Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

I tu jest problem bronies - nie akceptują nas. To nie fair, dziewczyny sobie mogą na legalu, ale chłopaka się uczepią... xD W zasadzie ja byłem w szkole w koszulce z MLP - nikt się nie czepiał, bo nie chcą zaczynać flejmu ze mną. Rzadziej używam dwóch przypinek - z RD i Luną. Jednak i tak nikt się nie czepia... :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiscie zwisa jak kilo kitu u sufitu na agrafce, ze sie tak wyraze, czy sie to innym podoba czy nie...

Jesli JA nosze kucowe gadzety robie to DLA SIEBIE, a nie dla innych.

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze niektorzy nie sa az tak besposredni, ale wg mnie jesli jest sie bronym\pegasis to nie powinno sie tego wstydzic.

Rzadziej używam dwóch przypinek - z RD i Luną.

Ja juz na przypinki miejsca nie mam na torbie, a i tak na pasek upycham ile sie da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze niektorzy nie sa az tak besposredni, ale wg mnie jesli jest sie bronym\pegasis to nie powinno sie tego wstydzic.

Tu nie chodzi o wstyd - o mlp mówię dumnie każdemu z uniesioną głową :D

Tylko niestety na świecie chodzą idioci którzy za wszelką cenę uprzykrzą komuś życie, tak samo nie przejmuję się wyśmiewaniem... tylko po co sobie to sprawiac? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co sobie to sprawiac?

Zeby hejterow nerwica brala gdy sobie uswiadomia ze na mnie tym nic nie zdzialaja :3

Widok bezcenny ^^

Ja tez jestem dumny z tego ze kuce ogladam i dlatego ta przypinka

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSg-lStcbNf5A4T8TajFCtTUUBVLOMb5K_A0czcSSf3DbtMJLKP

jest umieszczona na najwidoczniejszym miejscu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... też muszę sobie sprawić podobną, coby jeszcze bardziej hejterów krew zalewała. :P Poza tym - czego tu się wstydzić? Większość hejterów to i tak puści ludzie bez zainteresowań i pasji, robiący wszystko to, co inni koledzy, bo to fajne. ;] A i takie gadżety jak przypinki czy nawet koszulki fajnie wyglądają, dodają uroku mógłbym rzec. No i bronies mogą się rozpoznawać na ulicach miast. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oto moja koszulka zapasowa na woodstok, kupiona na allegro:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Druk pozostawia wiele do życzenia, nie polecam. Ciekawe jak się szybko będzie ścierał. Natomiast koszulka przyszła po 2 dniach.

Zamówiłem sobie też w Rossmannie, niestety 3dni czas realizacji to ściema. Po trzech dniach dopiero powiadomili mnie że w ciągu 2dni wyślą ją do sklepu... :fluttercry:

No ale okazało się że już jest ;-] ale pani długo szukała i w końcu znalazła na zapleczu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Druk dużo lepszej jakości i co najważniejsze koszulka o 20zł tańsza ;-]

I to na 1h przed odazdem... a teraz śpiesze się na pociąg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kurczak z KFC mnie zabił :facehoof: Do reszty przydały by się jakieś napisy :derp: Ja wymyśliłem napis do swojej Twi dopiero po tym jak zamówiłem. Koszulka musi najpierw przykuć uwagę kolorami, żeby ktoś chciał jej się przyjrzeć, lub musi coś w niej mocno nie pasować, np. kształt albo napis. Ja mam teraz dylemat z jaką klaczką i memem chce mieć koszulkę. Jedno jest pewne musi się rzucać w oczy bo RD na chmurce jakoś efektu nie robi :rd2: Ale różowej Pinkie chyba bym się nie odważył założyć na co-dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje przypinki... I nowe koszulki, bo 50% poliestru mnie smaży.

Jakaś dobra idea, gdzie szybko i zarąbiście takie pozyskam? I nie mówić mi o allegro, czy innym takim, bo szału dostanę ;x

W "Skarbku" podobno robią koszulki z własnymi nadrukami - niestety nie byłem tego zweryfikować osobiście.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy to nie do końca gadżety, ale trudno.

Będą komiksy MLP. Oficjalne. Sześć, każdy o jednym kucu z Mane6. :soawesome:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kucowa wersja Beatlesów. Ciekawe. :rd8:

Dołączona grafika

Wszystkie sześć okładek ma tworzyć jeden duży obrazek. Ciekawy pomysł.

Dołączona grafika

25 dolców za komplet. W Polsce pewnie nie wydadzą. :twilight9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A wie ktoś gdzie można kupić gadżety z MLP:FIM w Łodzi,bo nic takiego nie widzę ale kiedy chodziłam po Uniejowie(też woj.łódzkie) znalazłam ale bałam się kupić bo było tam mnóstwo ludzi :flutterblush::twilight3:,a kiedy byłam tam miesiąc później już nie było :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morze kupię jeszcze 2 ale nie wiem.

PRZECINKI! ORTOGRAFIA! NA LITOŚĆ BOSKĄ CZY TO TAKIE TRUDNE?!

Przepraszam, musiałem :P

A wie ktoś gdzie można kupić gadżety z MLP:FIM w Łodzi,bo nic takiego nie widzę ale kiedy chodziłam po Uniejowie(też woj.łódzkie) znalazłam ale bałam się kupić bo było tam mnóstwo ludzi :flutterblush::twilight3:,a kiedy byłam tam miesiąc później już nie było :(

Koszulki można spokojnie załatwic sobie w Rossmanie - inne gadżety spokojnie wszędzie z internetu możesz sciągac...

A w Realu widziałem dzisiaj klej z Rarity :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...