Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Tego nie wiesz, przecież to jest DVD, więc może będzie możliwość wyboru języka, choć z drugiej strony to jest jednak tylko bajka, więc może nie być takiej opcji... :dunno:

 

Tak, to tylko bajka dla dzieci, ale w przypadku innych produkcji mamy:

 

- kilka języków

-dodatki

-zwiastuny innych produkcji

 

No ale to Galapagos. U tego wydawcy należy podskakiwać z radości, że płyta w ogóle działa. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej gazetce Carrefour "Kraina Prezentów", która trwa od 19.11.14 do 31.12.14, można kupić filmy MLP. (Pytanie jednak po co komuś film na DVD, skoro ma komputer i może za darmo oglądać?)

Grrr...

Samo DVD może i bym kupiła, ale tylko w dwupaku (widziałam na stronie bodajże Empik.com) i tylko jakby było sporo taniej. Ewentualnie egzemplarz używany, bo bez wersji angielskiej tyle im nie zapłacę, mimo że pierwsza część prócz piosenek jako-tako dawała radę, a druga była już bardzo dobra. Chciałabym mieć w celach kolekcjonerskich serię TV, ale jedna płyta kosztuje tyle, że idzie się załamać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jakiś czas temu, dostałem odpowiedź paczkę z odpowiedzią na moją paczkę :rainderp: W środku znalazłem BB - Cadance z tęczowymi akcentami. Uwaga, pisze to 29 facet - to na serio ładnie wygląda. Nie wiem, może w zależności od kuca, ale "tęczowa" Cadance jest świetna.

EDIT. Zwracam honor. Rainbow wygląda jakby utknęła w maszynie nabijającej znaczki :lol: Jak zwykle pierdyliard recolorów, w szczególności Pinkie i starej dobrej Twilight. Ciekawe kiedy oficjalnie wrzucą Vinylyl Scratch? Tak jak to było z Lyrą. Pewnie w okolicach 15 fali.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te tęczowe dodatki są obrzydliwe i odstraszają od kupna zabawki x.x 


Kwestia gustu. To, co ty uznajesz za "obrzydliwe" i "odstraszające", dla mnie jest urocze. I dla dzieciaków zapewne tym bardziej.  :aj5: Trudno, macie pecha, musicie czekać na inną falę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak zwykle pierdyliard recolorów, w szczególności Pinkie i starej dobrej Twilight. Ciekawe kiedy oficjalnie wrzucą Vinylyl Scratch? Tak jak to było z Lyrą. Pewnie w okolicach 15 fali.

 

Od czego są kody. Ja mam apkę "MLP BB Helper". :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ameryce pojawił się nowy wave blindów. Tym razem mamy powrót do przeszłości i poszczególne figurki to po prostu te z wave 1 i (o zgrozo) znowu mamy "tęczowe akcenty" !!

 

http://www.strawberryreef.com/Index/G4/IndexBB.html#wave12

Pozniej pojade sprawdzic sklepa czy sa :> byc moze sobie kupie jednego 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego są kody. Ja mam apkę "MLP BB Helper". :pinkie:

 

Nie to miałem na myśli. Stworzyli Flamów, Fluttershy etc. Reszta to właśnie recolory. Szkoda, że nie mają innych kształtów. 

 

PS. Osz kurna i kurcze pieczone... zapomniałem ci coś wysłać! :despair: Zrobię to ASAP. Tym razem na serio. 

 

Ups... pomyliłem cię z innym użytkownikiem, o podobnym nicku. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z profilu Wilczuu:

 

Jestem Nicholas , Tymczasowo mieszkam w Chicago chociaz na stale mieszkam w Lubartowie Kolo Lublina . Moj rocznik to 97 od urodzenia mieszkam w Polsce w Usa jestem dopiero 3 miesiace ale to tez tylko na jakies jeszcze 3-4 lata.

 

Więc wiecie, co jak co ale może jechać zerknąć XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...