Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Ja tam nie mam Twi z tej kolekcji~ ale mam alicorna z lalki Equestria Girls.

Dlatego uważam, ze mimo swoich rozmiarów i ogona pasuje idealnie do kolekcji. Jeszcze tylko ta Rarity...

Zeszyty z kucykami w Biedronce? Może będą w Sosnowcu... na dłuższą metę do przedmiotów do nie, ale może do korespondencji lub brudnopisu jak najbardziej.

Co do Kryśki - widziałam tę figurkę w całej okazałości.

Dodatki są zrobione tak, jakby jakiś przedszkolak bawił sie w ozdabianie kucyków.

Rozumiem, że to jakaś seria, ale nie mogli zrobić choć jednej figurki normalnej?

A co do głosu - świetny, taki creepy. Te cytaty xD "brush my hair, my minion" :'D

Niech zrobią jeszcze gadającego Sombrę i Lunę, kupię bez względu na cenę i dupne dodatki :'D

Ja tam czekam na NMM w Polsce...

 

Littlepip - mój tata ma identyczny kubek co Ty |D

Edytowano przez Hidoi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tesco także sprzedawane są zeszyty i inne akcesoria szkolne z motywami MLP. Kupiłam sobie naklejki na zeszyty. Niestety są na nich wszystkie przyjaciółki poza moją ulubioną Fluttershy..ale co tam. Do tego widziałam zeszyty, plecaki, piórniki, jakieś pudełeczko na akcesoria czy coś tam, blok, teczki. W Netto również są piórniki z MLP, ale nie kwadraciaki tylko "kieszonki". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Już ja widzę reakcję rodzinki na takiego "jaśka". (nie?)Niestety jest niewymiarowy. Może zaakceptowali, to że "stary chłop, a takie durnoty w głowie", a może pewnego dnia, przekroczę granicę i usłyszę coś paskudnego?  :fluttershy3:  Aha, mam wspomnianą wcześniej teczkę. Brokatu tam więcej niż ustawa przewiduje. Szkoda, że nie ma niebieskiej wersji. Tak czy inaczej i tak musiałem kupić jakąś na dokumenty związane ze zdrowiem. A BB już mnie nie interesują. 

 

Swoją drogą nikt nie mówił nic, widząc wielgachną Fluttershy. Mam nadzieję, że to zaakceptowali niż woleli przemilczeć  :fluttersad:

 

PS. W biedronce zawsze jest coś związanego z MLP. Trzeba się tylko rozejrzeć w dziale z zabawkami. O ile taki u was macie, bo w jednej (z dwóch) moich stonek, wszystko rzucają jakby, odwalali śnieg. Chaos taki, że Discord, przed reformą byłby dumny, W drugiej, ład i porządek. Znalezienie promocyjnego filmu, gry, cokolwiek... kwestia minut. Ta pierwsza. A wygrzebuj sobie. Może znajdziesz. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...