki niż Tesco, a tu przypadkiem znalazłam takie cudeńko :fluttershy5:

Kosztowało mnie ono 16.99zł i ma wymiary ~ 28cm x 13cm x 15cm [długość x wysokość x głębokość]. Do tego sklep mnie w konia zrobił, bo pudło ma pokrywę tylko oni mi jej nie sprzedali. :lunawrath:

Jeżeli ktoś byłby zainteresowanym kupnem, to można je znaleźć też na Allegro http://allegro.pl/listing/listing.php?string=pojemnik+my+little+pony  :lyra2:

 

Tyle na dziś, cya~

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O BOŻE fajne pudełko, na pewno by się przydało i jeszcze jest z trzema moimi ulubionymi kuckami. Ahh kiedy ja sobie kupię choć połowę tego co Ty masz.

Już się zdążyłem zakochać w Twojej półeczce  :pinkie2:  Muszę taką mieć MUSZĘ MUSZĘ MUSZĘ  :crazytwi: .... :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Biedronce i widziałem książeczkę MLP "Najlepiej w Ponyville"... czy jakoś tak. Tak się składa, że przy okazji akcji tematycznych (w tym tygodniu książki - bestsellery) obok leżą inne (urok biednej Biedronki, w której kaktusy cisną się obok koszyków :twilight6: ). W tym przypadku książki dla dzieci. Nie wiem, czy znajdziecie ją w innych Biedronkach ale mówię od razu - nie warto. Rzuciłem okiem - format na oko 20x20 cm, kilka dużych obrazków z krótkimi podpisami. Cena? Nieznana. Moim zdaniem tylko dla psychofanów. Lub maluchów. Według internetu - audiobook. Nadal nie warto. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Biedronce i widziałem książeczkę MLP "Najlepiej w Ponyville"... czy jakoś tak. Tak się składa, że przy okazji akcji tematycznych (w tym tygodniu książki - bestsellery) obok leżą inne. W tym przypadku książki dla dzieci. Nie wiem, czy znajdziecie ją w innych Biedronkach ale mówię od razu - nie warto. Rzuciłem okiem - format na oko 20x20 cm, kilka dużych obrazków z krótkimi podpisami. Cena? Nieznana. Moim zdaniem tylko dla psychofanów. Lub maluchów. 

Też ją widziałam. Masakra, na środku sklepu była. Podeszłam do niej i zaczęłam czytać, przeglądać itd. a tu moi znajomi idą. :ming:

Nikt nie wie że jestem pegasis. Koleżanka zza mnie wyszła i powiedziała ,,co czytasz?" ja tą książeczkę rzuciłam i wzięłam szybko jakąś gazetę.

Ona się na mnie dziwnie patrzy. Okazało się że wzięłam ,,Świat kobiet" czy coś w tym stylu. :ming:

A co do tematu, u mnie nie ma prawie żadnych gadżetów z MLP, tylko saszetki na które niestety nie mogę sobie pozwolić. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niach

Byłam w Manu, niezbyt ciekawie... ale za to jakie ceny :lunaderp:

30zł za trójpak!

Choć łodzianie coś bardzo lubią brać za darmo, bo połowa blind bagów w Realu była rozerwana i bez kucyków :I

Zdjęcia półeczki nie wstawię na razie, więc nacieszcie się zdjęciem w opakowaniu:

EP8Bw4X.jpg

Jednak postanowiłam sobie zabrać całe blind bagowe M6 oraz do czesania, wiec brakuje mi teraz Rarci, Pinkie i Flutterki do czesania + AJ i Flutterki z BB, którą trudno zdobyć w wavie 5, bo dzieli swój kod razem z szajską Forsythią :octcry:

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe te trójpaki. Tylko Rarity i Pinkie mnie interesują... a raczej interesowały gdybym je jeszcze kupował. Mam własne Mane6 (choć jeden kuc jest tak paskudny, że słów brak - Cherry Spices) i wystarczy. 

 

Hmm... chociaż może wymienię tą czekoladową śliwkę na coś co nie odstrasza komarów. 

 

14+(Cherry+Spices).jpg

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry Spices wygląda jak... psia kupka z wisienką na szczycie :ming:

 

Słabe te trójpaki. Tylko Rarity i Pinkie mnie interesują... a raczej interesowały gdybym je jeszcze kupował.

 

No fakt... cudwone to one nie są, ale pamiętaj, że są nie tylko te dwa:

- Rarcia & Photo Finish & Hoity Toity

- Pinkie & Zecora & Lotus Blossom

- AJ & Apple Bloom & Diamond Dazzle Tiara

- Dashie & Gilda & Wonderbolt

- Twi & Kredens & Czajnik

Więc jest w czym wybierać, a większości figurek jakby "towarzyszących" M6 nie można kupić oddzielnie. :lunaderp:

Chociaż ta moja fascynacja wszystkimi możliwymi figurkami wynika z manii kolekcjonowania :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...