Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale na rynku pojawił się album i naklejki do kolekcjonowania z MLP. Album kosztuje 6,99zł (i jest dostępny w Empiku), natomiast opakowanie z ośmioma naklejkami 3zł (dostępne w kioskach). Znów można się poczuć jak za dawnych lat :rdblink:

Album MLP.JPG

Wczoraj widziałem coś takiego w kiosku. W środku było kilka naklejek. Jakoś nigdy się w takie albumy nie bawiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po tygodniu poszukiwań znalazłem ;D

52570997111186441315_thumb.jpg   56457835439582100936_thumb.jpg90514255782379363913_thumb.jpg

A poza tym szukając znalazlem jeszcze to

32335205342657813094_thumb.jpg 84327776509244089686_thumb.jpg 00259596229731201534.jpg

;3 to na tyle jak cos jeszcze znajde to napisze  :rdblink:  aaa i jeszcze mam taki fajny skelp w ktorym bylem juz kilka razy http://www.hottopic.com/hottopic/Homepage.jsp  mają tam rozne gadzty z mlp , naszyjniki , zegarki , skarpeki :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką Lyrę to bym chciała <3

"Trochę" późno odpowiadam, ale wystarczy odpowiedni art i kupno przypinki na allegro. Ja znalazłem aukcję w kilka minut. Wektor w kilkanaście, także to bardzo proste. Dziwi mnie jedno - co oni u licha zrobili z ręką Dash Berlina :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rossmanach wyprzedają duże pluszaki kuców, te z mopami zamiast grzyw, za niecałe 4 dyszki. U siebie widziałam tylko Pinkie, przyjaciółka z Krakowa zaś dała mi znać o Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rossmanach wyprzedają duże pluszaki kuców, te z mopami zamiast grzyw, za niecałe 4 dyszki. U siebie widziałam tylko Pinkie, przyjaciółka z Krakowa zaś dała mi znać o Twilight.

 

U mnie (tez krk) były pinkie, twilight i rd :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jakiś czas temu na Wykopie pojawiło się znalezisko o możliwości zamówienia customowej podkładki pod myszkę w promocyjnej cenie... 0,99$ wraz z darmową przesyłką. Nad motywem długo się nie zastanawiałem, zamówiłem i wczoraj przyszła do mnie ta oto podkładka: (RD dla oddania skali :rd2:)

rxArbRX.jpg?1?5143


Jakość wykonania jest wyjątkowo dobra, z wierzchu nadruk na gładkiej tkaninie, pod spodem miękka, nie ślizgająca się guma. Od zamówienia do dostarczenia minęło 18 dni, szła z samego Hong Kongu :)
Promocja powinna jeszcze działać, więc jeśli ktoś dysponuje zbędnym dolcem na paypalu to szczerze polecam i podrzucam link, gdzie wszystko jest opisane co i jak http://www.wykop.pl/artykul/1971862/podkladka-pod-mysz-z-wlasnym-nadrukiem-za-0-99/
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla kolekcjonerów wszystkiego co kucykowe.  W Biedronce trwa wyprzedaż książek. Można w niej znaleźć książkę (niezbyt gruba) o przygodach dziewczynki, której koń (o ile dobrze pamiętam opis) Faust :rainderp: okazuje się być jednorożcem. Wyruszają wspólnie w jakąś tam przygodę. Jest tam jeszcze jakiś kuc. Chodziłem tam po książki ze świata  Gwiezdnych Wojen, ale zauważyłem ją przeglądając tytuły. 

 

Cena - 4.99zł 

 

PS. Książkę wydano w 2007r także nie ma mowy o żerowaniu na marce. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...