Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Znalazłam ostatnio w Claire's (taki mega kolorowy sklep z biżuterią) takie o:

 

63250.jpg

$_35.JPG?set_id=880000500F

Podział kucyków jest dość zastanawiający ^^ Generalnie mam tę pierwszą, jutro idę zobaczyć czy znajdę i drugą. Są nawet ładnie wykonane i wytrzymałe(3 tydzień noszenia prawie cały dzień i jeszcze żadnego kucyka nie zgubiłam ani nie próbuje rdzewieć ^^). Mają normalne długości, więc na prawie każdej rąsi się dopną. Kosztują chyba 25zł za sztukę, a aktualnie jest promocja 3 za 2.  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzisiejsze znalezisko w Smyku w Galerii katowickiej: pluszaki Nici  :twilight2: Ceny, hmm... nie najniższe (chociaż w sumie to Smyk). Była tylko Fluttershy, poza tym mopy.
Duża (koło 25 cm) za prawie 60 zł. Bardzo ładnie wykonana, haftowane oczy i cutie mark.

FyBCHLH.jpg


I nieduży breloczek za koło 30 zeta. Cutie mark naprasowany, pyszczek w rzeczywistości wygląda nie najlepiej, jakby wpadła na ścianę.

5QaTLIn.jpg


Mnie osobiście nie podoba mi się tylko, że na grzywie i ogonie obu pluszaków są jakieś brokatowe srebrne kropki, jakiś glitter pox ;)
Jakby ktoś z was znalazł na Śląsku Dashie, będę wdzięczny za info tutaj albo na pw. :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w lotosie i zauważyłem, iż zaczęli sprzedawać... Kucyki

D:

No, nie do końca sprzedawać , tylko raczej figurki są jedną z nagród za punkty za zakup paliwa.

Wprowadzone figurki to seria "Rainbow Power", czyli rainbow rocks w zwykłej, kucykowej wersji.

Kosztują 450 punktów lub 250 +10zł.

http://www.lotos.pl/upload/media/123_app_header_images_path_naglowek.png

Sent from my Xperia SP using Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Oferta Biedronkowa dla wracających do szkoły we wrześniu (ale nie tylko...). Od 4 (lub 11) do 28 sierpnia dostępne będą m.in. takie gadżety z kucykami:
- notesy dekoracyjne, zeszyty
- przeróżne artykuły plastyczne
- fartuszki :yay:
- przeróżne artykuły szkolne
- teczki, piórniki
- podkładki na biurko
Szczególnie ładnie w gazetce wyglądają piórniki i teczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze doczytać się dokładnie jeżeli chodzi o gazetkę, bo z tego co wywnioskowałam nie wszystkie rzeczy będą dostępne z motywami MLP (np. segregatory)

Przecież segregatorów nie wymieniłam... :bemused: Gadżety wypisywałam mając gazetkę przed nosem, a nie będę przecież wymieniać szczegółowo wszystkich rzeczy (typu farbki czy kredki), bo jak kogoś temat zainteresuje to sam sobie popatrzy...

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w Biedronce na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach i obecnie sytuacja z asortymentem z kucykami wygląda tak:

 

-Zeszyty 16 kartek (linia, kratka) tylko dwa wzory 0.79zł

-Kredki w gumowym,plastikowym, przezroczystym opakowaniu 3.99zł

-Kredki z podwójną końcówką 3.99zl

-Kredki w metalowym pudełku razem z temperówką 3.99zł

-Flamastry które wyglądają jak zakreślacze z BICa za 3.99zł.

-Teczki (trzy wzory) za 1.99zł

-Podkładka na biurko za 4.99zł - Nie była dostępna u mnie w Biedronce 

 

Naklejki z gazetki 0.99zł (wiele licencjo do wyboru) - Brak motywów MLP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy ktoś się orientuje, jak duża jest ta podkładka pod biurko? Zadziała jak pod myszkę, a potrzebuję nowej. Te najmniejsze (standardowe są do niczego, za małe). Moja ma 30cm szerokości i 25cm wysokości. Zupełnie inny komfort pracy

 

Nie było pytania. Dostępne w Warszawie i okolicach. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie mam ani jednej figurki z gazetek, ale na tą się chyba skuszę. Oglądałam inne w ty temacie i stwierdzam, że ta jest najładniejsza. Rarity ostatnia?

 

Przedostatnia, nie było jeszcze Fluttershy. Skoro ma być gazetka od 9 września i z naklejkami, to na nią czatuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...