Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Nope. Wielorazowa. I tak droga jest dla tego że jest to dość nietypowy rozmiar + robiona ręcznie.

bBpcfe3.jpg

Kupię sobie taką. ;3

Ok... gdy myślałeś, że nic nie przebije "słynnego" pluszaka Lyry z dziurą pod ogonem, widzisz to... Skoro ktoś to robi, to ktoś to kupuje. Narobić w zbroję z motywem MLP, a następnie przesłać na "kolorowe YouTube" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok... gdy myślałeś, że nic nie przebije "słynnego" pluszaka Lyry z dziurą pod ogonem, widzisz to... Skoro ktoś to robi, to ktoś to kupuje. Narobić w zbroję z motywem MLP, a następnie przesłać na "kolorowe YouTube" xD

Myślę że grupą "docelową" dla tego czegoś są "niepełnosprawne" osoby które lubią kuce. No bo cóż nie każdy jest zdrowy. A to czy fetyszyści się do tego liczą to nie wiem. (Chyba nie. Bo to nie choroba ;3) PS.Tak mam fetysz no ale chwalić się tym na yt to już przesada...

Edytowano przez TheCoReS#akaRdzeniuch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ej, one są urocze ;w; gdzie takie i jaki rozmiar?

 

Niestety nie wiem, sklep nie Polski...

Ale sądząc po zdjęciu, są to na pewno dziecięce.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie się wydaje to dość dziwne?

 

Co dziwne? Że kupiłem piżamę kucykową, a potem ten gadżet przerobiłem? Obrazek z PP na koszulce przeszyty jest na większą bluzkę. A z rękawów starej, wydłużyłem nogawki od spodni w piżamie... Efekt?

 

had6x.jpg

 

Już nie tacy zapaleńcy na świecie byli, są, i będą :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dziwne? Że kupiłem piżamę kucykową, a potem ten gadżet przerobiłem? Obrazek z PP na koszulce przeszyty jest na większą bluzkę. A z rękawów starej, wydłużyłem nogawki od spodni w piżamie... Efekt?

 

had6x.jpg

 

Już nie tacy zapaleńcy na świecie byli, są, i będą :)

Zdjęcie mogłeś oszczędzić.

Edytowano przez StarostaXD
  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy zainteresowani już wiedzą, ale w tym miesiącu w gazetce jest figurka Celestii. Chyba dokładnie taka jak w BB. Za to z ciekawszych wieści: w UK pojawi się następny numer gazetki, do której prezentem będzie figurka Nightmare Moon. I moim skromnym zdaniem wygląda zaje*ście. Link do info: http://www.equestriadaily.com/2015/08/the-next-uk-my-little-pony-magazine.html

Może to info jest też w naszej gazetce, nie wiem, nie kupuję. Ale jeśli będzie NM to chyba nawet się skuszę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...