Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Ja dzisiaj dostałam Sunset Shimmer która zapoczątkowała nowa wersje figurek podstawowych z maskami pt "Crystal princess celebration"  ...one są bez "choinkowych" włosów ..jednak brzydki sześcian na ich oczkach pozostał 

 

tumblr_mp0l0taME61rbmed7o1_500.jpg

 

tumblr_mp0l0taME61rbmed7o2_500.jpg

 

tumblr_mp0l0taME61rbmed7o3_500.jpg

 

Co zauważyłam? Że plastik jest inny w porównaniu do moich starszych figurek..Jest jakiś taki błyszczący i bardziej gumowy ....pierwsze kucyki są matowe..Włosy też wydają mi się inne...wyglądają ładniej ,ale wole nie ryzykować i nie "pieścić" ich prostownicą ...

 

Koszt figurki to 29zł i została zakupiona w Auchanie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdybym miał wybrać sobię jakąś koszulkę związaną z MLP, to zapewne byłaby to ta: http://www.redbubble.com/people/epicdan/works/8868821-rainbowdash?body_color=black&p=t-shirt&print_location=front&ref=shop_grid&style=mens W kolorze szarym wygląda naprawdę świetnie.
  Jeśli koszulka dalej Cię interesuje, za 30 złotych + koszta wysyłki koszulka w dowolnym kolorze z dowolnym nadrukiem u mnie. Co do gadżetów, mam kilka koszulek, bluzę z kapturem, kolekcję figurek kolekcjonerskich ( nie tych dużych ), wszelkiego rodzaju naklejki, custom markery na gitarę i takie tam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałam Sunset Shimmer która zapoczątkowała nowa wersje figurek podstawowych z maskami pt "Crystal princess celebration"  ...one są bez "choinkowych" włosów ..jednak brzydki sześcian na ich oczkach pozostał 

 

tumblr_mp0l0taME61rbmed7o1_500.jpg

 

tumblr_mp0l0taME61rbmed7o2_500.jpg

 

tumblr_mp0l0taME61rbmed7o3_500.jpg

 

Co zauważyłam? Że plastik jest inny w porównaniu do moich starszych figurek..Jest jakiś taki błyszczący i bardziej gumowy ....pierwsze kucyki są matowe..Włosy też wydają mi się inne...wyglądają ładniej ,ale wole nie ryzykować i nie "pieścić" ich prostownicą ...

 

Koszt figurki to 29zł i została zakupiona w Auchanie 

 

Jejku, Otto :pinkie2: Nawet nie wiesz jak bardzo Ci dziękuje za info :fluttershy5:

Fakt, nie mieszkam na śląsku, a tym bardziej w Katowicach, ale teraz mam przynajmniej nadzieję, że na Allegro zostanie wystawionych więcej Shimmerek i w niższej cenie. Bo teraz jest jedna za 39.90zł + 12.90zł przesyłka :forgiveme:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od siebie powiem jeszcze, że wydawanie na figurki kucyków, albo pluszaków fanowsko zrobionych, uważam za stratę pieniędzy.

Cóż to za dziwny tok myślenia?  :grumpytwi: Fanowskie pluszaki są nierzadko dużo lepsze od oficjalnych produktów. Wystarczy pogrzebać chociażby na DeviantArcie.


A pluszak fanowski, idzie od 100 do 1000 zł (haha, nawet więcej)


Nieprawda. Jak dobrze poszukać, to w Polsce zrobią ci pluszaka już za kilkadziesiąt zł. Wszystko zależy od użytych materiałów. No i od osoby, oczywiście.


Wziąłem się także za fryzury, na pierwszy ogień poszła Fluttershy.

Moim zdaniem wygląda obłędnie.  :fluttershy4: I ładnie wygląda na półce.

 

Jutro idę polować na BB z 6 fali w hipermarketach i kucyki do czesania. I mam nadzieję, że lalki z 'Equestria Girls' pokażą się w Polsce po premierze filmu... Są prześliczne.  :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, Otto :pinkie2: Nawet nie wiesz jak bardzo Ci dziękuje za info :fluttershy5:

Fakt, nie mieszkam na śląsku, a tym bardziej w Katowicach, ale teraz mam przynajmniej nadzieję, że na Allegro zostanie wystawionych więcej Shimmerek i w niższej cenie. Bo teraz jest jedna za 39.90zł + 12.90zł przesyłka :forgiveme:

Z tego co widziałam to na allegro jest jedna wystawiona i nie opłaca się jej kupować ( 22 zl w plecy wtedy idzie). 

Ja radze się uzbroić w cierpliwość ..z tego co zaobserwowałam na razie tylko Auchan oferował tą figurkę.. Tesco też oferowało figurki podstawowe bez choinkowych włosów ,ale to z edycji grudniowej (Lyra ,Trixie) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arktez, dnia 11 Cze 2013 - 7:26 PM, napisał:

Wziąłem się także za fryzury, na pierwszy ogień poszła Fluttershy.

Moim zdaniem wygląda obłędnie. :fluttershy4: I ładnie wygląda na półce.

 

 

Dzięki. Próbowałem zrobić też fryzurę Rarity czyli te loki ale nic z tego nie wyszło. To się wkurzyłem i zrobiłem jej takie proste włosy. Wygląda to lepiej od tych loków.

 

53er.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałam to na allegro jest jedna wystawiona i nie opłaca się jej kupować ( 22 zl w plecy wtedy idzie). 

Ja radze się uzbroić w cierpliwość ..z tego co zaobserwowałam na razie tylko Auchan oferował tą figurkę.. Tesco też oferowało figurki podstawowe bez choinkowych włosów ,ale to z edycji grudniowej (Lyra ,Trixie)

 

Znaczy wiesz... nie ukrywam, że mnie również cholernie denerwują choinkowe włosy, a właściwie ich rozczesywanie, ale mimo wszystko podobają mi się. Przypominają mi mojego pierwszego kuca G3 :lunaderp:

Ogólnie to mój system zbierania przedstawia się tak: choinkowe M6 + postaci poboczne + ich blind bagowe odpowiedniki.  :rdblink:

 

 

Dzięki. Próbowałem zrobić też fryzurę Rarity czyli te loki ale nic z tego nie wyszło. To się wkurzyłem i zrobiłem jej takie proste włosy. Wygląda to lepiej od tych loków.

 

53er.jpg

Oh my...  :rarityawesome:

Ta Rarcia jest 20% bardziej cooler, fabulous i inne takie :rainderp: 

Mówię serio, świetnie ją uczesałeś :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za dziwny tok myślenia?  :grumpytwi: Fanowskie pluszaki są nierzadko dużo lepsze od oficjalnych produktów. Wystarczy pogrzebać chociażby na DeviantArcie.

Czemu dziwny? Napisałem, że jestem skąpy i tyle. To takie dziwne, że nie szastam gotówką? Wydaję na to co naprawdę mi się podoba, a nie tylko dla tego, że np przedstawia mojego ulubionego kucyka. Nigdy nie mówiłem, że są nierzadko gorsze, a linijkę dalej nawet pisałem o jakości hasbro. Po za tym wycięte z kontekstu.

 

 

Nieprawda. Jak dobrze poszukać, to w Polsce zrobią ci pluszaka już za kilkadziesiąt zł. Wszystko zależy od użytych materiałów. No i od osoby, oczywiście.

Ależ ja to wiem. Tyle, że jak mówiłeś - zależy od użytych materiałów + jakość wykonania, robocizna i umiejętności twórcy. To wszystko się przelicza. A, że niekiedy przelicznik jest wysoki to napisałem co napisałem.

Mogłeś dać jakiś link do pluszaka za max 100 zł, to bym uznał twoje argumenty. Tak to nie wiem po co w ogóle wyciągasz ten stary post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też się wypowiem na ten temat..i ze szczerego serca powiem wam ,że wole mieć "hasbrowego" pluszaka niż "hand made"

 

Czasami ludzie dają kosmiczne ceny za własnoręcznie wykonane pluszaki ,a ich jakość wcale nie jest zadowalająca...skoro firma oferuje pluszaki to wole kupić własnie takiego.

Mam chrapkę na te małe cudeńka :D 

$T2eC16dHJG!FFm1ltomkBRwsy+WjC!~~60_35.J

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem podobne pluszaki co na zdjęciu. Ładne ale 160zł za jednego :)

 

Dzisiaj niespodziewanie kurier przywiózł koszulki z cupsell.pl Zamówiłem je w środę tamtego tygodnia i przez problemy techniczne dotarły dopiero dzisiaj...

W każdym razie jestem pod wrażeniem jakości wykonania. Szczególnie tej ze spitfire. Bardzo żywe kolory zarówno koszulki jak i nadruku. Troszkę gorzej jest z Rainbow. Bo już jej kolory nie są takie żywe jak na mojej niebieskiej koszulce z nią. Ale można było się tego spodziewać po nadruku na czarnej koszulce. Mimo wszystko i tak jest bardzo dobrze dobrze. Po prostu nie chciałem mieć dwóch niebieskich koszulek. Oczywiście bez zdjęć nie mogło być :D Aha, ponieważ zamówiłem dwie koszulki wysyłkę miałem za darmo czyli zapłaciłem 68zł. :fluttershy4:

1g6b.jpg

 

bshd.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oh my...  :rarityawesome:

Ta Rarcia jest 20% bardziej cooler, fabulous i inne takie :rainderp:

Mówię serio, świetnie ją uczesałeś :x

Popieram! Jest super! Aż zazdroszczę umiejętności, boję się, co wyjdzie z fryzur moich kucyków, jak w końcu je dorwę w swoje łapki...

 

Czemu dziwny? Napisałem, że jestem skąpy i tyle. To takie dziwne, że nie szastam gotówką?

Nie zrozumiałeś, do czego się odniosłam. Bo napisałeś to tak, jakbyś uważał, że fanowskie pluszaki są gorsze od oryginalnych. Nie mówiłam o samym wydawaniu pieniędzy w tym akapicie.

 

 

Mogłeś dać jakiś link do pluszaka za max 100 zł, to bym uznał twoje argumenty.

Ach tak, bo obcemu na słowo teraz tak trudno uwierzyć... :facehoof: Poza tym, żadnym linkiem ci zarzucić nie mogę, bo twórcy tych pluszaków których znam, nie podają cen oficjalnie, tylko każdemu liczą osobno, więc tak czy siak sam byś musiał podpytać. A tak nawiasem - jestem, do jasnej..., dziewczyną. Tak trudno zerknąć na płeć pod avatarem?

 

 

Tak to nie wiem po co w ogóle wyciągasz ten stary post.

Bo mogę. Bo tak mi się podoba.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aglet, dnia 27 Cze 2013 - 10:15 AM, napisał:

Oh my... :rarityawesome:

Ta Rarcia jest 20% bardziej cooler, fabulous i inne takie :rainderp:

Mówię serio, świetnie ją uczesałeś :x

Popieram! Jest super! Aż zazdroszczę umiejętności, boję się, co wyjdzie z fryzur moich kucyków, jak w końcu je dorwę w swoje łapki...

 

Dziękuję Wam :twilight2: Ale na prawdę to nie są jakieś cuda. Rarity normalnie wziąłem pod bieżącą wodę, zmoczyłem jej włosy, uczesałem szczoteczką i wyprostowałem jeszcze dwoma palcami aby były właśnie szersze. Jak kilka razy przeciągniesz palcami od góry do dołu po włosach to one same się tak ułożą. :giggle: Lub trzeba je lekko na końcu zakręcić też palcami. Nie trzeba do tego żadnych narzędzi :fluttershy4: U fluttershy oplątałem jej włosy wokół nóg. Też jakoś samo wyszło :pinkie4:  Próbowałem wg poradnika zrobić Rarci loki jak ma na prawdę. Ale nic z tego nie wyszło. znaczy jakieś loki tam były ale wyglądało to bez sensu. A te co mi wyszły są 100 razy lepsze.

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jezu... nie kłóćcie się.

Nie kłócę się, tylko próbuję wytłumaczyć temu panu swoje zdanie, którego on najwyraźniej nie przyjmuje do wiadomości. Nie wiem, czy to jego osobowość czy styl pisania, ale irytuje mnie takie coś (mylenie płci również...), ale nie zamierzam dłużej ciągnąć tej konwersacji.


Jak kilka razy przeciągniesz palcami od góry do dołu po włosach to one same się tak ułożą.

Dzięki za podpowiedź! :hug: Podobnie było pokazane w tutorialu na DeviantArcie, dobrze wiedzieć, że komuś innemu też to wyszło. :twilight2: 
Ech, za wszystkie kucyki z Mane6 do czesania wyszłoby jakieś 180 zł... Pora polować na promocje.  :sweetie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przesadzasz.
Mały łud szczęścia i nie przekroczysz 140-150zł

Dlatego wspomniałam o promocjach. Ew. grzebanie na Allegro. Dzisiaj w Oszołomie np. widziałam po ok. 28 zł za sztukę, no i wszystkie to były te ze świecącymi grzywami, niestety...  :fluttercry2:

 

Ach, właśnie - jestem ciekawa waszej opinii o lalkach z filmu. Przykładowo Flutterka:
480px-Fluttershy_Equestria_Girls_doll.jp

I o ile lale z Monster High są dla mnie okropne, tak te bardzo przypadły mi do gustu. Sama nie wiem, czemu...  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też, strasznie mi się podobają. Oczywiście nie będę się mógł powstrzymać od kupienia ich sobie. Lecz pewnie szybko zahamuje mnie cena. W tesco lale z monster high(też mi się podobają) kosztują po 80zł za jedną :rarity4:  Ja raczej spodziewam się takiej ceny za Equestriańskie Dziewczyny... Niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...