Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Przyjaciółka dała mi cynk, że od 15 stycznia w Biedronce będzie można kupić Fashems MLP (poza tym będą księżniczki Disneya, bohaterowie Marvela i Angry Birds). Cena: 9,99 zł. Obstawiam, że będą to, niestety, blind capsules, jako że Zelfy w kapsułach sprzedawali w tej samej cenie za sztukę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciółka dała mi cynk, że od 15 stycznia w Biedronce będzie można kupić Fashems MLP (poza tym będą księżniczki Disneya, bohaterowie Marvela i Angry Birds). Cena: 9,99 zł. Obstawiam, że będą to, niestety, blind capsules, jako że Zelfy w kapsułach sprzedawali w tej samej cenie za sztukę.

Były chyba jeszcze w biedronkowej gazetce. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, by youtuberzy, których recenzje zabawek oglądam, wspominali o tym, że śmierdzą. I z tego co pamiętam Pinkie Pie bardzo łatwo złapać w blind capsules, a Rarity jest dość rzadka, więc ciężko by było skompletować całość... Ale nadal mam cichą nadzieję na to, że to jednak wydanie w zwykłym opakowaniu (chociaż tutaj nie mam pewności, czy wszystkie poniaki w stanach ukazały się w tej formie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam coś takiego:

http://www.ebay.pl/itm/My-Little-Pony-Friendship-is-Magic-Rainbow-Power-PRINCESS-Gold-Lily-Pinkie-/221614467554?pt=TV_Movie_Character_Toys_US&hash=item33994069e2

 

I przyznam, że nie wiem czy to zwykła chińska podróbka, czy orginał. Wygląda dobrze. Czy możemy się spodziewać nowej księżniczki? ( sarkazm made on)Czy może chcieli sprzedać nową zabawkę? (sarkazm made off)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam coś takiego:

http://www.ebay.pl/itm/My-Little-Pony-Friendship-is-Magic-Rainbow-Power-PRINCESS-Gold-Lily-Pinkie-/221614467554?pt=TV_Movie_Character_Toys_US&hash=item33994069e2

 

I przyznam, że nie wiem czy to zwykła chińska podróbka, czy orginał. Wygląda dobrze. Czy możemy się spodziewać nowej księżniczki? ( sarkazm made on)Czy może chcieli sprzedać nową zabawkę? (sarkazm made off)

To jest oficjalna zabawka. I tak, zrobiona po to, by ja sprzedać [ktos jeszcze jest zdziwiony, że Hasbro robi zabawki niezależnie od serialu?].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych kapsuł z Biedry - z dwóch stron walcowatego jajka są po cztery małe, kwadratowe dziurki, przez które da się zobaczyć jaki kucyk jest w środku. Oczywiście wymaga to wiedzy jak wygląda każda z figurek i nieco cierpliwości w obracaniu jajem na wszystkie strony. Np. ja dziś wypatrzyłam, że w kapsule wziętej do ręki była Pinkie, udało mi się to poznać po układzie oka i rzęs. Kolor raczej ciężko zobaczyć, bo kapsuły są z grubego czerwonego plastiku i nie prześwitują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...